Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

Apksehri size bu uygulamayı ücretsiz olarak sunmakta uygulamanın keyfini çıkarın.
Halo Launcher, Cihazınızın ana başlatıcısının yerini alabilecek hızlı, sabit ve güvenilir bir uygulamadır.
Tüm dünyada ücretsiz internet erişimi için WiFi şifreleri!
500 Milyondan fazla kullanıcının tercih ettiği Android için İnternet Tarayıcı. Düşük özellikli ve az depolama alanına sahip cihazlarda bile yüksek performans alacağınız UC Browser uygulaması en çok indirilen İnternet tarayıcıları listesinde ilk sıraları zorlamakta.
Turkcell Online İşlemler Uygulaması sizin için yenilendi! Yenilenen uygulamamız yeni adı "Turkcell Hesabım" ile kullanımınıza hazır.
Sizin Özel dosyalarınızı koruma ve çeşitli seçenekleri ile , SMS , Rehber, Galeri, Pazar , Ayarlar , Arama ve seçtiğiniz herhangi bir uygulama kilitleyebilirsiniz koruyun.
200 milyon kezden fazla indirilmiş olan, dünyanın en güvenilir VPN'si. AnchorFree™tarafından üretildi. Şimdi ÜCRETSİZ deneyin!
[imghttp://apksehri.com/uploads/posts/2014-07/1406036684_banner.png[/img]Dil Çeviri ile dil engellerini aşın.
GO Klavye GO Klavye iyi tasarlanmış bir Emoji Ücretsiz verimli yanlışlıkla yazım hataları azaltmak iken yazmaya hızlandırmak yardımcı Klavye.
Çıkış Flaş Uyarıları Pro Sürüm! Şimdi TÜM uyarı olayları üzerinde çalışır!
LED el feneri Extreme Parlak bir el feneri içine cihazı döner ücretsiz bir uygulama. Bu El feneri çok kullanışlı ve basittir. LED el feneri Extreme Parlak güzel bir küçük el feneri olarak flash veya ekran kullanıyor. Düşük pil tüketimi yararlanmak ve LED el feneri tadını çıkarın. Evinizde ya da
✔ Namazdayım Modu ✔ Ezan Vakitlerinde Uyarı. ✔ Vakitler girmeden Hatırlatma.
KURULUMDA İSTENEN İZİNLER İÇİN: Kurulum esnasında Program içersindeki namazdayım özelliği ile istenirse , arama reddetme ve otomatik sms atma yapıldığından telefon araması ve sms gibi izinler mecburen gerekmektedir. Başkaca bir nedeni yoktur ve olamaz. Lütfen Müsterih olunuz.
Cihazınız için el feneri uygulaması! İnanılmaz derecede basit ama çok kullanışlı bir el feneri uygulaması. Cihazınızın kamera LED'ini / flaşını / ekranını fener olarak kullanın.v5.0 beta has started.
Virüslere karşı temel koruma Dikkat! Light sürüm cihazınızı her türlü zararlıya karşı koruma için YETERLİ DEĞİL.Maksimum güvenlik için, kapsamlı koruma sunan
Hızlı, hafif ve ultra-emniyetli çarpıcı, CM (CleanMaster) Security, Clean Master tarafından geliştirilen ücretsiz mobil güvenlik uygulaması - dünyanın en büyük Android İyileştiricisi
En çok indirilen Android Temizleyici ve RAM Arttırıcı, dünyanın en iyi 10 geliştiricisinden biri.
Battery Doctor(Pil Koruyucu) Dünya çapında Android ve iOS'da 150 milyondan fazla indirildi. Battery Doctor¬profesyonel güç yöneticisi£¬pil ömrünü uzatabilen en iyi ücretsiz batarya koruma programıdır.
Adobe AIR uygulaması her zaman yanınızda sevdiğiniz oyunlar ve web uygulamaları var sağlar.
Google Çeviri Uygulaması yardımıyla hiç bir dil önünüzde engel değil.
Mobil Verileriniz için koruma ESET Mobile Security nin 99.7% tespit oranıyla mükemmel koruma sunar
Sayaç