Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

Coloring Book Android Oyun apk indir

Coloring Book Android Oyun apk indir

Sürüm: 1.3.2
Boyutu: 7.6 MB
Güncelleme: 14 Kasım 2013
Gereksinimler: Android 2.2 ve üzeri
Fiyat: Ücretsiz
Coloring_Book.apk [7,6 Mb] (İndirme: 40)
Coloring Book Android Oyun apk indir

Mutlu Boyama Kitabı kullanıcıları milyarlacası arasına sende katıl. 400 boyama sayfası ile eğlenceli saatlerin keyfini çıkarın!
Çocuğunun yaratıcılığının açığa çıktığı ve bütün aile ile bazı boyamalar ile eğlenmek ve yakınların ile paylaşmaya ne dersin!
ÖZELLİKLERİ
• 400 + boyama sayfaları:
• Hayvanlar, Uçaklar, Doğa, İnsanlar, Arabalar, Noel, Cadılar Bayramı, Kış ve daha fazlası ...
• Kız ve Erkek Hem burada kendi mükemmel boyama sayfaları bulabilirsiniz
• Gençler ve yetişkinler için Vitray kategorisi.
• hem bir telefon ya da tablet üzerinde harika.
• ZOOM fonksiyonu ayrıntılı resimlerin küçük detayları renklendirmek için.
• her zaman yaptığınız değişiklikleri geri alabilirsiniz emin olmak için işlevini GERİ.
• Gelişmiş Renk Seçici sadece doğru rengi seçin ya da bazı önceden tanımlanmış olanları kullanmanızı sağlayacak.
• Sen yakınlaştırmayı devre dışı bırakmak ve renklendirme için çift dokunun seçebilirsiniz - küçük detaylar olmadan büyük görüntülerde cazibe gibi çalışacak.
Reklamlar ücretsiz deneyim için Oynat Pazarında burada ColoringBook2 veya ColoringBook Artı App arayın.
Sorumlu bir ebeveyn olmak için unutmayın - "uzun bütün gün meşgul çocukları korumak" modunda değil aşırı bu app yapmak. Ikisinin bir ebeveyn olarak ben bu cazip olabilir biliyorum - ama onlarla birlikte oynamak ve bir boyama yarışma yapmak, bir arkadaş ya da uzak bir akrabası için bir e-posta üzerinden gönderilen bir e-kart yaparsanız bu şekilde daha iyidir.Görüntünün ne olduğunu çocuk ile tartışmak için biraz zaman ayırın, motor yer alıyor araba işi, nasıl yapar. Ya zürafalar böylece yaşamak ve bir tartışma başlatmak. Ama en önemlisi - bu yaratıcı boyama oyunu ile eğlenceli bir sürü var!
Tüm görüntüler sadece kişisel kullanım için ücretsizdir. Eğer herhangi bir ticari amaçlar için kullanmak istiyorsanız, lütfen bana bildirin.
Ekran görüntüleri:
Coloring Book Android Oyun apk indir
Coloring Book Android Oyun apk indir
Yorumlar:
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin:
Onları beslemek ve onlarla oynamak çok güzel onları siz çok seveceksiniz! Çok sevimli! Gerçekten bu oyunu ne kadar sevdiğimi şaşırdım! Bu oyun sadece gerçek koyunlar gibi yaşıyor! Onlar, şirinler onlar kabarık ve onlar oynamak için seviyorum! Bu aşırı şirin ve sevimli sanal oyun içinde küçük
Çocuklar Doodle, çocuklar için İYİ android çizim uygulaması! Çocuklar Doodle özellikle fotoğraf ya da tuval üzerine süper kolay kullanımlı boyama ile çocuklar için tasarlanmıştır. Bu vb ışıma, neon, gökkuşağı, pastel ve kabataslak olarak sonsuz parlak renkler ve 24 güzel fırçalar vardır.
Bu oyun irade ruhu uzakta! Büyülü ormanlık glade karmaşa içinde ve sevimli yaratıklar her biri kayboldu. Bu küçük hayvanların, sizin yardımınıza ihtiyacı var!
Sokak Grafitilerini çizmeyi öğreten hip-hop sembolünü size öğreten harika bir uygulama ile karşı karşıyasınız. Müzik kelimesi, Urban tarzı, Graffiti kelime, Bomba boyama adım adım hafif bir biçimde! çizimin çok karmaşık olduğu kabul edilir.
Çocuklar için en iyi android çizim uygulaması! Çocuklar Doodle özellikle fotoğraf ya da tuval üzerine süper kolay kullanımlı boyama ile çocuklar için tasarlanmıştır.
Çocuklar için eğlenceli boyama sayfası oyunu. Android cihazınızda keyifle kullanılacak bu uygulama sayesinde cocuklar becerilerini geliştiriyor. kendi cizimlerinizi çizebilir hazır olan cizimleri boyayabilir kendi hayal dünyanızı genişletebilirisiniz.
Mobil cihazlar için hazırlanmış çocukların ücretsiz kullanımına sunulmuş bir Android boyama kitabıdır! Küçük yaştaki çocuklar için kolay resimlerden zor olanlara doğru yetişkinleride eğlendirecek boyama uygulamasıdır.
"Game of War - Fire Age oyunu, ona en yakın Clash of Clans'a göre sizi daha çok sürüklüyor."
Sayaç