Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

Caps Yapıcı Android Uygulama apk indir

Caps Yapıcı Android Uygulama apk indir

Sürüm: Bilinmiyor
Boyutu: 1,28 Mb
Güncelleme: Bilinmiyor
Gereksinimler: Android 2.2
Fiyat: Ücretsiz
CapsYapici.apk [1,28 Mb] (İndirme: 170)
Caps Yapıcı Android Uygulama apk indir

Uygulamada hata çıkan arkadaşlar cihazlarında Google Play Services yüklü mü değil mi kontrol edebilirlerse daha iyi olur? Hata raporları gelmiş ama benim yazdığım kodla hiç bir alakası yok.
Aşırı Pratik Caps Yapma Uygulaması
Adım 1:
Resim seç (Kamerayı ya da Galeriyi kullan)
Adım 2:
Yazını yaz.
Adım 3:
Önizleme yapıp ardından hoşunuza gittiyse Kaydet veya Paylaş ya da her ikisini de yap ya işte sana kalmış yani :P

Ayrıca resimleri üst üste getirerek caps yapma seçeneği de var.
Önce resimlere yazı eklersin.
Sonra üst üste getirirsin.
DÜZENLEME: Yanyana ve dörtlü kare yapma seçeneği eklendi.
Ekran görüntüleri:
Caps Yapıcı Android Uygulama apk indir
Yorumlar:
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin:
iPhone uygulamaları birinin Android versiyonunu piyasaya sürüyor. Android için AgingBooth Google Play'de ücretsiz indirmek için kullanılabilir.Ne sen eski olduğunuzda gibi görünecek?
Bu programda "Namaz" hakkında her şeyi bulabilirsiniz. Programimizi gonul rahatligi ile kullanabilirsiniz. Butun namaz hareketleri ve aciklamalari Diyanet Bakanligi'nin yayinlamis oldugu yazılar ile kontrol edildi.
Hangi eser hangi yazara ait? Bu yazarın hangi eserleri var? gibi sorularınız bu program ile çözülecek. Hangi eserin hangi yazara ait olduğunu gösteren büyük listenin içinde arama yapabilme imkanıda sunuyoruz ve seçtiğiniz yazarın eserlerini listeleyebilme özelliğide var.
Angry Kuşlar arkadaş kırmızı kuş, kızgın ejderha, öfkeli piggies veya kudretli bir ejderhayı adım adım çizmek için benzersiz bir Android uygulaması! Çizim, çok karmaşık gibi görülebilir. Eğer bu uygulama ile ne kadar kolay ve inanılmaz çizimler yapabileceğinizi unutmayın.
Birbirinden lezzetli makarnalar yapmaya hazırmısınız? Eğer iyi bir aşçı iseniz, artık yemek yapma vaktiniz geldi demektir! Sebzelerinizi kesin, etlerinizi doğrayın ve pişirin. Daha sonra malzemelerinizi makarna ile karıştırın ve işte hazır.
Bu bir İNCİ SÖZLÜK uygulamasıdır.
"Pro Photo Editor" güçlü ve kullanımı kolay bir görüntü işleme uygulamasıdır.
Bu uygulamada "Namaz" hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz. Programı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Namazdaki bütüm hareketler ve açıklamaları Diyanet Bakanlığı'nın yayımlamış olduğu dokümanlar yardımıyla kontrol edilmiştir.
Sayaç