Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

Shadow Fight 2

Shadow Fight 2

Sürüm: 1.9.11
Boyutu: 47.78 mb
Güncelleme: 10.09.2015
Gereksinimler: 3.0 ve üzeri
Fiyat: ücretsiz
shadowfight.apk [47,78 Mb] (İndirme: 564)
Bu oyun seçtiğiniz karakteri sayısız ölümcül silah ve nadir zırh setleri ile donatmanızı sağlar ve onlarca gerçeğe yakın Dövüş teknikleri! Düşmanlarınızı yen, iblis patronların aşağıla ve Gölgeler Kapısı kapatan sen ol. Zafere ulaşmak için tekme , yumruk ve her türlü darbeye hazır mısın? Bunu anlamanın sadece bir yolu var...
-Tamamen yeni bir animasyon sistemi tarafından şaşırtıcı gerçekçi ayrıntılar işlenen efsane mücadele dizileri içinde kaybolma vakti.
-Nefis, sezgisel kontroller ile dokunmatik ekranlar için özellikle tasarlanmış tamamen yeni bir mücadele arayüzü sayesinde düşmanlarınıza kazanma şansı bırakma.
- Etkileyici, sürükleyici, adrenalin yakıtlı hikayesi ve tehditkar iblislerin olduğu altı farklı dünyaya yolculuğa davet eden bir RPG dövüş oyunu.
Dövüşçünü destansı kılıçlar, nunçaku, zırh,sihirli güçler ve daha fazlasıyla kendi isteğine göre hazırla.
Shadow Fight 2. Dövüş Başlasın!
Ekran görüntüleri:
Shadow Fight 2
Shadow Fight 2
Shadow Fight 2
Shadow Fight 2
Shadow Fight 2
Shadow Fight 2
Yorumlar:
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin:
Rota Z, amacınız oldukça basit: hayatta kalmak için sürücü! Yakıt ve zırh arayışı içinde zombi ordularını yoluyla varil. Ne kadar sizin sürüş yıkım olmadan bunu yapabilir?
Tüm zamanların en büyük dövüş sanatçısı BRUCE LEE gibi adalet için dövüş!
En popüler en eğlenceli keskin nişancı oyun "Sniper katil 3d" Tarihi nefis oyun.
Kung Fu Fighting , mücadele aksiyon oyunu. Dünyanın en büyük dövüş yarışması başladı! sıralaması, sadece ölü ya da diri hiçbir kural! Şimdi, yeni güçlü bir karakter belirir.
"Gun Strike 3D" oyun üst düzey bir 3D FPS game. Incarnation size çeşitli erişimi gibi, gerçek mutlak sıcak uyarıcı shootout. From Desert Eagle AK47 ve keskin nişancı için yaşamak, cesur asker olacaktır hafif ve ağır silahlar, yanı sıra güçlü bombası çok!
Aynı düzlem üzerinde koşma oyunlarına yepyeni bir boyut getiriyor.
Rival Knights. Bir şövalyenin mızrak dövüşüyle zafere yürümesinin fantastik hikayesini yaşa.
Sen Gracius, arenada hayatı için mücadele bir gladyatör bir rol oynamaktadır.
2014 yılında en popüler dövüş oyunu geliyor.
Anroid için 3D dövüş oyunu Kung Fu savaşçısını kontrol ettiğiniz Anroid için 3D dövüş oyunu.
Üst Seviye sürükleyici bir oyun.Jack Griffin, nihai Sözleşme Killer vardır. Uzun menzilli öldürmek çekim ve yakın menzilli yakın dövüş saldırıları birleştirerek yoğun, uluslararası hikayesi yaşayın, hayatta kalmak için yoldaki tuzaklara dikkat edin.
Blood and Glory Yeni Gladyatör Oyunu Blood and Glory, arena adlı dövüş alanlarında geçen ve de eski dönemlerde yer almış savaş karakterlerinin bulunduğu kaliteli bir savaş oyunudur.
Sayaç