Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

The Smurfs 3D Wallpaper Apk İndir

The Smurfs 3D Wallpaper Apk İndir

Sürüm: 1.51
Boyutu: 22.06 MB
Güncelleme: 23/05/2015
Gereksinimler: 2.2 ve üzeri
Fiyat: Ücretsiz
TheSmurfsLiveWallpaper.apk [22,64 Mb] (İndirme: 8)
Gargamelin büyüsünden onu kurtarmak için Şirine'yi kabul etmeniz gerekli. Çünkü sihirbahızın kötülüğü onun güzel mavi cildine onun güzel sarı saçlarına kaybetmesine neden oluyor. Uygulamayı Android'inizin giriş ekranına 3D CANLI DUVAR kağıdını hemen indirerek Şirine' nin normal görünümüne dönüşünü izleyin.
Telefon veya Tablet piliniz tam dolu olduğu zaman o çok enerjik olacak, ancak cihazınızı şarj etmeniz
gerektiğinde o gerçekten yorgun olacak!

Her gün 3D animasyon Şirine'ye eşlik edecek yeni Şirin ana ekranda belirecektir. Ama Gargamel etrafında gözlemliyor ve bunları kaçırmaya planları olduğu için dikkatli olun! Bu Şirinleri korumak zorundasınız!
Ekran görüntüleri:
The Smurfs 3D Wallpaper Apk İndir
The Smurfs 3D Wallpaper Apk İndir
The Smurfs 3D Wallpaper Apk İndir
The Smurfs 3D Wallpaper Apk İndir
The Smurfs 3D Wallpaper Apk İndir
The Smurfs 3D Wallpaper Apk İndir
Yorumlar:
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin:
Sen, ol 'web baş, Spider-Man bir tam animasyonlu ve etkileşimli 3D modeli özelliğine Canlı duvar kağıdı prim sürümünü kilidini hit filmi The Amazing Spider-Man 2 dayalı yaptığı kostüm giyen olabilir!
Şelale Canlı duvar kağıdı telefonunuz için mükemmel bir yeni canlı duvar kağıdı ! Dünyanın en güzel ve nefes kesen düşme birkaç görüntü ! Etkileyici Angel Falls , Niagara Şelalesi , Victoria Falls ve diğer düşme - size en gibi hangi birini seçin !
Su Bırak canlı duvar kağıdı, su dalgalanma efekti simüle eder. Ana ekranda su damlacıkları eklemek için ekrana dokunun veya dokunup! Şimdi kendi fotoğrafları yükleyebilirsiniz! Ayarları ekranında "Özel Fotoğraf" seçeneğini etkinleştirin.
Ana ekranda bir hakkı görüntüleyerek Android'in eşsiz Fotosfer özelliği yararlanın! Ana ekranlar arasında kaydırarak ve cihazınızı eğerken Fotosfer Live Wallpaper düzgün uygun kamera kontrolleri ile, herhangi bir Android cihaz üzerinde bir Fotosfer resim görüntüler! Bir örnek görüntü (Beach!), ve
Ekranda boş "Galaxy S5 canlı duvar kağıdı" alın! Şimdi "Su Damlacık" etkisi ile! Ana ekranda su damla eklemek için ekrana dokunun veya dokunun!
Şimdilerde telefonlar da bir bilgisayar kadar bizlere yardımcı oluyor ve günlük hayatımızı daha kolay hale getiriyor diyebiliriz. Akıllı telefonlar en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor ve kusursuz tasarımları ile de göz dolduruyor.
Galatasaray büyük ekran canlı duvar kağıdı Arka plan resmini değiştirmek için küp üzerine çift tıklayın ve tercihler menüsüne girerek uygulamayı başlatabilirsiniz. Bu menüde aşağıdakileri de yapabilirsiniz ayarlamak.
Galaxy S4 canlı duvar kağıdı, yüzer ışık parçacıkları ile güzel bir su damlası dalgalanma etkisi.
Galaxy S3 canlı duvar kağıdı, uçan karahindiba tohumu ile güzel su damlası dalgalanma etkisi.
Little Ponies gelen Ender Rastlanan, Pinkie, Twilight, Sparkle, Fluttershy karakterlerini adım adım çizmeye yarayan güzel ve eğlenceli bir uygulama. Çizim, çok karmaşık olduğu için kabul edilir.
Subway Surfers bulunan Jake, Tricky Taze Spike, Yutani karakterlerini adım adım çizmeye yarayan güzel ve eğlenceli bir uygulama. Çizim, çok karmaşık olduğu için kabul edilir. Çizimin çok karmaşık olduğu kabul edilir.fakat bu uygulama ile ne kadar kolay olduğuna inanamayacaksınız.
Komik Süper Kahramanlar Batman, Superman, Spider-Man karakterlerini adım adım çizmeye yarayan güzel ve eğlenceli bir uygulama. Çizim, çok karmaşık olduğu için kabul edilir. Çizimin çok karmaşık olduğu kabul edilir.
Sayaç