Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

Saydam telefon ekranı HD Android Uygulama apk indir

Saydam telefon ekranı HD Android Uygulama apk indir

Sürüm: 1.3
Boyutu: 2,75 Mb
Güncelleme: 16 Ağustos 2014
Gereksinimler: Android 2.3 ve üzeri
Fiyat: Ücretsiz
SaydamtelefonekraniHD.apk [2,06 Mb] (İndirme: 46)
Saydam telefon ekranı HD Android Uygulama apk indir

Saydam telefon ekranı home pagenizde arka planda cameranızdakşi görüntü oluşturur ekrarnınız saydam gibi gözükür eğlenceli program olmasıyla berebar kameranıızn açısınıda değiştirebilirsiniz dikkat şarjınızı çok yiyebilir arkdaşlarınıza şaka yapabilrisiniz son güncellemede değişiklikler oldu program dahda güzel takılın mükemmel.
Ekran görüntüleri:
Saydam telefon ekranı HD Android Uygulama apk indir
Yorumlar:
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin:
En komik fıkralara bu program ile okuyaileceksiniz. İstediğiniz fıkrayı favorilerenize ekleyip daha sonra okumak için kaydedebilirsiniz yada tek dokunmayla fıkrayı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.Sen de Yolla! sayfasıyla sizde ilginç bir fıkrayı bize yollayabilirsiniz. Bir sonraki güncellemede
Şelale Canlı duvar kağıdı telefonunuz için mükemmel bir yeni canlı duvar kağıdı ! Dünyanın en güzel ve nefes kesen düşme birkaç görüntü ! Etkileyici Angel Falls , Niagara Şelalesi , Victoria Falls ve diğer düşme - size en gibi hangi birini seçin !
"Saydam telefon ekranı HD" Eğer sizin telefonunuza veya çalıştırdığınız uygulamaları ne tür ne yapıyorsun ne olursa olsun canlı kamera görüntüsünü izlemek için izin veren bir harika bir araçtır. Bu uygulama cep telefonu ekranında kamera tam ekran kısmen şeffaf görünümünü görüntüler.
Güzel romantik Paris deneyimi, Fransız başkentinin Paris güzelliğini tadını çıkarın. Fransa veya Fransızca gitmek isterseniz, bu kilit ekranı seveceksiniz! Louvre, Eyfel Kulesi yer almaktadır. Telefonu açmak için her zaman bu programı indirin Paris romantizm ilk defa hissediyorum!
Android tabanlı cihazlar için hemen her gün yeni bir oyun uygulama ya da program üretilerek piyasaya sunulmaktadır. Kullanıcıları ve oyun severleri tatmin edebilmek için sürekli yeni oyunlar ve uygulamalar üretilmektedir.
İstanbul Bilişim A.Ş E-Ticaret Uygulamasının Android Versiyonu, Metro Tarzi Arayüzü İle Teknolojiyi Cebinizden Takip Etmeniz Yapıldı.
Mobil cihazlar için hazırlanmış çocukların ücretsiz kullanımına sunulmuş bir Android boyama kitabıdır! Küçük yaştaki çocuklar için kolay resimlerden zor olanlara doğru yetişkinleride eğlendirecek boyama uygulamasıdır.
Artık Telefonunuzun ekranını kırmak için gerçerli bir sebebiniz var, bu kırık ekran oyunuyla arkadaşlarınıza şaka yapabilir onları korkutabilirsiniz.
Sayaç