Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

Son Dakika Haber Android Uygulama Apk indir

Son Dakika Haber Android Uygulama Apk indir

Sürüm: Bilinmiyor
Boyutu: 2,89 Mb
Güncelleme: Bilinmiyor
Gereksinimler: Android 2.2
Fiyat: Ücretsiz
SonDakikaHaber.apk [2,89 Mb] (İndirme: 30)
Son Dakika Haber Android Uygulama Apk indir
Son Dakika Haber Uygulaması, SonDakika.com'un hızlı haber okuma ve kolay kullanım özelliklerini Android'de de kullanabilmenize imkan sağlayan hızlı haber uygulamasıdır.
Bu uygulama ile Türkiye ve dünyadaki tüm gelişmeleri hızlı şekilde takip edebilir, haberleri telefonunuzda yüklü tüm sosyal medya ve paylaşım uygulamalarında kolayca paylaşabilir, arkadaşlarınıza maille gönderebilirsiniz.
SONDAKİKA.COM HAKKINDA:
Sondakika.com; her konudan önemli son dakika gelişmelerini hızlı bir şekilde ziyaretçilere sunmak amacıyla oluşturulmuş bir haber portalıdır.
Ekran görüntüleri:
Son Dakika Haber Android Uygulama Apk indir
Son Dakika Haber Android Uygulama Apk indir
Yorumlar:
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin:
Mynet Haber yenilendi! Üstelik artık email de var. Yepyeni tasarımıyla Mynet Haber Android uygulaması beğeninize sunuldu. Gündem, magazin, gazeteler ve tüm haberlere android telefonunuzdan ulaşın.
Haberler.com Android uygulaması, Haberler.com'un hızlı haber okuma ve kolay kullanım özelliklerini Android'de de kullanabilmenize olanak sağlayan haber uygulamasıdır.
Ensonhaber.Com'un tüm dinamizmini Android'de de yaşamanız için geliştirilmiş kullanımı zevkli bir uygulamadır.
LC Waikiki'nin resmi android uygulamasında nerede olursanız olun, modadan ve kolay alışverişten uzak kalmayacaksınız. Kolay bir şekilde sanal alışverişinizi yapabileceksiniz. Uygulamayı kolayca indirebilir ve marka hakkında pek çok bilgiye kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Gitti Gidiyor'un yeni mobil uygulaması ile Türkiye'de ilk defa cep telefonundan hem alım hem satım işlemi yapabileceksiniz. Kullanıcılar, cepten çok daha kolay ve hızlı bir alışveriş deneyimi yaşayacak. Yeni Android uygulaması ile siteden yapılan tüm işlemler artık cepten de yapılabilecek.
Sayaç