Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

1942 Pacific Front apk indir

1942 Pacific Front apk indir

Sürüm: 1.1.5
Boyutu: 21.2 MB
Güncelleme: 28/06/2015
Gereksinimler: 2.3.3 ve üzeri
Fiyat: Ücretsiz
Pacific_Savaslari.apk [21,23 Mb] (İndirme: 4)
1942. Dünya Savaşı ve Askeri birlikler Pasifik yakınında görev yapıyor ve sadece tek bir kazanan olacak. Savaş 1941 de Durdurulmuştu ve yenien başladı bu sefer o deniz savaşı hakkında herşeyi öğrenmek ve donanmaya katılmak için oyuna dahil ol ve kazanmak için mücadele et. Cepheye asker gönder. En iyi stratejileri geliştir ve düşmanlarına karşı savaşarak savaşın galibi ol. Komando birlikleri sana bu konu hakkında yardımcı olacaklardır. Piyadeleri, topçuları, tankları, savaş uçaklarını, savaş gemilerini ve denizaltılarını kullanarak düşmanları püskürt ve bölgeni savun.

Oyundaki Görevlerin.

- Torpido ve bomba gibi güçlü silahlar ile mücadele et.
- Tanklar ve piyade ile düşman pozisyonları dışarı oynat.
- Güçlü bombardıman saldırıları ile düşmanı al et.
- Denizaltı ilen gelen düşmanlara süpriz engeller koy.
- Düşmana pusu kur.
- Stratejilerini geliştirerek savaşı sen al.

Oyun Özellikleri.
- Oyunu oynamak ücretsizdir.
- Heyecan verici bonuslar ve zorlu görevler.
- Her iki taraf içinde mevcutta olan Piyade, topçu, tank, savaş uçakları, savaş gemileri ve denizaltılar savaşta yer alır.
- Mükemmel grafikler ve heyecan verici gerçekçi sesler.

Oyun ücretsiz olarak oynanmaktadır. Fakat bazı yerlerinde gerçek para kullanımı isteyebilir. Kullanmak istenilmeme durumunda veya istememe durumunda oyun özellikleri kısımından pasif hale getirebilirsiniz.

Apksehri.com’dan şimdi bu oyunu ücretsiz indirebilirsin.
Apksehri keyifli oyunlar diler.
Web sitemizi geliştirebilmek için sizin yorumlarınıza beğenilerinize ihtiyacımız var. Birkaç dakikanızı ayırıp yorum veya FACEBOOK sayfamızı beğenerek sende destek ver.
Ekran görüntüleri:
1942 Pacific Front apk indir
1942 Pacific Front apk indir
1942 Pacific Front apk indir
1942 Pacific Front apk indir
1942 Pacific Front apk indir
1942 Pacific Front apk indir
Yorumlar:
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin:
Demir ve çelik çatışmaları robot savaşları.Robot Savaşları kraları arasındaki nihai kavga.
Dünya şampiyonluk kemerini almak ve kupa toplamak için arkadaşların ile dövüş.
Tam bir sene önce gökyüzünden dğşen yıkıcı bir güç, fanilerin ve ölülerin rakipsiz ejderha kranının ölüm tacı'nın geri dönüşü olmuştur.
Uzaylılar burada ve barış gelmedi. Dünyayı Kaybedebiliriz. Kule savunma oyunu ile çoşkunun ve destansı savaşların tadını çıkaracaksın.
Antik Yunanistan'ı Xerxes'in işgalinden kurtarmak için tanrıların ve insanların güçlerini birleştireceksin.
Yıl 2028 insanlık yok alma eşiğinde terminatör'ün resmi oyunu olan bu oyunda insan ırkını kurtarmak için savaşın skynet esir kampında kaçmak için aksiyon dolu bilim kurgu shooter makineleri ile mücadele edeceksin.
Transformers Optimus prime, Megatron, Starscream ve Bumblebee de dahil olmak üzere 75’in üzerinde transformers karakterleri kadrosu içeren heyecan verici ve sıra tabanlı strateji oyunudur.
Age of lord ücretsiz oynanan bir savaş oyunudur aynı zamanda strateji. Güçlü bir lord olarak muhteşem kaleler inşa et diğer krallıkları bozguna uğrat mükemmel ordular eğit. stratejik ya da diplomatik seçimler seni bekliyor kendi yolunu yarat.
Dünya Savaşı: Tank Savaşı 3D ile gerçek bir savaş için hazırlamak.
Gunship Counter Shooter 3D bir kısır çatışma sizi bekliyor, bu yüzden, düşman askerlerini öldürmek onlar için yeryüzünde cehennem yapmak için gücünü göstermek olduğunu. Tüm Düşman varlıkları yok ve topçu Crash; Bu Mercy için hiçbir zaman. En Heyecan verici İmha Savaş Oyunu.
Kale çarpışmasında inşaa et ve zafere ulaşmak için savaş! Son zamanlarda bu strateji ve saldırı oyunu çok moda! Dünyanın en büyük Savaş Lordu olmak için lejyonlarla dolu güçlü kahramanları kirala.
Hiç siz oyunu çok daha eğlenceli bir hale getirebilmek için oyunda akıllı bir strateji kullanmayı hayal ettiniz mi ? Bu hayal Aircraft Combat 1942'de yapılan ana fikirdir. Eğer düşman size zekice bir mücadele göstermek istiyorsa sizde zekice bir strateji geliştirip düşmana saldırabilirsiniz. Bu
Sayaç