Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

Turkcell TV+ Android Uygulama apk indir

Turkcell TV+ Android Uygulama apk indir

Sürüm: 2.2.9
Boyutu: 7,6MB
Güncelleme: 21 Ağustos 2014
Gereksinimler: Android 2.3 ve üzeri
Fiyat: Ücretsiz
Trkcelltv.apk [7,58 Mb] (İndirme: 95)
Turkcell TV+ Android Uygulama apk indir

Turkcell TV+ ile telefonunu televizyona döndür.
-Birbirindsen ilginç kanal seni bekliyor.
-Normal televizyondan farkı yok.
-Ek özellikler katıldı.
Ekran görüntüleri:
Turkcell TV+ Android Uygulama apk indir
Turkcell TV+ Android Uygulama apk indir
Turkcell TV+ Android Uygulama apk indir
Turkcell TV+ Android Uygulama apk indir
Yorumlar:
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin:
Tüm zamanların en heyecanlı balon patlatma oyunu karşınızda! Bir balon patlatma oyunundan beklediğiniz her şey ve daha fazlası Lost Bubble’da!
Oyun bir sapan ve topları kullanarak kutuları yıkmak için. Bu bir seviye oyunudur. Bu sizin mantıklı kullanarak ve bir seviyede tamamlamak için becerileri amaçlayan tüm kutuları yıkmak için birçok eşsiz ve ilginç seviyesi vardır.
Turkcell Online İşlemler Uygulaması sizin için yenilendi! Yenilenen uygulamamız yeni adı "Turkcell Hesabım" ile kullanımınıza hazır.
yakala.co, yaşadığın şehri keşfetmen, gitmek istediğin yere gitmen, almak istediğin şeyi alman için bütçeni ikiye katlar.
Dünyanın en güçlü savaş helikopterleri burada sizi bekliyor. Bir helikopter pilotu olmak ve dünyanın çeşitli köşelerinde savaşlar ve korkularını bastırır.
Telefonunuzdan sizi arayan şirketlerden şikayetçiyseniz ve sizi arayan şirketin telefonunu önceden bilerek dilerseniz açmamak için Kim Arıyor? Android uygulamasını kullanabilir ve rahatsız edilmekten kurtulabilirsiniz.
Gerçek bir rally deneyimi yaşamanız için özelleştirilmiş araba ve drift sistemleri sayesinde yolları toza boğacaksınız. 6 adet farklı araba gaza basmanız için sizi bekliyor!! Gerçeğe uygun olarak baştan yaratılmış araba figürleri sayesinde hızı ve aksiyonu içinizde hissedeceksiniz.
Arkadaşlar ile birlikte Angry Birds oyna nerede olursan ol! Bu yeni ücretsiz oyunda, üstün bir domuz patlatıcısı ve kuş fırlatıcısı ünvanını sen kazan. Telefonunu kullanarak arkadaşlarına meydan oku! Arkadaşların ile haftalık turnuvalarda oyna ve en çok istenilen kupaları kapıp kapamayacağını gör.
Sayaç