Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

Cartoon Survivor

Cartoon Survivor

Sürüm:1.0
Boyutu:21.34mb
Güncelleme:27.09.2015
Gereksinimler:2.3 ve üzeri
Fiyat: Ücretsiz
Cartoon_Survivor.apk [21,34 Mb] (İndirme: 8)
Eğer şimdiye kadar en büyük meydan hayatta kalmak için gereken şeyler sende var mı!?!
Karikatür Survivor dinamik bir prehistorik dünyada geçen bir canlı 3D macera koşucusu olduğunu sakın unutma. Sen, dinozorlar koşmak, mamutların, kaplanlar ve yılanlar gibi alıngan yaratıklarla dolu tehlikeli ve engelli alanlarda koşmak için indir!


Apksehri.com’dan şimdi bu oyunu ücretsiz indirebilirsin.
Apksehri keyifli oyunlar diler.
Web sitemizi geliştirebilmek için sizin yorumlarınıza beğenilerinize ihtiyacımız var. Birkaç dakikanızı ayırıp yorum veya FACEBOOK sayfamızı beğenerek sende destek ver.
Ekran görüntüleri:
Cartoon Survivor
Cartoon Survivor
Cartoon Survivor
Yorumlar:
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin:
Bu bir golf değil, ama golf bulmaca oyunu olarak adlandırılıan oyun! Ödüllü olan oyunların arasında!
Tüm dünyada ücretsiz internet erişimi için WiFi şifreleri!
Jurassic Köyü Büyütme projesi. Köyü büyütmeye çalışırkekn gün içerisinde avcılık, madencilik, tarım ve satış gibi işlemleri bulunmakta.
Hayatta kalabilmek için zombilere karşı savaşın yada zombilere katılıp bunun bir parçası olun.
Fruit ninja oynamaya hazır mısın? Yepyeni arayüzü yepyeni karakteriyle efsanevi meyve dilimleme oyunu yeni yüzüyle karşınızda.
Milyonlarca kişi tarafından takip edilen liste başı Earn to Die oyununda arabanızla birlikte zombi kıyametini doğru yol alıyorsunuz.
Gerçek hayattaki şahsi arabnızla yapma isteyip fakat yapamadığınız hareketleri ve yüksek hızı, tehlikeli makasları bu uygulama sayesinde yapabilirsiniz.
Doktor park ile sürüş keyfi seni bekliyor! Bu uygulama ile yeteneklerinin farkına varabilirsin. Aynı zamanda nasıl bir sürücü olduğunun testini yapbilirsin.
Etraftaki en güzel ve en tatlı oyun toffee ile beraber maceralarda kendi krallığı boyunca onlara eşlik et rüyalar
Survivor Macera: ünlü TV resmi 3D adaptasyonu Android şimdi ÜCRETSİZ.
Eğer dinozorlar hala serbestçe dolaşıyor ve arazinin tartışmasız ustaları milyonlarca yıl ve için insan gözünden gizli bir adada kendinizi bulmak heyecan verici bir ilk kişi çekim oyunu.
Sayaç