Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

Robot Savaşları apk indir

Robot Savaşları apk indir

Sürüm: 1.2.59
Boyutu: 15.2 MB
Güncelleme: 28/06/2015
Gereksinimler: 4.0 ve üzeri
Fiyat: Ücretsiz
Robot-Savaslari.apk [15,24 Mb] (İndirme: 41)
Demir ve çelik çatışmaları robot savaşları.Robot Savaşları kraları arasındaki nihai kavga. Robotları devirerek yarışmalarda düşmanlarının ile mücadele et benzersiz hamle yapıp beceri ve yükseltmeler ile robotlarını özelleştir. Demir ve çelik kalabalığının alkışları ile savaşçı robotların dünyasında yer al robotları değiştir ve onlarla ilerleyeceğini yol boyunca onları geliştir toplayabildiğiniz kadar beceri toplayın. Robotları ve bu acımasız mücadele içinde onları savaştır. Sadece zorlu arena'da ölümsüzler yer alıncak. Robot krallığında yer almaya hazır mısın?

Oyun özellikleri:
- Demir ve çelik şampiyonları oluşturun
- Savaş diğer botlar ve yukarı tırmanma ve sıralam özelliği.
- Sezgisel mücadele kontrolleri ve oyun oynayabilme.
- Nihai saldırıları salmak için taktikler oluşturun
- Heyecanlı Bonus Özellikleri


Apksehri.com’dan şimdi bu oyunu ücretsiz indirebilirsin.
Apksehri keyifli oyunlar diler.
Web sitemizi geliştirebilmek için sizin yorumlarınıza beğenilerinize ihtiyacımız var. Birkaç dakikanızı ayırıp yorum veya FACEBOOK sayfamızı beğenerek sende destek ver.
Ekran görüntüleri:
Robot Savaşları apk indir
Robot Savaşları apk indir
Robot Savaşları apk indir
Robot Savaşları apk indir
Robot Savaşları apk indir
Robot Savaşları apk indir
Yorumlar:
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin:
Dünya şampiyonluk kemerini almak ve kupa toplamak için arkadaşların ile dövüş.
Mobil cihazlar için EA SPORTS UFC. Sevdiğiniz UFC savaşçıları toplamak rekabetçi mücadelede yeralmak ve onları aşağı atmak...
Tam bir sene önce gökyüzünden dğşen yıkıcı bir güç, fanilerin ve ölülerin rakipsiz ejderha kranının ölüm tacı'nın geri dönüşü olmuştur.
Uzaylılar burada ve barış gelmedi. Dünyayı Kaybedebiliriz. Kule savunma oyunu ile çoşkunun ve destansı savaşların tadını çıkaracaksın.
1942. Dünya Savaşı ve Askeri birlikler Pasifik yakınında görev yapıyor ve sadece tek bir kazanan olacak. Savaş 1941 de Durdurulmuştu ve yenien başladı bu sefer o deniz savaşı...
Fruit ninja oynamaya hazır mısın? Yepyeni arayüzü yepyeni karakteriyle efsanevi meyve dilimleme oyunu yeni yüzüyle karşınızda.
Grab The Auto 3 ile heyecana hazır mısın? Şehrin yeni yüzü olmaya ne dersin? Nereye giderseniz gidin sizi takip eden en yakın arkadaşınız smaky ile maceradan maceraya koşun. Her şey ikinizin elinde şimdi ücretsiz...
Hayalleri süsleyen takımı kurmaya ne dersin? O zaman aramıza hoş geldin. Yepyeni taktikler ve takımlar kurmak için kolları sıvamalısın.
Etraftaki en güzel ve en tatlı oyun toffee ile beraber maceralarda kendi krallığı boyunca onlara eşlik et rüyalar
Dünyanın en çok oynanan oyununu oynamaya hazır mısın?
Demir adam 3 filminin resmi oyunu. Game loft firması aracılığıyla yapılan oyunda dünyanın sayılı zenginlerinden Tony Stark'ın konumunu alıyoruz.
Sayaç