Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

Kim Milyoner Olmak İster Apk indir

Kim Milyoner Olmak İster Apk indir

Sürüm: Bilinmiyor
Boyutu: 3,85 Mb
Güncelleme: Bilinmiyor
Gereksinimler: Android 2.2
Fiyat: Ücretsiz
KimMilyonerois.apk [3,85 Mb] (İndirme: 229)
Kim Milyoner Olmak İster Apk indir
Sevdiğiniz bilgi yarışması olan Kim Milyoner olmak ister oyunundan esinlenilmiş güzel bir uygulama.
GErçekçi ses efektleri
Binlerce soru ile geniş soru bankası
HD greafikler
Formata uygun jokerler ile kendinizi yarışmanın içinde hissedeceksiniz.
Kelime oyunlarının arasındaki en iyisi.
indirin sizde keyfine varın.
Ekran görüntüleri:
Kim Milyoner Olmak İster Apk indir
Kim Milyoner Olmak İster Apk indir
Yorumlar:
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin:
Milyoner bilgi yarışması ile bilginizi test edin, Mükemmel grafikleri ve ses efekleri ile kendinizi yarışmanın ortasınasınız zannedeceksiniz. Geniş soru arşivi sayesinde bilginizi sınayın.
Joker'de 15 adet soru ve 10 adet jokeriniz hakkınız var. Soruları doğru cevapladıkça para ağacında bir basamak yukarı çıkarsınız. Joker'e tıklayarak joker alabilirsiniz.
Bil ve Fethet Osmanlı Apk indir Bilginizi test ederken toprakları fethedin, yeni Osmanlı Generali siz olun! Bil ve Fethet Osmanlı bilgi yarışması tabanlı bir savaş oyunudur. Genel Kültür, Tarih, Sinema, Spor, Coğrafya başta olmak üzere birçok kategoride bilgi sorularını doğru cevaplayın.
My Boo - Your Virtual Pet Game My Boo – Your Virtual Pet Game, oldukça eğlenceli ücretsiz bir android oyunudur. My Boo – Your Virtual Pet Game android oyununu Pou’nun daha gelişmişi ve eğlencelisi olarak düşünebilirsiniz.
Merhaba kızlar büyük parti için hazırmısınız? Eger parti içinde en güzel gözlü prenses olmak istiyorsanız bu oyun tam size göre. Hayalinde barby bebek gibi bir çift gözmü var işte kendin yarat Göz salonuna gelin ve gözlere makaj yapın Bu inanılmaz prenses rüyası gerçek oluyor.
Sayaç