Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

Perfect Piano Apk indir

Perfect Piano Apk indir

Sürüm: Bilinmiyor
Boyutu: 10,09 Mb
Güncelleme: Bilinmiyor
Gereksinimler: Android 2.2
Fiyat: Ücretsiz
PerfectPiano.apk [10,09 Mb] (İndirme: 48)
Perfect Piano Apk indir Akıllı android telefonlar artık kullanıcıların müzik aletlerini çalma isteklerini karşılayabiliryorlar. perfect piano uygulamasıda bunlardan birisi.
Tam tuş desteği olan bu program, tek yada çift yönlü olarak kullanılabilmesi açısından oldukça kullanışlı ve basit bir program.
çok nokto dokunma desteği olan android cihazlarınızda bu uygulamayı kullanırken aynı anda parçalarınızı kaydetme özelliğini desteklemektedir.Kayıtlarını farklı ortamlara aktarma özelliğide bulunmakdır.
Ekran görüntüleri:
Perfect Piano Apk indir
Yorumlar:
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin:
Telefonunuz da yer alan zil melodilerinden sıkıldınız mı? Bu durumda sizde Korkunç Zil Sesleri uygulamasını indirebilir ve ayrıca korkunç zil seslerini çalıştırabilirsiniz.
Facebook’un en popüler oyunlarından olan Okey oyunu şimdi Android de, hem de ücretsiz!
Facebook da bir milyondan fazla kişinin oynadığı Çanak okey plus artık cebinizde, tabletinizde hem de ücretsiz!
Balance 3D, Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek oynayabileceğiniz ve oynadıkça bağımlısı olacağınız bir bulmaca oyunudur. Oyundaki amacınız ise kontrolünü sağladığınız dev topu yönlendirerek bitiş çizgisine ulaşmak. Oyunun bu versiyonunda tamamlanması gereken 31 farklı bölüm
2048 uygulaması eğlenceli, bağımlılık yapan ve çok basit bir bulmaca oyunudur.
Sayaç