Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

YGS LYS Taban Puan 2013 2014 Android Uygulama apk indir

YGS LYS Taban Puan 2013 2014 Android Uygulama apk indir

Sürüm: 1.5
Boyutu: 1,79 Mb
Güncelleme: 28 Temmuz 2014
Gereksinimler: Android 2.2 ve üzeri
Fiyat: Ücretsiz
YGSLYSTabanPuan20132014.apk [1,79 Mb] (İndirme: 67)
YGS LYS Taban Puan 2013 2014 Android Uygulama apk indir

ÖSYM'nin 25.07.2013 tarihinde yayınlamış olduğu en güncel verilere göre bütün yüksek öğretim programlarını; üniversite bazında, bölüm bazında, puan türü bazında ve şehir bazında ayrı ayrı bir şekilde inceleyebilmenizi sağlayan Android uygulamadır. Üstelik dilediğiniz bölümleri Android uygulama içerisindeki Hedeflerim tablosuna kaydedebilir yada dilerseniz Facebook duvarınızda hedeflediğiniz üniversite ve bölümleri arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.
"Hedeflerim" isimli tabloya ekleme yapabilmeniz için gerçekleştirdiğiniz arama sonrasında listelenen bölümlerin üzerine tıklamanız yeterlidir.
Hedeflerinizi Facebook'ta paylaşmak için, Hedeflerim listesindeki dilediğiniz bölümün üzerine de tıklayabilirsiniz. Dilerseniz bölümü listeden kaldırabilirsiniz. Paylaşım özelliği sayesinde, üniversite hedeflerinizden Facebook listenizdeki arkadaşlarınızın da haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.
Uygulama içerisindeki 2 yıllık önlisans ve 4 yıllık lisans programlarını da ayrı ayrı görüntüleyebilirsiniz. Bu tercihinizi yaptıktan sonra dilediğiniz yüksek öğretim programının; Program Kodu, Üniversite, Bölüm, Puan Türü, Kontenjan, Taban Puan, Tavan Puan, Şehir verilerine, sıralama ve filtreleme seçenekleri ile birlikte ulaşırsınız. Seçtiğiniz arama türüne göre listelediğiniz bölümleri taban puanlarına göre artan/azalan şekilde sıralayabilir ve eğer isterseniz listelenen sonuçları İkinci Öğretim, İngilizce, Ücretli, Tam Burslu, %25 Burslu, %50 Burslu, %75 Burslu seçeneklerine göre filtreleyebilirsiniz.
ÖSYM tarafından 2013 YGS ve 2013 LYS sonrası yayınlanmış dokümanlardaki bütün veriler uygulamayı yüklediğinizde telefonunuza veritabanı olarak kurulur ve siz bu veritabanı üzerinden dilediğiniz yüksek öğretim programının bilgilerine ulaşırsınız. Dolayısıyla uygulamayı telefonunuza bir defa kurduktan sonra, Internet bağlantısına ihtiyaç duymadan işlemlerinizi yürütebilirsiniz.
Uygulama içindeki filtreleme seçeneği aramalarınızı daraltmanızda size yardımcı olacaktır. Örneğin özel üniversitede tam burslu okumak isteyen bir aday, arama sonuçlarına göre listelediği üniversitelerin ilgili bölümlerini Filtreleme butonuna tıklayarak Tam Burslu seçeneğini seçtikten sonra yalnızca tam burslu programları listeleyebilecektir. Ya da İngilizce eğitimi almayı mutlaka isteyen bir aday, arama sonuçlarını Filtreleme butonuna tıklayarak İngilizce seçeneğini seçtikten sonra filtreleyebilecek ve yalnızca İngilizce programları görebilecektir.
Uygulama sizlerden gelecek öneriler doğrultusunda güncellenmeye ve geliştirilmeye devam edecektir.
Ücretsiz kullanabileceğiniz uygulamamız içerisinde sizleri rahatsız etmeyecek ölçüde reklam gösterimi yapılmaktadır. Sizlere faydalı bir araç sunabilmek amacıyla üzerinde uzun süre emek verdiğimiz uygulamamızdaki reklamlar için anlayış göstereceğinizi umuyoruz.
Herkese başarılar ve kolaylıklar diliyoruz.
Ekran görüntüleri:
YGS LYS Taban Puan 2013 2014 Android Uygulama apk indir
Yorumlar:
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin:
YGS ve LYS puanlarinizi dogru ve yanlış sayılarınızı girerek artık rahatça hesaplayabilirsiniz. Ayrıca hesapladığınız bütün puanlar "Puanlarım" sekmesi altında kaydediliyor. Üsüne basılı tuttuğunuzu silebilir yada isim verebilirsiniz. Ayarlarda 4 ceşit katsayı algoritması vardır. Hangisi size
Bu uygulama İngilizce gramerini öğrenmek isteyenler için sıfırdan başlayıp Türkçe açıklamalı ve sistematik bir şekilde İngilizce öğrenmenizi amaçlamaktadır.Tense'lerden başlamak üzere bütün konular detaylı bir şekilde sizlere sunulacaktır. Konu listesi gittikçe artacaktır. kısa bir zamanda konuları
Şimdi Duolingo ile İngilizce öğrenin. Eğlenceli ve tamamen ücretsiz. • “Dil öğrenmek için yapılmış uygulamalar arasında Duolingo’dan iyisi yok.”
Sınava en yakın hesap işlemlerini yapabilen uygulama. Muadillerinden çok çok daha yakın hesaplar. Kat sayılar üstün alman teknolojisiyle tekrar hesaplanmıştır. Sorubak, Açı, Fem bilimleri, Birey ve daha çoğunun yanından bile geçemez. Resimlerde görüldüğü gibi 2013 YGS ve LYS'ye göre düzenlenmiştir
✔ Namazdayım Modu ✔ Ezan Vakitlerinde Uyarı. ✔ Vakitler girmeden Hatırlatma.
Tüm Mağazaları Tek Noktada toplayan, Türkiye'nin moda arama motoru ModaSor.com, Android uygulamasıyla yayında! Artık online alışveriş keyfini her zaman ve her yerde rahatça yaşayabilirsiniz!
Haydi sözcük bulmaca tutkunları buraya!!! Sözcükleri en hızlı siz bulun, yüksek puanlar kazanın ve arkadaşlarınızla ve diğer Sözcük Bulmaca oynayanlarla yarışın.
Sayaç