Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

Wifi Şifre Kırıcı v2.0 Android Uygulama apk indir

Wifi Şifre Kırıcı v2.0 Android Uygulama apk indir

Sürüm: 1.0.2
Boyutu: 3,0MB
Güncelleme: 7 Eylül 2014
Gereksinimler: Android 2.3 ve üzeri
Fiyat: Ücretsiz
WifisifreKrcv2.0.apk [ b] (İndirme: 1112)
Wifi Şifre Kırıcı v2.0 Android Uygulama apk indir

İstediğiniz ağ bağlantısını seçip şifresini kırın. Eski versiyonun istenilen indirme sayısına yaklaşması üzerine yapılan gerçek uygulamadır. Uygulamayı eğlence amaçlı olarakta kullanılabilir.
Ekran görüntüleri:
Wifi Şifre Kırıcı v2.0 Android Uygulama apk indir
Yorumlar:
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin:
İngilizce - Türkçe hazır cümle kalıpları ve testlerini öğreten basit bir uygulama.Yurt dışına çıktığınızda lokantada, alışverişte, otelde, her türlü seyahatte rehberiniz olabilecek cümle kalıplarını içermekte olan bir uygulamadır.Pratik yapmak amacıyla da kullanılabilir.
Güzel romantik Paris deneyimi, Fransız başkentinin Paris güzelliğini tadını çıkarın. Fransa veya Fransızca gitmek isterseniz, bu kilit ekranı seveceksiniz! Louvre, Eyfel Kulesi yer almaktadır. Telefonu açmak için her zaman bu programı indirin Paris romantizm ilk defa hissediyorum!
EmobileAD internet bağlantısı 3G veya Wifi olan akıllı cep telefonlarıyla (Android,IOS,Windows) Google Play veya Apple Store’ dan uygulamayı ÜCRETSİZ indirip , uygulama daki istenilen bilgileri eksiksiz doldurduğunuz taktirde BEDAVA internet kazanmanızı sağlıyor.
DARTY Mağazalarının güncel ürün bilgilerine ulaşmak isteyenler için kullanışlı, güncel ve kullanımı gayet kolay olan bir uygulamadır. İsterseniz beğendiğiniz ürüne gitmek için üzerine tıklayıp darty mağazasının alışveriş sitesine yönlendirilirsiniz.
FPS Türü oyunlar arasında ilk sıralara oynayan Six-Guns oyunu, yüksek grafikleri ve kaliteli yapısı ile dikkat çekiyor.
TNET Müzik uygulaması ile abonelik ücreti ödemeden; - 3 milyon yerli ve yabancı şarkıyı dinleyebilir.
Sayaç