Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

Dil Çeviri Android Uygulama Apk indir

Dil Çeviri Android Uygulama Apk indir

Sürüm: Bilinmiyor
Boyutu: 3,25 Mb
Güncelleme: Bilinmiyor
Gereksinimler: Android 2.2
Fiyat: Ücretsiz
GoogleCeviri.apk [3,25 Mb] (İndirme: 38)
Dil Çeviri Android Uygulama Apk indir

Dil Çeviri ile dil engellerini aşın.
• 80 dil arasında çeviri yapın
• Siz konuşun, program çevirsin
• Çeviri yapmak için konuşun, klavyeyle veya elinizle yazın ya da resim çekin
• Seyahat ederken çevrimdışı çeviri yapın. İnternet bağlantısı gerekmez.
• Çevirilerinizi kaydedin ve kaydettiğiniz çevirilere istediğiniz cihazdan erişin
(Kamerayla giriş ve çevrimdışı çeviri, Android 2.3 ve daha sonraki sürümlerde kullanılabilir)
Şu diller arasındaki çeviriler desteklenmektedir:
Afrika Dili, Almanca, Arapça, Arnavutça, Azerice, Baskça, Belarusça, Bengalce, Boşnakça, Bulgarca, Cebuano, Çekçe, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Danca, Endonezya Dili, Ermenice, Esperantoca, Estonyaca, Farsça, Felemenkçe, Filipince, Fince, Fransızca, Galce, Galiçyaca, Gücerat Dili, Gürcüce, Haiti Creole Dili, Hausa Dili, Hırvatça, Hintçe, Hmong Dili, İbranice, İgbo Dili, İngilizce, İrlandaca, İspanyolca, İsveçce, İtalyanca, İzlandaca, Japonca, Javanese, Kamboçyaca, Kannada, Katalanca, Korece, Laoca, Latince, Lehçe, Letonca, Litvanyaca, Macarca, Makedonca, Malezya Dili, Malta Dili, Maori Dili, Marathi, Moğolca, Nepalce, Norveçce, Pencap Dili, Portekizce, Romence, Rusça, Sırpça, Slovakça, Slovence, Somalice, Svahili, Tamil, Tay Dili, Telugu, Türkçe, Ukraynaca, Urduca, Vietnamca, Yidce, Yoruba, Yunanca, Zulu
Ekran görüntüleri:
Dil Çeviri Android Uygulama Apk indir
Yorumlar:
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin:
GO Klavye GO Klavye iyi tasarlanmış bir Emoji Ücretsiz verimli yanlışlıkla yazım hataları azaltmak iken yazmaya hızlandırmak yardımcı Klavye.
✔ Namazdayım Modu ✔ Ezan Vakitlerinde Uyarı. ✔ Vakitler girmeden Hatırlatma.
EmobileAD internet bağlantısı 3G veya Wifi olan akıllı cep telefonlarıyla (Android,IOS,Windows) Google Play veya Apple Store’ dan uygulamayı ÜCRETSİZ indirip , uygulama daki istenilen bilgileri eksiksiz doldurduğunuz taktirde BEDAVA internet kazanmanızı sağlıyor.
Dünyanın en egzotik hayvanlarını avlamak için epik bir yolculuk Orta Afrika Savana Kuzey Amerika'nın Pasifik kuzeybatıya Seyahat.
İngilizce Gramer Kitabım Android Uygulamasında İngilizce gramerlerini öğrenmek istiyorsanız sizin için temelden başlayıp Türkçe açıklamalı bir şekilde ve sistematik olarak İngilizce öğretmeyi amaçlamaktır hedef.
Google Çeviri Uygulaması yardımıyla hiç bir dil önünüzde engel değil.
Basit bir oyun ve harika fizik ile, Soccer Stars oynamak için almak için kolay ve eğlenceli! Gerçek bir rekabet tarzı, online masa futbol maçları için tüm dünyada rakiplerinize meydan okuyun! Farklı ülkelerden, farklı katmanlardan rekabet edin!
Sayaç