Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

Ses yükseltici güçlendirici Android Uygulama Apk indir

Ses yükseltici güçlendirici Android Uygulama Apk indir

Sürüm: 2.10
Boyutu: 1,28 Mb
Güncelleme: 30 Temmuz 2014
Gereksinimler: Android 2.3 ve üzeri
Fiyat: Ücretsiz
ses_yukseltici_guclendirici.apk [1,28 Mb] (İndirme: 717)
Ses yükseltici güçlendirici Android Uygulama Apk indir


ses yükseltici güçlendirici
anroid için ses yükseltici arıyorsanız..
Eğer ses ayarlarının tümü üzerinde ses kontrolü istiyorsanız...
Sizin stereo sistemi Eğer gerçekten sevdiğiniz müzik ve şarkıları yüksek sesle dinlemek için eksikse...
Bu yeni serin Volume Booster sahipsiniz.
Yeterince iyi bekleme ve bu inanılmaz ses güçlendirici uygulaması kapmak ve gün boyu yüksek sesle müzik dinleyebilirsiniz sizin maksimize hacmi keyfini çıkarın.
Eğer ekolayzır ile bir müzik çalar arıyorsanız o zaman daha iyi, bizim ses güçlendirici uygulaması var eğer gerçekten ihtiyacınız yok ki bize inanın.
Sen basit dokunuşlar ile hacim telefonunuzun tam denetime sahip olabilir.
Volume Booster Pro telefon% 15-25 oranında daha yüksek sesle ses ve% 25-35 oranında genel bir hacim gücünü artıracak yapacak! Bu hoparlör ve kulaklık ses seviyesini ve ses iyileştirmek ve onları bir HiFi sistemi gibi ses yapacaktır. Sadece sizin ses ayarlarını ulaşmak ve uygulama kalibre izin istiyorum hacmi basın! Dahili Android ekolayzır benzersiz bir yazılım tarafından frekans kanallarını optimize etmek için kullanılır. Siz medya oynatıcı hacmi, zil sesini, bu uygulama ile alarm seviyesini artırabilir.
Eğer uygulama isterseniz, bizi bize iyi bir oran vererek desteklemek ve facebook arkadaşlarınıza bu uygulamayı tavsiye edin. Bu uygulamayı yükleyin ve telefon yükseltme üzerinde para $ kaydedin.
Bizim uygulamasını kullanarak telefonunuza bilinen özellikleri kullanarak en iyi yüksek ses sistemini verecektir.
Bu, bazı cihazlar için işe yaramayabilir ama iyi bilinen android telefonların çoğunluğu üzerinde test edilmiş ve mükemmel sonuçlar verdiğini unutmayın.
Bizim android ses yükseltici, normal bir ses amplifikatör daha fazla hareket edebilir.
- Kulaklık için ses yükseltici
- Müzik için Volume Booster
- Tabletler için Volume Booster
Android için bizim yüksek sesle ses yükseltici hacmi ve hacim artışı maksimize, aynı zamanda tüm ses ayarları için daha iyi kalite sağlar sadece.
Bu sadece size iyi ses kalitesini vermek için bir ses sistemi ekolayzır kullanın.
Bu kadar android ekolayzer için en iyi ve en kolay uygulamadır.
Biz birçok cihazlarda bu hacim golünü test ettik ve biz Samsung S4 ve lg için hacim artışı için hacim destek olarak çalışması için başarılı olmuştur.
öylesine için bekleyen siz ne?
ŞİMDİ bu yüksek ses uygulamasını indirin ve yükleyin.
Arkadaşlarınızla paylaşmak unutmayın.
Teşekkürler.
Ekran görüntüleri:
Ses yükseltici güçlendirici Android Uygulama Apk indir
Ses yükseltici güçlendirici Android Uygulama Apk indir
Yorumlar:
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin:
Şelale Canlı duvar kağıdı telefonunuz için mükemmel bir yeni canlı duvar kağıdı ! Dünyanın en güzel ve nefes kesen düşme birkaç görüntü ! Etkileyici Angel Falls , Niagara Şelalesi , Victoria Falls ve diğer düşme - size en gibi hangi birini seçin !
Ses güçlendirici ve hacim kontrol tek bir yerde ses düzeyi ince ayar için tüm bir fırsat verir. Bu ses yükseltici / ses denetleyicisi ücretsiz Android uygulaması ayarlamak için hızlı ve kolay bir şekilde sağlayarak ses dinleme deneyimini daha keyifli hale getirecek:
"Saydam telefon ekranı HD" Eğer sizin telefonunuza veya çalıştırdığınız uygulamaları ne tür ne yapıyorsun ne olursa olsun canlı kamera görüntüsünü izlemek için izin veren bir harika bir araçtır. Bu uygulama cep telefonu ekranında kamera tam ekran kısmen şeffaf görünümünü görüntüler.
Versus, 30 ürün kategorileri üzerinde, pazarlama etkisi elimden gerçekleri, şehirlerden telefonlara sindirmek için kolay, sofistike karşılaştırma platformu.
Şimdi, Amerika Birleşik Devletleri, Hindistan, Kanada ve destekleyici. Amazon App Android kullanıcıları göz ve "Bölümü tarafından Dükkanı", hızlı arama, fiyatları karşılaştırın, yorumlar, arkadaşlarınızla paylaşın ürünleri, erişim Altın Kutusu Fiyatları okumak, ve Amazon.com üzerinde alışveriş
Dünya Savaşı: Tank Savaşı 3D ile gerçek bir savaş için hazırlamak.
TNET Müzik uygulaması ile abonelik ücreti ödemeden; - 3 milyon yerli ve yabancı şarkıyı dinleyebilir.
Akıllı android cihazınız için tasarlanmış bu uygulama ile cihazınızın ses seviyesini normalinden bir kaç seviye daha artar. tek tıklama ile ses seviyelerinizi hızlı bir şekilde ayarlayabilirsiniz.
Sayaç