Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

Extreme Car Driving Simulator apk indir

Extreme Car Driving Simulator apk indir

Sürüm: Cihaza göre değişir
Boyutu: Cihaza göre değişir
Güncelleme: 17/06/2015
Gereksinimler: 2.3.3 ve üzeri
Fiyat: Ücretsiz
extremecar.apk [14,44 Mb] (İndirme: 271)
Extreme araç simülatörü sayesinde gelişmiş gerçekçi fizik motoru. 2014 ün en iyi araba simülatörü olarak seçildi ve hiçbir spor araba bu kadar gerçekçi olmamıştı. Bu simülatörü denemek ister misin? Şimdi ücretsiz.. Sürücü ile sürüklenmeye ve ücretsiz bir yarış arabası ile yollar senin!! Senin için bütün şehir öfkeli 1 yarış görmek istiyor. Çünkü trafik veya diğer rakip araçlar ile yarışıyorsun fren kullanmana gerek yok hiç durma gaza bas. Bu yüzden tüm yarışlar senin aleyhine hepsini kazanmalısın. Seni kovalayan polis ekiplerinden tam hız kaçmalısın. Hız hiç bu kadar eğlenceli ve tutkulu olmamıştı. Haydi asfaltları yakmaya!

Oyun özellikleri:
- Mini kontrol noktası modu.
- Trafikte sürüş
- Devir, dişli ve hız dahil olmak üzere tam gerçek sürüş.
- ABS, TS, PSP simülasyonu ile ayrıntılı ve gerçek açık dünya ortamını keşfet.
- Doğru fizik
- Direksiyon simidi, ivmeölçer veya oklarla arabanızı kontrol edebilirsiniz

Apksehri.com’dan şimdi bu oyunu ücretsiz indirebilirsin.
Apksehri keyifli oyunlar diler.
Web sitemizi geliştirebilmek için sizin yorumlarınıza beğenilerinize ihtiyacımız var. Birkaç dakikanızı ayırıp yorum veya FACEBOOK sayfamızı beğenerek sende destek ver.
Ekran görüntüleri:
Extreme Car Driving Simulator apk indir
Extreme Car Driving Simulator apk indir
Extreme Car Driving Simulator apk indir
Extreme Car Driving Simulator apk indir
Yorumlar:
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin:
Bu simülasyon oyunu şimdiye kadar ki kendi grubu arasında bulunan en yeni ve en gerçekçi topluma taşıma similasyon oyunları arasında bir numara. Aynı gerçek hayattaki otobüs sürücüsü hissini tatmaya ne dersin.
Sürüş otopark ta fiyat ve bu şehir yolları 3d olarak tamamen senin elinde bu yapı simulatöründe bir kent yapıcı olarak çalışmak için hazır mısın?
Miami sokakları seni bekliyor. Miami Crime simulator ile Miamı sokakları karış karış senin elinde olacak. Silahlarını kap ve aramıza katıl. Her şey senin elinde ve parmaklarının ucunda yaşam ve ölüm arasındaki ince çizgiyi senin belirlemen gerekiyor. Aksiyonun zirvelerine varacağın bu uygulama ile
Gerçek hayattaki şahsi arabnızla yapma isteyip fakat yapamadığınız hareketleri ve yüksek hızı, tehlikeli makasları bu uygulama sayesinde yapabilirsiniz.
Doktor park ile sürüş keyfi seni bekliyor! Bu uygulama ile yeteneklerinin farkına varabilirsin. Aynı zamanda nasıl bir sürücü olduğunun testini yapbilirsin.
Senin motor başlayın ve bazı lastik yakmak için hazır olsun! Arabanızı Build yolda hızlı arabaya sahip olmak için motor ve diğer otomobil parçaları yükseltin. Arabanızı artırmak ve yarışı kazanmak için en iyi şans için dünya çapında bir pit ekibi oluşturun.
çizginin üst ve google en iyi otobüs şoförü park oyunu 4500000 üzerinde yüklemeleri ile oynamak. Google üst 50 apps özellikli 46 kez dünyadaki tüm uygulamalar oynamak. çok bu oyunu seven için teşekkür ederim çocuklar.
Speedcar bir 3d yarış oyunu. Bullet fizik motoru desteği, gerçekçi araba fizik etkisi
"Arcade" kategorisinde yeni oyun "Fire Truck Simulator 3D" indirin!
Gece yarışı 3D, klasik ebedi araba yarış oyunları şimdi Android olarak sizinle.
Efsane araba Şahin geri döndü. Mükemmel bir şahin oyunu.
Sayaç