Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

Transparent wallpaper camera Android Uygulama Apk indir

Transparent wallpaper camera Android Uygulama Apk indir

Sürüm: 2.3
Boyutu: 288,64 Kb
Güncelleme: 13 Kasım 2013
Gereksinimler: Android 2.1 ve üzeri
Fiyat: Ücretsiz
transparent_wallpaper_camera.apk [288,64 Kb] (İndirme: 13)
Transparent wallpaper camera Android Uygulama Apk indir

Uygulama kameradan video almak ve duvar kağıdı olarak ayarlamak. İsterseniz özel video efektleri tam sürümünü indirin.
Ekran görüntüleri:
Transparent wallpaper camera Android Uygulama Apk indir
Yorumlar:
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin:
Şelale Canlı duvar kağıdı telefonunuz için mükemmel bir yeni canlı duvar kağıdı ! Dünyanın en güzel ve nefes kesen düşme birkaç görüntü ! Etkileyici Angel Falls , Niagara Şelalesi , Victoria Falls ve diğer düşme - size en gibi hangi birini seçin !
Su Bırak canlı duvar kağıdı, su dalgalanma efekti simüle eder. Ana ekranda su damlacıkları eklemek için ekrana dokunun veya dokunup! Şimdi kendi fotoğrafları yükleyebilirsiniz! Ayarları ekranında "Özel Fotoğraf" seçeneğini etkinleştirin.
Yeni teknolojik gelişmelerle birlikte çıkan uygulamalardan biri olarak Shark Dash Live Wallpaper, kullanıcılara görsel açıdan zenginleşmiş bir duvar kağıdı deneyimi yaşatmaktadır. Uygulama indirildikten sonra seçilen tema ile duvar kağıtları hareketli hale gelmektedir.
Ana ekranda bir hakkı görüntüleyerek Android'in eşsiz Fotosfer özelliği yararlanın! Ana ekranlar arasında kaydırarak ve cihazınızı eğerken Fotosfer Live Wallpaper düzgün uygun kamera kontrolleri ile, herhangi bir Android cihaz üzerinde bir Fotosfer resim görüntüler! Bir örnek görüntü (Beach!), ve
Güzel romantik Paris deneyimi, Fransız başkentinin Paris güzelliğini tadını çıkarın. Fransa veya Fransızca gitmek isterseniz, bu kilit ekranı seveceksiniz! Louvre, Eyfel Kulesi yer almaktadır. Telefonu açmak için her zaman bu programı indirin Paris romantizm ilk defa hissediyorum!
Duvar kağıtları ve temalar telefonunuza yepyeni bir görünüm vermek için her zaman en iyisidir. Her gün yepyeni bir görünüm ister misiniz? Kitty ücretsiz duvar kağıtları ve temalar binlerce sahibi ve her gün farklı ruh halleri yaşamak için her gün onları değiştirmek için oynayın deneyin.
Galatasaray büyük ekran canlı duvar kağıdı Arka plan resmini değiştirmek için küp üzerine çift tıklayın ve tercihler menüsüne girerek uygulamayı başlatabilirsiniz. Bu menüde aşağıdakileri de yapabilirsiniz ayarlamak.
Photo FX Live Wallpaper uygulaması sizin kendi fotoğraflarınızı gösterir. Foto FX canlı duvar kağıdı olarak SİZİN fotoğrafları gösterir!
Sayaç