Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

Haberler.com Android Uygulama Apk indir

Haberler.com Android Uygulama Apk indir

Sürüm: Bilinmiyor
Boyutu: 3,26 Mb
Güncelleme: Bilinmiyor
Gereksinimler: Android 2.2
Fiyat: Ücretsiz
Haberler.com.apk [3,26 Mb] (İndirme: 116)
Haberler.com Android Uygulama Apk indir
Haberler.com Android uygulaması, Haberler.com'un hızlı haber okuma ve kolay kullanım özelliklerini Android'de de kullanabilmenize olanak sağlayan haber uygulamasıdır.
Bu uygulama ile Türkiye ve dünyadaki tüm gelişmeleri hızlı şekilde takip edebilir, haberleri telefonunuzda yüklü tüm sosyal medya ve paylaşım uygulamalarında kolayca paylaşabilir, arkadaşlarınıza maille gönderebilirsiniz.
İlkeleri:
Tarafsızlık: Sitede yayınlanan haberlere tam bir tarafsızlık içinde yaklaşmak.
Açıklık: Hiç bir haberi arka plana atmayıp her ne olduysa size sunmak. Hiç bir olayı arka plana atmamak ve hiç bir şeyi gözden kaçırmamaya söz veriyorlar.
Yorumsuz Habercilik: Hiç bir habere doğrudan veya dolaylı bir şekilde yorum katmıyor, size sadece meydana gelen olayı sunuyor.
Ekran görüntüleri:
Haberler.com Android Uygulama Apk indir
Yorumlar:
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin:
Ensonhaber.Com'un tüm dinamizmini Android'de de yaşamanız için geliştirilmiş kullanımı zevkli bir uygulamadır.
Android telefonunuzda mutlaka bulunması gereken bir uygulama yapan ne?
TEKNOSA HER YERDE VE HER ZAMAN SİZİNLE BİRLİKTE! Teknosa Android uygulaması ile Teknosa artık her zaman yanınızda!
LC Waikiki'nin resmi android uygulamasında nerede olursanız olun, modadan ve kolay alışverişten uzak kalmayacaksınız. Kolay bir şekilde sanal alışverişinizi yapabileceksiniz. Uygulamayı kolayca indirebilir ve marka hakkında pek çok bilgiye kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Gitti Gidiyor'un yeni mobil uygulaması ile Türkiye'de ilk defa cep telefonundan hem alım hem satım işlemi yapabileceksiniz. Kullanıcılar, cepten çok daha kolay ve hızlı bir alışveriş deneyimi yaşayacak. Yeni Android uygulaması ile siteden yapılan tüm işlemler artık cepten de yapılabilecek.
Sayaç