Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

Şelale Canlı Duvar Kağıdı Android Uygulama Apk indir

Şelale Canlı Duvar Kağıdı Android Uygulama Apk indir

Sürüm: 4.0
Boyutu: 7,67 Mb
Güncelleme: 11 Haziran 2014
Gereksinimler: Android 2.3 ve üzeri
Fiyat: Ücretsiz
Selale_Canli_Duvar_Kagidi.apk [7,67 Mb] (İndirme: 46)
Şelale Canlı Duvar Kağıdı Android Uygulama Apk indir


Şelale Canlı duvar kağıdı telefonunuz için mükemmel bir yeni canlı duvar kağıdı ! Dünyanın en güzel ve nefes kesen düşme birkaç görüntü ! Etkileyici Angel Falls , Niagara Şelalesi , Victoria Falls ve diğer düşme - size en gibi hangi birini seçin ! Şimdi ücretsiz Şelale Canlı Wallpaper ve her zamankinden daha telefonunuzun ekranında daha güzel olun! Doğa ve su yüzeyleri görüntüleri güzel ama aynı zamanda yatıştırıcı değil sadece ! Ücretsiz olarak bu şaşırtıcı HS alın ve gün yapmak ! Tadını çıkarın!
- Telefonunuz için İnanılmaz 3D canlı duvar kağıdı !
- İnteraktif özelliği :ekran ve yeni çatlaklar üzerine dokunun hemen görünecektir !
- Manzara modu ve ev ekran değiştirme için tam destek var!
- Bu güzel , özgür ve eğlenceli arka plan sizi bekliyor !
Yükleme yönergeleri :
Ana Sayfa - > Menü - > Duvar Kağıtları - > Canlı Duvar Kağıtları
Yanıp söner ve ışık - Motion tutar zamanla değişiyor .
- Birkaç farklı temalar arasından seçim yapabilirsiniz .
- HD grafik ve açık GL .
- Optimize Pil Kullanımı .
- % 99 cep telefonu cihazlar ile uyumludur.
- Kırık Cam Live Wallpaper tamamen yatay destekler ve tablet cihazlar yanı sıra telefonlar muhteşem görünüyor
Uyandıran sahne , bu inanılmaz özgür " arka plan duvar kağıdı " Eğer görkemli şelaleler enfes manzaralı sağlayacaktır - Çok gerçekten hayranlık sunan canlandırıcı 5D Şelale Canlı duvar kağıdı gibi . " Şelale Duvar Kağıdı "dünyanın en yüksek , en büyük , en büyük ve en güzel düşme inanılmaz seçenek sunmaktadır . Gezegenimizin en güzel ve nefes kesen doğa harikalarından biri ücretsiz olarak ekran güzelleştirici olabilir - su hızla akan ve daha sonra görkemli bir dik uçurum ya da bir dağın üzerine düşen düşünün. Buinanılmaz uzun ve ünlü Melekler Şelalesi görebilirsiniz - telefon ya da tablet ekranında Güney Amerika'da bu muhteşem ulusal parkhaftanın her günü götürebilir . Mavi Nil Nehri ,Mavi Nil Şelalesi, ya da Niagara Nehri üzerinde ünlü ve hacimli şelale üzerinde iyi bilinen ve etkileyici sonbaharda görmek için seçin . Niagara Şelalesi, Ontario ve Niagara Şelalesi , New Yorkikiz şehirler arasındaki muhteşem bir manzara keyfini çıkarın - doğanın en büyük mucizesi biri sadece sizin için , yakalanır . Bu konuda hiç şüphem yok , bu sansasyonel uygulaması zevk için tamamen yapılır . Eğer Zambezi Nehri üzerindeGüney Afrika'da düşme tercih ederseniz, inanılmaz Victoria Falls görmek gerekir . Dikkate değer yüksekliği ve dünyada düşen su en büyük sac şekillendirme için bilinen , o orada tüm maceracılar için olağanüstü bir arka plan olur. Eğerdünyanın en yüksek ve en büyük " su sonbahar " birini görmek , bu Zambiya , Zimbabve ya da Venezuela gibi ülkelere alınamıyor bile , doğanın gücü yakalamak için herhangi bir soğutucu yolu yoktur ama tüm üzerinde gözlerinizi şölen tarafından nefes kesen " Şelale Arka " . " Şelale Duvar Kağıdı " ile telefonunuzun ekranında güzel yapmak , en iyi " canlı duvar kağıdı " Eğer piyasada bulabilirsiniz ! Ücretsiz " Şelale Canlı Wallpaper " indirin ve kendi " canlı duvar kağıdı " olarak en güzel şelaleler tadını çıkarın. Neredeyse gerçeküstü 3D Şelale Live Wallpaper ve muhteşem şelaleler zevk aldın ? Bu durumda , bu " Şelale Canlı Wallpaper " kontrol ve su dik kayalar üzerinde düşen tüm şaşırtıcı yollarını görmek için zamanı gelmiştir . Bu inanılmaz " arka plan duvar kağıdı " , romantizm ve aşk için mükemmel bir yer , tablet veya ücretsiz şu anda telefon ekranında dekorasyon olabilir - güçlü bir şelale gücünü ve güzellik düşünün. Kesinlikle Şelale video Duvar Kağıtları ve tüm nefes hayran - bu teklif doğanın ana parçalar alarak ? Bu durumda ,dünyanın en güzel düşüyor bu inanılmaz " ücretsiz indir " ve bayram gözlerinizi için bir şans kaçırmayın - " Şelale HS " bekliyor . Serinlemek ve ekranınızda bakışta herberrak köpüklü suya kendinizi .
Ekran görüntüleri:
Şelale Canlı Duvar Kağıdı Android Uygulama Apk indir
Şelale Canlı Duvar Kağıdı Android Uygulama Apk indir
Yorumlar:
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin:
Su Bırak canlı duvar kağıdı, su dalgalanma efekti simüle eder. Ana ekranda su damlacıkları eklemek için ekrana dokunun veya dokunup! Şimdi kendi fotoğrafları yükleyebilirsiniz! Ayarları ekranında "Özel Fotoğraf" seçeneğini etkinleştirin.
Ekranda boş "Galaxy S5 canlı duvar kağıdı" alın! Şimdi "Su Damlacık" etkisi ile! Ana ekranda su damla eklemek için ekrana dokunun veya dokunun!
Uçan tohumlar içeren ücretsiz Galaxy S3/S5 canlı duvar kağıdı. Şimdi "Su Damlacık" etkisi ile!Ayarları ekranında bu etkiyi etkinleştirin.
G3 canlı duvar kağıdı, yüzen parçacıkları ile yeni LG G3 arka plan ilham.
Galaxy S4 canlı duvar kağıdı, yüzer ışık parçacıkları ile güzel bir su damlası dalgalanma etkisi.
Galaxy S3 canlı duvar kağıdı, uçan karahindiba tohumu ile güzel su damlası dalgalanma etkisi.
Güneşli alanların ve şaşırtıcı yeni canlı çiçekler uygulaması ile vadilere dağılmış rengarenk çiçeklerin muhteşem manzarasının tadını çıkarın! Papatyalar, zambaklar, güller, lavantalar, ayçiçekleri, laleler ve daha birçok çeşit çiçekleri artık cep telefonunuzun ekranı süslüyor.
Akvaryum Canlı Duvar Kağıdı Uygulamasında Animasyonlu bir şekilde balık ve hava kaparcıkları Akvaryum hissi veren canlı duvar kağıtları telefonunuzu süslüyor.
Sayaç