Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

Benim Konuşan Tom'um Para Hileli Mod

Benim Konuşan Tom'um Para Hileli Mod

Sürüm:2.9.1
Boyutu:62.14Mb
Güncelleme:28.09.2015
Gereksinimler:4.0.3 ve üzeri
Fiyat: Ücretsiz
My_Talking_Tom_v2.9.1_Mod_1_apksehri.rar [62,14 Mb] (İndirme: 993)
çalışmayacaktır.

135 ülkede 1 numara oyunlardan 1 tanesi. Kendine yavru kedi edin ve onun tamamen büyümüş bir kedi olarak yetişmesine yardımcı ol. Sanal evcil hayvanına iyi bak; ona isim ver ve o büyürken onu besleyerek, onunla oynayarak ve ona bakarak onu günlük yaşamının bir parçası haline getir.
Onu şekul şukul giydir ve geniş bir yelpazedeki kürk renklerinden ve diğer aksesuarlardan seç. Onun evini dekore et ve diğerlerinin Benim Konuşan Tom'um evlerini nasıl dekore ettiklerini gözden geçir. Tom'un ile oyunlar oyna ve o günlük yaşamının bir parçası haline gelirken izle.

ÖZELLİKLER:
- 10'dan fazla mini oyunla zevkine zevk kat: Jelibon Birleştir, Baloncuk Vurmaca, ZıpZıp Gezegen ve daha fazlası! Altın akçeler kazan ve eğlen!
- Videolar kaydet ve izle: Kendi Benim Konuşan Tom'um videolarını kaydet, paylaş ve diğer videoları da izle. (Sadece Android 4.1+ çalışan seçilmiş cihazlarda kullanılabilir, liste http://tinyurl.com/listmtt'de mevcuttur)
- Kendi Tom'unu büyüt: Onunla oyunlar oyna, onu sevdiği yiyeceklerle besle ve onu yatağa yatır.
- Arkadaşlarının ve diğer oyuncuların Konuşan Tom'larını ziyaret et: Daireleri ve diğer Tom'ların görünüşlerini gözden geçir, hazine sandıkları bul ve akçeler kazan!
- Gerçek gibi duyguların keyfini çıkar: Tom mutlu, aç, uykulu ve sıkılmış olabilir... duyguları onunla nasıl oynadığına göre değişir.
- Yaratıcılığını ortaya çıkar: Binlerce kürk, giysi ve mobilya kombinasyonlarından seçerek kendi Tom’unu yarat.
- İlerledikçe ödüller kazan: İlerledikçe yeni öğelerin ve akçelerin kilidi açılan 9 farklı aşama ve 999 seviye boyunca Tom’un büyümesine yardım et!
- Tom'la konuş ve eğlen: Konuş ve Tom söylediğin her şeyi yine tekrarlasın. Onu dürt, okşa, gıdıkla ve nasıl tepkiler verdiğini izle.

Kurulum Adımları:

1. Adım İndirdirğiniz Dosya Direk Açılmayacaktır. Rarlı olan Dosyayı Önce Arşivden Çıkarmanız Lazım.
2. Android Cihazlar İçin:
2.1 Eğer Rar ayrıştırma Uygulamanız Yok ise Buradan Rar For Android İndir İndirebilirsiniz.
2.2 indirdiğiniz Uygulama Sayesinde Ayıkladığınız dosyaları.

Sırası ile

3. Android Cihazınızda Bulunan Android Klasorünün icerisinde obb klasorünün içerisine

main.690.com.outfit7.mytalkingtomfree.obb dosyasını kopyalayın veya taşıyın dikkat: kesinlikle ismini değitirmeyin açılmayacaktır.
My_Talking_Tom_v2.9.1_Mod_1_apksehri.apk uzantılı apk dosyasını çalıştırın yükleme işlemini gerçekleştirin.

4. Oyun Cihazınıza Kuruldu. Keyifli Dakikalar Dileğiyle

Herhangi bir Sorun Nedeniyle Yüklenmede Sorun çıkarsa Yorumlarınızı yazmaktan çekinmeyiniz olumlu yada olumsuz. ApkSehri Ailesi


rar şifresi: apksehri.com

Apksehri.com’dan tüm oyunların hileli versiyonlarını ücretsiz indirebilirsin.
Apksehri keyifli oyunlar diler.
Web sitemizi geliştirebilmek için sizin yorumlarınıza beğenilerinize ihtiyacımız var. Birkaç dakikanızı ayırıp yorum veya FACEBOOK sayfamızı beğenerek sende destek ver.
Ekran görüntüleri:
Benim Konuşan Tom'um Para Hileli Mod
Benim Konuşan Tom'um Para Hileli Mod
Benim Konuşan Tom'um Para Hileli Mod
Benim Konuşan Tom'um Para Hileli Mod
Benim Konuşan Tom'um Para Hileli Mod
Yorumlar:
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin:
Bu oyunu apksehri ailesi size hem ücretsiz hemde hileli olarak sunmakta. Oyunun keyfini çıkarın.
Apksehri ailesi bu oyunuda size hileli bir şekilde sunmakta. Oyunun keyfini çıkarın.
Apksehri ailesi bu oyunu sizee hileli olarak sunmakta. Oyunun keyfini çıkarın.
Apksehri ailei size oyunun hileli versiyonunu sunmakta. Oyunun keyfini çıkarın!
Hilesiz oynamak isteyenler için yüklenmiştir. PewDiePie: Legend of the Brofist. Favori YouTuberlarla büyük bir göreve atıl!
PewDiePie: Legend of the Brofist. Favori YouTuberlarla büyük bir göreve atıl! Oyunun hileli versiyonudur!!
Ücretsiz sitemizde bulunan bu oyun Google playde 23.44Tl dir.
Bilgisayar Oyunlarından olan Gta San Andreas artık sizlerle android Cihazlarınızda Buluşuyor. Birebir Aynısı olan oyun size keyifli dakikalar geçirmenizi sağlayacaktır. ApkSehri.com bu Oyunu simdi Sizlere Ücretsiz Olarak Sunmaktadır.
Tom, senin dokunmana yanıt verri ve komik bir sesle söylediğin her şeyi tekrar eden evcil kediniz.Onu okşayabilirsiniz, dürtebilir ya da kuyruğunu çekebilirsin ama bence yapma :). Tom’un videolarını kendin çek, onları kitaplığına kaydet, YouTube ve Facebook’ta bunları paylaş ya da e-posta ile
Doğum günü eylencesi zamanı hadi sende katıl! Konuşan Ginger 2, en şirin küçük kedi yavrusu, büyüyor ve senden doğum gününü beraber kutlamanızı istiyor. Hediyede alıyorsunuz. Mükemmel yiyecekler ve bir sürü oyunla - şimdiye kadar ki en iyi parti için ona katıl yardım et! Evet, dünyadaki en sevimli
Küçük Konuşan Ginger'ın yardıma ihtiyacı var! Onun yatmaya hazırlanmasına ve bunu yaparken eğlenmesine yardımcı ol.Ginger sana elinden geldiği en iyi arkadaşlığı sunar - onunla konuşabilirsin, onu gıdıkla ve onunla oyunlar oyna. Onun geceleyin ne hayal ettiğini bile görebilirsin!
135 ülkede bir numara oyunlar arasına giren bu uygulamayı keşfetmelisiniz. Kendi yavru kedini edin ve onun tamamen büyümüş bir kedi olarak yetişmesine yardımcı ol.
Sayaç