Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

Age Of Lords apk indir

Age Of Lords apk indir

Sürüm: 1.5.0
Boyutu: 58.12 MB
Güncelleme: 02/06/2015
Gereksinimler: 2.3 ve üzeri
Fiyat: Ücretsiz
AgeOfLords.apk [26,47 Mb] (İndirme: 24)
Age of lord ücretsiz oynanan bir savaş oyunudur aynı zamanda strateji. Güçlü bir lord olarak muhteşem kaleler inşa et diğer krallıkları bozguna uğrat mükemmel ordular eğit. stratejik ya da diplomatik seçimler seni bekliyor kendi yolunu yarat.
Age of lord ortaçağ dünyasından çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur devasa bir oyundur savaşa başla ve kendini dünya çapındaki oyunculara karşı test et.
Özellikleri;
Şehri inşa edebilmek geliştirebilme ve teknolojik araştırmalarla büyük bir imparatorluk yaratma
Ücretsiz hızlandırma inşaatlarınızı daha hızlı bitirmenize yardımcı olur.
Güçlü bir ordu yaratmak için askeri birliklerine eğitim verebilirsin.
Kaynak toplamak için krallık haritasını keşfe çıkabilirsin ve tüm dünyadan gelen düşman saldırılarını keşfedip onlara karşı saldırı düzenleyebilirsi.
Dünyadaki tüm oyuncular ile gerçek zamanlı ittifak, sohbet sekmesinde konuşarak stratejilerini tartışabilirsin.
Diğer oyuncular ile güçlerini birleştirip ittifat yaratabilirsin
Hesabının seviyesini arttırabilir ve diğer askerler ile en üst sıraları kazandırabilirsiniz büyük hediyeler kazanabilmek için yüzlerce görevi tamamlamalısın.
En yüksek rütbeye sahip olabilmek ve kralın saygısını kazanabilmek için şimdi bu oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz

Apksehri.com’dan şimdi bu oyunu ücretsiz indirebilirsin.
Apksehri keyifli oyunlar diler.
Web sitemizi geliştirebilmek için sizin yorumlarınıza beğenilerinize ihtiyacımız var. Birkaç dakikanızı ayırıp yorum veya facebook sayfamızı beğenerek sende destek
ver.
Ekran görüntüleri:
Age Of Lords apk indir
Age Of Lords apk indir
Age Of Lords apk indir
Age Of Lords apk indir
Yorumlar:
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin:
Şeytani güçleri yenmek için Gandalf, Bilbo, Legolas ve daha fazlasını savaşa götürün! Elf veya Cüce Krallığınızı kurmak ve Orta dünyayı yönetmek için milyonlarca oyuncuya katılın!
Uzak gezegenlerde savaşa ücret ve bu aksiyon dolu, savaş strateji oyunu zafer için kurşun asker! Star Wars ™, Star Wars evreninin genelinde oyuncu, bir üs inşa durdurulamaz bir güçle işe ve meydan: Komutan!
Dragon City’de büyülü bir dünya inşa edin! Yüzlerce ejderha alıp Ejderha Ustası olmak için onları yetiştirin ve seviyelerini artırın! Savaşmak için ejderhalarını geliştir ve diğer oyuncularla savaşarak güçlerini göster!
Küresel bir askeri imparatorluk kurmak ve Milletler Savaşı'nda düşmanları ezmek! Savaş diğer oyuncular, dünyayı ele geçirmek ve en baskın ülke haline!
EN İYİ ÇEVRİMİÇİ SUÇ SENDİKASI OYUNU!En GENİŞ, en YOĞUN SOSYAL SUÇ MMORPG'sinde MİLYONLARCA oyuncuyla HEMEN oyna!
2 Oyunculu Reaktör aynı cihaz üzerinde iki oyuncu ile oynanılır, temiz ve komik tepki oyunudur. Refleksler, fikir ve bilgi oyunu ile bir savaş için arkadaş (ya da düşman) edin! Büyük bir bar oyunu, buz kırıcı veya yemekleri yapmak zorunda kim karar. 18 tek bir ekranda görüntülenir heyecanlı mini
Savaş oyunları oynamayı seven ve askerlik ile alakalı sanal oyunlara ilgi duyan birçok kişinin beğenerek benimseyeceği ve oynayacağı bir oyun olan Blood Assault 3D içerdiği özellikleri ile de size harika bir deneyim sunmaktadır.
Rival Knights. Bir şövalyenin mızrak dövüşüyle zafere yürümesinin fantastik hikayesini yaşa.
Kale çarpışmasında inşaa et ve zafere ulaşmak için savaş! Son zamanlarda bu strateji ve saldırı oyunu çok moda! Dünyanın en büyük Savaş Lordu olmak için lejyonlarla dolu güçlü kahramanları kirala.
"Game of War - Fire Age oyunu, ona en yakın Clash of Clans'a göre sizi daha çok sürüklüyor."
Karşınızda Klan Savaşları! Klana karşı klan savaşlarında düşman klanlarını yerle bir et. Klanını zafere taşı! Clash of Clans destansı bir savaş stratejisi oyunudur.
Dream League Soccer, Avrupa'nın pek fazla ülkesinde çok yaygın oynanan aynı zamanda indirilen futbol oyunlarından birisi olup futbol severlere müthiş bir tecrübe sağlıyor. Android Telefonlarınınız üzerinden oynayabileceğiniz bu oyunda, çok yeni oyuncular alıp takımınızı kuracak aynı zamanda aynı
Sayaç