Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

Dikkat Kırmızı Alarm. Kötü yaratıklar gezegenimizi bir küpe dönüştürmek istiyor.
Bu oyunda akıl almaz bir boyutta yolculuğa çıkacaksınız. Müziğin ve sesin uyum içinde olduğu...
Sizde iş yerinizde sıkılırken kağıt buruşturarak çöp kovasına basket atmaya çalıştınız mı?
Bu oyun günlük ev yaşamını temsil eden bir oyundur. Fakat Springfield onu sildi yani yaşam şuanda durdu...
Bu oyunda salıncaklarda sallanarak zorlu engelleri aşmalısın ve yeni seviyelerin kilitlerini kalrırarak bir üst seviyeye atlamalısın.
Bu Oyunu Oynamak için yeteri Kadar Hızlı olduğunu düşünüyormusun.
Bu oyunamaya başlayıdığınız andan itibaren bağımlılık yapar. Elden düşüremeyeceğiniz bir oyun daha. Oyun zeka patlaması yapar. Oyunu oynamak ücretsizdir.
Yörüngeler oyunu basit ve tek yapman gereken dokunmaktır. Yörüngeler bulmaca oyunudur.
Coco'nun büyük dans partisi yaklaşıyor ve profesyonel sitil alanında senin yardımına ihtiyacı var! ...
COOKING DASH 2016 , pişirme oyununda ünlü bir şef olarak tv ekranlarında şöhret yolunu aç.
Artık çiftlik kulübü yenilendi ve geliştirildi! En çok indirilenler arasında olan Candy Crush Saga'nın yapımcıları tarafından yepyeni bir oyun Farm Heroes Saga!
Android İçin Hayvan Besleme Oyunu Pou, oldukça yaratıcı ve eğlenceli bir hayvan besleme oyunu. Android işletim sisteminin yüklü olduğu mobil cihazlarda oynanabilen oyun her ne kadar hayvan besleme oyunu olsa da görüntü olarak herhangi bir hayvana pek de benzemeyen ancak en az evcil hayvanlar kadar
Android Bulmaca Oyunu Oyunculara sevimli hayvanlarla aynı zamanda harikalarla dolu harika bir dünya sunan Pet Rescue Saga’da çirkin kalpli soyguncuların eline düşen evcil hayvanları kurtarmanız gerekir.
Farm Heroes Saga, 3 veya daha fazla ürünü bir araya getirip eşleyerek toplamanız gereken ve oynadıkça bağımlılık yapan bir Android bulmaca oyunudur. Oyun içerisindeki renkli meyvelerden oluşan ürünleri eşlemek ve toplamak için yapmanız gereken şey ise yerlerini değiştirmek.
Artık Telefonunuzun ekranını kırmak için gerçerli bir sebebiniz var, bu kırık ekran oyunuyla arkadaşlarınıza şaka yapabilir onları korkutabilirsiniz.
Çılgın Hırsızlar filminin oyunu Android kullanıcılarıyla birlikte. Oyunun gayesi verilen vazifeleri tamamlayarak daha sonraki bölüme geçmek. Oyunda yüzlerce görevi yaparken eğlenebilir, filmdeki Gru'nun Laboratuvarı ve de Gru'nun Yerleşim Alanı gibi bilinen eğlenceli mekanlarda koşuşturabilir.
Oyunlar arasında beğeni toplamıs candy crush saga aynı renkteki şekerleri birleştirmesini konu alan eğlenceli ve bi okadar bağlayıcı bir oyundur.
135 ülkede bir numara oyunlar arasına giren bu uygulamayı keşfetmelisiniz. Kendi yavru kedini edin ve onun tamamen büyümüş bir kedi olarak yetişmesine yardımcı ol.
Sayaç