Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

Need A Hero Android oyun apk indir

Need A Hero Android oyun apk indir

Sürüm: Bilinmiyor
Boyutu: 49.2 MB
Güncelleme: 15.12.2014
Gereksinimler: Android 2.3 ve üzeri
Fiyat: Ücretsiz
NeedAHero.apk [49,26 Mb] (İndirme: 9)
- Pocket Gamer adlı Yılın 2014 adayı Android Oyunu
- Kış Gecesi Konferansı İyi Mobil Oyun Ödülü
- Playboard.me gelen "Oyun için Die"
Eğer bir kahraman olmak ister misiniz?
Güzel prensesleri kurtarmak ve korkunç ejderha mücadele etmek istiyor musunuz?
Eğer bulmaca, macera ve RPG seviyor musun?
Eğer sıkıcı maç-3 yorgun musunuz?
Sonra sana ihtiyacım var! Ben bir kahraman gerek!
Korkunç Ejderha yine vurdu! Prenses her zaman kulede hapsedilmiş ve bu arayış almak için mevcut tek Hero olarak, olduğunu. Epik görevleri tamamlamak ve bu ilgi çekici bulmaca RPG inanılmaz hazineler kazanmak! Maç üç mücadele ve RPG türlerini bizim akıllı almak korkunç ve komik canavarlarla savaş! Düşmanlarına güçlü büyüleri açığa - sel, Firestorms ve savaşlarda size yardım etmek için bile efsanevi yanan kılıcı çağıracağım! Fantezi Öykü olarak izlemek ve arazi boyunca ünlü olmak! Eğer ihtiyacı olan köylülere yardım edecek mi? Onlarla haydutlar ya da nedeni kavga mı? Öğrenmek için zamanı!
Daha macera sizi bekliyor! Arkadaşlarınızla rekabet ve dünyayı meydan kraliyet turnuva katılın. Liglerde ilerlemek ve gerçek bir kahraman layık harika ödüller kazanmak için nihai turnuva şampiyonu olmak!
Hala yeterli değil tehlike? Sonra Dark Portal ötesinden korkunç canavarlarla savaş. Benzersiz becerileri ile her, onlar kahramanların bile zor yemek için hazır! Efsanevi gücünü kanıtlamak ve onları vurun!
Ama prenses arama diyara yolculuk gibi, sadık sayfa ve onun güvenilir eşek Eğer tüm büyük kahraman olmanıza yardımcı olacak, endişelenmeyin! Bunun Kahraman gerektirir araçları toplamak ve benim için hiçbir şey duracaktır. Bir dost, ama çok açgözlü tüccar yardımıyla yakında gerçek Hero için silah ve zırh uyum ellerinde olacaktır.
* Eşsiz maç-üç-canavarlar savaş sistemi!
* Öncesinde yolculuğa hazırlanmak için henüz ödüllendirici Buluşması düzeyleri rahatlatıcı!
* Çarpıcı grafik ve nefes kesen soundtrack!
* Güçlü büyüler ve düşmanlarına karşı kullanmak için destansı güçlerin sürü!
* Farklı canavar tipleri, özel yetenek ve oynanış tarzı ile her!
* Dünyadaki arkadaşlarınız ve kahramanları ile rekabet Turnuvaya katılın!
* Nihai şampiyonu olmak için ahşap gelen elmas ligleri Advance!
* HİÇ en kahraman oyunu!
* Sınırsız bir süre için ücretsiz oynayın!
Ben bir kahraman gerek!
Sana ihtiyacım var!
Ekran görüntüleri:
Need A Hero Android oyun apk indir
Need A Hero Android oyun apk indir
Need A Hero Android oyun apk indir
Need A Hero Android oyun apk indir
Need A Hero Android oyun apk indir
Need A Hero Android oyun apk indir
Yorumlar:
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin:
Düz 3D savaş strateji oyunu Call of Duty franchise efsanevi kahramanlar, elit askerler ve yıkıcı uçağı bir ordu komuta. Baz özelleştirin ve birinci şahıs kıyıcı topçu gibi tamamen kontrol kahramanlar ve epik Killstreaks, sahip şiddetli savaşlarda düşmanlarına hakim elit güçleri eğitmek.
150.000'den fazla 5 Yıldızlı yorumlar ile, Arcane Efsaneleri Android en beğenilen Free-to-Play, 3D MMORPG mevcuttur! Diğer online oyuncular uzun bir tarafı binlerce, özel bir karakter yaratmak için şimdi oyun büyük fantezi dünyasını keşfetmek ve macera.
Bu fiendishly eğlenceli, ÜCRETSİZ bulmaca macera minutia ve onun sevimli, cesur sakinlerinin dünyasını keşfedin! Tüm Best saldırganlardan toplayın, onları yukarı düzeye keşfetmek onların özel güçleri ve Dağı Boom Slugs savaş. Hayatınızın balçık için hazır olun!
Bir eğlence gitar kahraman tarzı oyun gitar çalmayı ve müzik ritmini takip yeteneklerinizi test edecek. 3 farklı zorluklar onları oynayabilirsiniz 9 şarkı dahil olmak üzere bu oyunu.
Batmanin düşmanı olan jokerin elinden gotham şehrini kurtarmak için gölgelere çık paylanço hudut ordusuyla savaş.
Forestia tehlikede! Acımasız insanlar şimdiye dek huzur içinde yaşadığı memleketini, ormanı tahrip ediyor. Onlara karşı mücadele et, arkadaşlarını kurtar ve doğayı koru. Çok sevimli görünüyor olabilirsin ama sende bir kahraman yüreği var. Art niyetli kaçaklara karşı müttefiklerin omuz omuza savaş
Android marketin en çok satılan, oynanan, indirilen efsane oyunu Angry Birds serisinin en son versiyonu güncellendi. yeni sürümü ile hataların düzeltildiği ve tüm cihazlarda sorunsuz hale getirilen oyun, grafik anlamında da önemli gelişmeler sağlamış. 3 Boyutlu macera oyunu olarak indirilebilen
Müzik hero ile kendi rock müziğini yapabilirsin. Tek yapman gereken ekrana dokunarak ritmi yakalamak ve hissetmek.Öğrenmek için bu kolay uygulama tam sana göre bir ritim oyunudur.
Sayaç