Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

Deadwalk: The Last War

Deadwalk: The Last War

Sürüm: 1.0.8
Boyutu: 42.02
Güncelleme: 12.09.2015
Gereksinimler: 2.3 ve üzeri
Fiyat: ücretsiz
thelastwar.apk [42,02 Mb] (İndirme: 7)
Antik Çağların Tanrılarının güçlerini kullanın ve SALDIRIDAN SAĞ SALİM KURTULUN!
Bu tekrardan kurulan dünyada, ilk şey Zombilerle savaşmak! En becerikliler hayatta kalacak ve zayıf olanları yönetecek. 100'den fazla TANRI ve KAHRAMANLAR savaşı kazanmanız için sizlere yardımcı olacak!
Özellikler
* Zombi
Zombiler yeni dünya oluşumunun nedeni ve en çetin yaratıkları. Onları ez ve kendini üst seviyelere çık!
* Şampiyon
Zeus, Hades, Odin, Thor ve daha 100'den fazlası savaşlarında senin için savaşacaklar. Beklenmedik yeni Kahramanlarda yolda!
* Ekipler
Saldırı Timi, Minigun, Ölüm Meleği ve daha 100'den fazlası senin ve ordun için savaşmaya hazırlar. Düşmanlarını ve Zombileri yok etmek için Nükleer silahlar bile hazırlanabilir!
* Savaş
Düşmanlarının şehirlerine doğru ilerle, şehirleri gözetle ve feth et. Savaşın gidişatını değiştirmek için taktiksel oyna
* Lig
Lig kur ya da katıl, yoldaşlarınla birleş, ve durdurulamaz ol!
Deadwalk: The Last War 15 dile çevrilmiştir.
Ekran görüntüleri:
Deadwalk: The Last War
Deadwalk: The Last War
Deadwalk: The Last War
Deadwalk: The Last War
Deadwalk: The Last War
Deadwalk: The Last War
Yorumlar:
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin:
Antik Yunanistan'ı Xerxes'in işgalinden kurtarmak için tanrıların ve insanların güçlerini birleştireceksin.
Hayatta kalabilmek için zombilere karşı savaşın yada zombilere katılıp bunun bir parçası olun.
Miami sokakları seni bekliyor. Miami Crime simulator ile Miamı sokakları karış karış senin elinde olacak. Silahlarını kap ve aramıza katıl. Her şey senin elinde ve parmaklarının ucunda yaşam ve ölüm arasındaki ince çizgiyi senin belirlemen gerekiyor. Aksiyonun zirvelerine varacağın bu uygulama ile
Tekken dünyasına hoşgeldiniz. Tekken Kart Turnuvası gerçek zamanlı mücadele etmek ve düellolara katıl. dünya üzerinde 11 milyon kullanıcısı bulunan bu oyunu ücretsiz bir şekilde indirin.
Dragon City’de büyülü bir dünya inşa edin! Yüzlerce ejderha alıp Ejderha Ustası olmak için onları yetiştirin ve seviyelerini artırın! Savaşmak için ejderhalarını geliştir ve diğer oyuncularla savaşarak güçlerini göster!
HARİKA! Cut the Rope 2 artık sizlerle ve bu maceranın tamamını ÜCRETSİZ yaşayabilirsiniz.
Kimse bu gelirdi düşündüm. Ne birkaç izole vaka ile başladı şimdi insan ırkının hayatta kalmak için bir mücadele haline gelmiştir.
Herkesin büyük beğeni vasıtasıyla baktığı efsane savaş uçağı F18 pilotu olmanın anlatılmaz hazzını, o devasa aleti havalandırmayı olağanüstü riskli ve ayrıca bir o kadar da stratejik hamleler amacıyla ince ufak dokunuşlar yapmanın oldukça zorluğunu söz konusu oyun ile öğreneceksiniz.
Marvel'ın teatral filmi Thor: Karanlık Dünya'yı temel alan bu resmi aksiyon-macera oyununda Gök Gürültüsü Tanrısı Thor ol!
Dünya Savaşı: Tank Savaşı 3D ile gerçek bir savaş için hazırlamak.
Acımasız zombilere karşı ayakta kalan son kahramanlar olarak insanlığın umudu sensin.
Bu yepyeni Ben 10 oyununun içinde nihai düşmanlardan olan Vilgax ile süren savaşı devam etmektedir. Biodids ve dolu uçağı ile benzersiz dünyalara seyahat ederken 15 aksiyon dolu seviyeler ile çok sayıdaki yabancı dönüşümler ile kaşılacaksınız. Bu yeni yabancı formları daha önce hiç görmediniz! Yeni
Sayaç