Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

Şehir Yollar Oluşturucu Sim 3D apk indir

Şehir Yollar Oluşturucu Sim 3D apk indir

Sürüm: 1.3
Boyutu: 43Mb
Güncelleme: 11.07.2015
Gereksinimler: 2.3 ve üzeri
Fiyat: Ücretsiz
sehiryollari.apk [35,57 Mb] (İndirme: 96)
Sürüş otopark ta fiyat ve bu şehir yolları 3d olarak tamamen senin elinde bu yapı simulatöründe bir kent yapıcı olarak çalışmak için hazır mısın? Bu ağır iş makinası oyununda inşaat kamyonu yol silindiri dahil olmak üzere tüm ağır inşaat araçlarını kuracaksın şehirlerde yollar oluştur ve ağır iş makinalarında deneyim sahibi ol. Görevlerini yerine getirmek için inşaat kamyonu sür, yolların üzerinden silindir ile geçip yolları düzleştir. Hadi tüm ağır iş makinaları seni şantiyede bekliyor olacak aramıza katılmaya ne dersin?

Oyun özellikleri:
- Ağır iş makinalarında deneyim kazan
- Şantiye ortamını keşfet
- Kazı, taşıma ve sürüş gibi görevler
- Pürüzsüz kontrol, hidrolik direksiyon ve kullanım rahatlığı
- İnanılmaz 3 boyutlu grafikler

Apksehri.com’dan şimdi bu oyunu ücretsiz indirebilirsin.
Apksehri keyifli oyunlar diler.
Web sitemizi geliştirebilmek için sizin yorumlarınıza beğenilerinize ihtiyacımız var. Birkaç dakikanızı ayırıp yorum veya FACEBOOK sayfamızı beğenerek sende destek ver.
Ekran görüntüleri:
Şehir Yollar Oluşturucu Sim 3D apk indir
Şehir Yollar Oluşturucu Sim 3D apk indir
Şehir Yollar Oluşturucu Sim 3D apk indir
Şehir Yollar Oluşturucu Sim 3D apk indir
Yorumlar:
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin:
Biz türk insnlarının neredeyse en çok sevdiği oyun okeydir. Bu oyunun teknolojiyle en güzel birleşimi için hazır mısın?
Miami sokakları seni bekliyor. Miami Crime simulator ile Miamı sokakları karış karış senin elinde olacak. Silahlarını kap ve aramıza katıl. Her şey senin elinde ve parmaklarının ucunda yaşam ve ölüm arasındaki ince çizgiyi senin belirlemen gerekiyor. Aksiyonun zirvelerine varacağın bu uygulama ile
Candy Crush Soda Saga, en çok tercih edilen milyonlarca kullanıcının indirip oynadığı Candy Crush Saganın yaratıcıları tarafından yapılmıştır.
Aynı cihaz üzerinden iki kişi oyun oynamaya ne dersin? Glow Hockey ile başarabilirsin. Arkadaşınla yada kardeşin 2 kişi oyun oynaya bilirsin.
Doktor park ile sürüş keyfi seni bekliyor! Bu uygulama ile yeteneklerinin farkına varabilirsin. Aynı zamanda nasıl bir sürücü olduğunun testini yapbilirsin.
Hayalleri süsleyen takımı kurmaya ne dersin? O zaman aramıza hoş geldin. Yepyeni taktikler ve takımlar kurmak için kolları sıvamalısın.
Bu aksiyon dolu macerada yer almaya ne dersin? midesi kazınan aç köpek balıkları senin karınlarını doyurmanı bekliyor. Yoluna çıkan her şeyi yemelisin değilse köpek balıkların ölebilir!
Hedef al! ve hedefin tam ortasından vur! Her şey senin parmaklarının ucunda en yeni ve canlı atış oyununu oynamaya hazır mısın?
Basketbol delisi misiniz? O zaman bu oyunu oynamanızı tavsiye ederiz. Aklınızı başınızdan alan atışlar yapmak için hazır mısınız?
Dünyanın en çok oynanan oyununu oynamaya hazır mısın?
Yepyeni bir strteji oyununa hazırmısınız? Sana verilen sayıları yukarıdaki boşluklara düz ve nizami bir şekilde dizmeye ne dersin?
sayaç Forvet Serin grafik ve pürüzsüz çekim arazilerde aşırı bir çekim oyunu.
Sayaç