Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

Tom's Love Letters Android Uygulama apk indir

Tom's Love Letters Android Uygulama apk indir

Sürüm: Bilinmiyor
Boyutu: 22.14 MB
Güncelleme: 5 Şubat 2014
Gereksinimler: Android 2.3 ve üzeri
Fiyat: Ücretsiz
TomsLoveLetters.apk [22,14 Mb] (İndirme: 64)
Tom's Love Letters Android Uygulama apk indir

Bu seferki tom letters'ı seviyor gönlü bir orada bir burada şirin bir aşk'a ne dersin kartta göderebiliyorsun eğlenceli şarkılarıda dene hadi indir!
- 19 güzel sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza göndermek için romantik kartlar hazırlanmıştır.
- 4 çekici şarkıları dinleyip satın alabilirsiniz.
- Tom ve Angela sevgilerini ifade eden animasyonlarıda var.
Ekran görüntüleri:
Tom's Love Letters Android Uygulama apk indir
Yorumlar:
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin:
Tom angelayı seviyor ve on neler yapıyor görmek istemezmisin.hadi bu eylenceye sende katıl.video olarak klaydedip facebook'ta paylaşabilirsiniz.video olarak kaydedip youtube ve e mail olarakta gönderebilirsiniz.Hadi Dene.
Konuşan Angela’ya aşkın ve tarzın şehri Paris’te katıl! Onu hayran bırak ve ona bir prenses gibi davran, yalan yok kabul edelim ki o BİR prenses.Onunla sohbet edebilirsiniz, ona hediyeler alıp ve onun giysilerini seçebilirsiniz. Ona gülümseyebilir ya da ona dilini çıkartabilirsin (ama bu asla bir
Akinator zihninizi okuyabilir ve aklınızda düşündüğünüz karakteri birkaç soruyla bulabiliyor.Gerçek veya hayali bir karakter düşünün ve Akinator de onu bulsun. Hodri meydan! Hadi Lamba cini Akinator'ü dene! bakalım bulabilecekmi.Meşhur lamba cini Akinator'ün ücretsiz versiyonu yükleyip dene.
“İngilizce Öğren” Android uygulamasında, sık kullanılan 800'den fazla temel kelime ve anlatım şekli bulunmaktadır. İngilizce ifade ve sözcüklerin hepsi yer almaktadır. Bu Android uygulamayı kullanarak İngilizce konuşan papağanımızdan eğitim alabilirsiniz.
Bu program size büyük bir hız ile bazı temel matematik problemlerini çözmeye yardım edecek ilginç matematik hileleri çeşitli gösteren adamıştır.Siz talimat olarak arkadaşlarınızla birlikte, bu hilelerle oynamak ve onlara kendini kanıtlamak istemezmisin hadi şimdi dene.
2014 KPSS KARTLARI Android Uygulaması ile beraber KPSS'ye yönelik soru-cevap şeklindeki kartlar yardımı ile Kpss'ye çok iyi bir şekilde hazırlanın ve bunların yanı sıra içinde öğretici bilgiler içeren, sınavda aklınıza gelmesi gereken konulara ilişkin olarak uygulamada son derece faydalı kartlar
Arkadaşlarınıza veya da sevdiklerinize güzel bir şaka yapmak ister misiniz? Bunun için hemen Elektrik Çarpması- Dokunmatik uygulamasını indirmelisiniz. Uygulamanın içeriği tamamen şaka üzerine kuruludur ve buna yöneliktir.
Android için en iyi ücretsiz puzzle oyunu! Eğlenceli, heyecan verici ve son derece iddialı!
Sayaç