Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

Retimo Adventure apk indir

Retimo Adventure apk indir

Sürüm: 1.0.392.20150626
Boyutu: 43.2 MB
Güncelleme: 28/06/2015
Gereksinimler: 4.1 ve üzeri
Fiyat: Ücretsiz
RetimoAdventure.apk [43,22 Mb] (İndirme: 6)
Bu oyunamaya başlayıdığınız andan itibaren bağımlılık yapar. Elden düşüremeyeceğiniz bir oyun daha. Oyun zeka patlaması yapar. Oyunu oynamak ücretsizdir.

1. Bir zekâ aşırı için bu sevimli anime karakterleri üzerinden ellerinize alın
- Canlı animasyon karakterinde keyifli dakikalar geçirmenizi sağlar.

2. Rogue gibi zindan keşif sistemi asla sıkıcı alır!
- Farklı aşamalara geçeçeksen oyunu heyacanlı hale getirir.

3. söylemek beceri transferi sistemini kullanın "seninkinden daha benim kahramanım en iyi!"
- Becerilerini aktararak kendi kahramanın Craft!

4. özelliklere sahip yeni stratejiler geliştirin! Her kahraman sayar !!
- Karşıt özelliklerini birleştirerek zorlu düşmanları bozguna uğrat!

Apksehri.com’dan şimdi bu oyunu ücretsiz indirebilirsin.
Apksehri keyifli oyunlar diler.
Web sitemizi geliştirebilmek için sizin yorumlarınıza beğenilerinize ihtiyacımız var. Birkaç dakikanızı ayırıp yorum veya FACEBOOK sayfamızı beğenerek sende destek ver.
Ekran görüntüleri:
Retimo Adventure apk indir
Retimo Adventure apk indir
Retimo Adventure apk indir
Retimo Adventure apk indir
Retimo Adventure apk indir
Yorumlar:
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin:
Bu oyun günlük ev yaşamını temsil eden bir oyundur. Fakat Springfield onu sildi yani yaşam şuanda durdu...
Bu oyunda salıncaklarda sallanarak zorlu engelleri aşmalısın ve yeni seviyelerin kilitlerini kalrırarak bir üst seviyeye atlamalısın.
Evren kötü güçler tarafından kuşatma altında. Marvel kahramanları ile dünyayı savunmak size kaldı.
Mobil cihazlar için EA SPORTS UFC. Sevdiğiniz UFC savaşçıları toplamak rekabetçi mücadelede yeralmak ve onları aşağı atmak...
Tuğla kırma oyunu olan bu oyun bağımlılık yapacak, oyunu elden düşürmeyeceksiniz. Hızlı, renkli, sade ve basit bir oyun.
Her zaman kendi binalarını inşaa etmeyi hayel etmişsindir. Exploration Lite uygulaması ile bu hayalin gerçeğe dönüşüyor.
Barbarlardan, büyücülerden ve daha birçok farklı birimlerden oluşan destansı bir ordu kur ve klanını zafere taşı! ASLA UNUTMA!
Mümkün olduğunca çok zigzag yapmalısın. Asla boşluklara ilerleme. Parmakların yardımıyla zirveye doğru ilerlemeye ne dersin?
Zihninizi çalıştırın farkları bul 2 oyunu ile gözlem ve yeteneklerinizi geliştireceksiniz özellikle çocuklarınız için zeka geliştirme de birebir olan bu oyun sayesinde çocuğunuz oyun oynarken hem eğlenecek hem de oyun içerisinde bulunan birçok tema sayesinde nesneleri tanıyacak zeka gelişiminde
AlphaBetty; Candy Crush Saga ve Farm Heroes Saga yapımcılarından eğlenceli ve yeni bir kelime oyunu daha: Dünyanın ücra köşelerinden ve yeri göğü inleten maceraya atlamak için yepyeni ve ücretsiz bir kelime oyunu.
Eğitici oyunlardan bir tanesi daha Fixies the masters. Çocuğunuz evde genellikle aletlerin nasıl çalıştığını merak ediyor.
Age of lord ücretsiz oynanan bir savaş oyunudur aynı zamanda strateji. Güçlü bir lord olarak muhteşem kaleler inşa et diğer krallıkları bozguna uğrat mükemmel ordular eğit. stratejik ya da diplomatik seçimler seni bekliyor kendi yolunu yarat.
Sayaç