Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

0.12.3 versiyonudur. Halloween güncelemsi almıştır. İçinde zombi ve golem skin pack bulunur.
Şifreyi çözmek ve kilidi açmak için sırayla dokun.
Google Play Store'da en hızlı, sonsuz oyun. Düşman ordularını uzak tutmaya çalış!
Sen tapınakta koşuyorsun. Sen jetpack çaldın. Sen yolu toz duman ettin.
Bağımlılık yapıcı bir oyun "ZombieBolt" geldi!
Atlama uzun hayatta ve asla pes etme!
Tek başınıza gelişerek yaratıklara karşı mücadele verin ve oyunun kralı olun.
Zombiler isyan ediyor. Talihsiz kurtulanlar var ise bunlarda aç, saldırgan ve dehşet şaçan zombilerden şehrin kalabalığında...
Her zaman kendi binalarını inşaa etmeyi hayel etmişsindir. Exploration Lite uygulaması ile bu hayalin gerçeğe dönüşüyor.
Milyonlarca indirmenin üzerine serinin ikinci oyunu karşınızda. Daha çok koşup daha çok puan ve para toplamak için...
Bu güzel sonsuz kaykay oyununda süperstar dünyasının ünlü oyuncusu cristiano ronaldo ve meşhur eski dostu hugo ile keşfet. Dünyadaki en güzel ve muhteşem şehirlerden biri olan las vegas'ta ronaldo ve hugo'nun paparazzilerden kaçmasına yardımcı olmalısın.
AlphaBetty; Candy Crush Saga ve Farm Heroes Saga yapımcılarından eğlenceli ve yeni bir kelime oyunu daha: Dünyanın ücra köşelerinden ve yeri göğü inleten maceraya atlamak için yepyeni ve ücretsiz bir kelime oyunu.
Age of lord ücretsiz oynanan bir savaş oyunudur aynı zamanda strateji. Güçlü bir lord olarak muhteşem kaleler inşa et diğer krallıkları bozguna uğrat mükemmel ordular eğit. stratejik ya da diplomatik seçimler seni bekliyor kendi yolunu yarat.
Tekken dünyasına hoşgeldiniz. Tekken Kart Turnuvası gerçek zamanlı mücadele etmek ve düellolara katıl. dünya üzerinde 11 milyon kullanıcısı bulunan bu oyunu ücretsiz bir şekilde indirin.
Şimdi ücretsiz Criminal Case indirin. Bu Oyunun ne kadar eğlenceli olduğuna inanamayacaksın.
Şeytani güçleri yenmek için Gandalf, Bilbo, Legolas ve daha fazlasını savaşa götürün! Elf veya Cüce Krallığınızı kurmak ve Orta dünyayı yönetmek için milyonlarca oyuncuya katılın!
Boing! BOING! Boing! Ne kadar yüksek gidebilirsiniz? Eğer bulutlar yapabilir miyim? Ay? Plüton? Tehlikeli ama heyecan verici bir macera için mümkün olduğunca yüksek Springer Bounce. Gökyüzünde yüksek atlama ve uzayda yolculuk.
Güzel prensesleri kurtarmak ve korkunç ejderha mücadele etmek istiyor musunuz?
Dragon City’de büyülü bir dünya inşa edin! Yüzlerce ejderha alıp Ejderha Ustası olmak için onları yetiştirin ve seviyelerini artırın! Savaşmak için ejderhalarını geliştir ve diğer oyuncularla savaşarak güçlerini göster!
ÇILGIN HIRSIZ'IN TÜM EĞLENCESİ VE ŞAKALARI • Beklenmedik komiklikte minyon anlarına tanık ol • Yüzlerce görevde çılgın eylemler gerçekleştir
Sayaç