Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

Shark Dash Live Wallpaper Android Uygulama Apk indir

Shark Dash Live Wallpaper Android Uygulama Apk indir

Sürüm: 1.0.2
Boyutu: 4,4 Mb
Güncelleme: 3 Ocak 2014
Gereksinimler: Android 2.2 ve üzeri
Fiyat: Ücretsiz
Shark_Dash_Live_Wallpaper.apk [4,4 Mb] (İndirme: 7)
Shark Dash Live Wallpaper Android Uygulama Apk indir


Yeni teknolojik gelişmelerle birlikte çıkan uygulamalardan biri olarak Shark Dash Live Wallpaper, kullanıcılara görsel açıdan zenginleşmiş bir duvar kağıdı deneyimi yaşatmaktadır. Uygulama indirildikten sonra seçilen tema ile duvar kağıtları hareketli hale gelmektedir. Genel olarak köpekbalığı ve deniz temaları duvar kağıtları, özellikle çocukların ilgisini fazlasıyla çekmektedir. Uygulamaya bütün oyun ve uygulama merkezlerinden ulaşılabilinir.
Ekran görüntüleri:
Shark Dash Live Wallpaper Android Uygulama Apk indir
Shark Dash Live Wallpaper Android Uygulama Apk indir
Yorumlar:
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin:
Ana ekranda bir hakkı görüntüleyerek Android'in eşsiz Fotosfer özelliği yararlanın! Ana ekranlar arasında kaydırarak ve cihazınızı eğerken Fotosfer Live Wallpaper düzgün uygun kamera kontrolleri ile, herhangi bir Android cihaz üzerinde bir Fotosfer resim görüntüler! Bir örnek görüntü (Beach!), ve
Duvar kağıtları ve temalar telefonunuza yepyeni bir görünüm vermek için her zaman en iyisidir. Her gün yepyeni bir görünüm ister misiniz? Kitty ücretsiz duvar kağıtları ve temalar binlerce sahibi ve her gün farklı ruh halleri yaşamak için her gün onları değiştirmek için oynayın deneyin.
G3 canlı duvar kağıdı, yüzen parçacıkları ile yeni LG G3 arka plan ilham.
Amazing Spider-Man 2 Live WP, Marvel’in resmi android canlı duvar kağıdı uygulamasıdır. Amazing Spider-Man 2 Live WP ile telefon ve tabletlerinizin arka planında canlı spiderman (Örümcek Adam) animasyonlarını kullanabilirsiniz.
Galatasaray büyük ekran canlı duvar kağıdı Arka plan resmini değiştirmek için küp üzerine çift tıklayın ve tercihler menüsüne girerek uygulamayı başlatabilirsiniz. Bu menüde aşağıdakileri de yapabilirsiniz ayarlamak.
Galaxy S4 canlı duvar kağıdı, yüzer ışık parçacıkları ile güzel bir su damlası dalgalanma etkisi.
Galaxy S3 canlı duvar kağıdı, uçan karahindiba tohumu ile güzel su damlası dalgalanma etkisi.
Photo FX Live Wallpaper uygulaması sizin kendi fotoğraflarınızı gösterir. Foto FX canlı duvar kağıdı olarak SİZİN fotoğrafları gösterir!
Sayaç