Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

Battery Doctor(Pil Koruyucu) Android Uygulama Apk indir

Battery Doctor(Pil Koruyucu) Android Uygulama Apk indir

Sürüm: Bilinmiyor
Boyutu: 4,45 Mb
Güncelleme: Bilinmiyor
Gereksinimler: Android 2.2
Fiyat: Ücretsiz
Pilkoruyucu.apk [4,45 Mb] (İndirme: 114)
Battery Doctor(Pil Koruyucu) Android Uygulama Apk indir

Battery Doctor(Pil Koruyucu)

Dünya çapında Android ve iOS'da 150 milyondan fazla indirildi. Battery Doctor¬profesyonel güç yöneticisi£¬pil ömrünü uzatabilen en iyi ücretsiz batarya koruma programıdır.

ÖZELLİKLER
(1) Kalan pil süresini kesin olarak tahmin eder
(2) Kullanmadığınız halde güç harcayan uygulamaları sonlandırır
(3) Pil ömrünü uzatan benzersiz 3 adımlı şarj yöntemi
(4) Pilin performansını artıran widgetlar
(5) Cihazınızı hızlandırır
(6) Bluetooth/WiFi gibi hizmetleri kapattığınızda pil ömründen ne kadar tasarruf edeceğinizi gösterir
(7) Cihazınızın donanım ve yazılımı hakkında bilgi verir

Tam Olarak Kalan Pil Ömrünü Tahmin Ederji
Çeşitli durumlarda pilin ne kadar dayanacağını söyler (oyun oynamak, wifi' yi açık ya da kapalı bırakmak vb.)

Bu Akıllı Koruyucu Pilinizi Korur
Bu gerekli uygulama pil ile ilgili; ne zaman şarj etmeniz (ve daha önemlisi ne zaman etmemeniz) ile alakalı ipuçlarından, pil ömrünü yiyen gereksiz uygulama ve donanımları kapatmak ve bizim benzersiz 3 adımlı şarj yöntemimiz gibi bataryanın ömrünü uzatacak daha gelişmiş araçlara kadar her şeyi yapar. Battery Doctor etkili bir şekilde pilinizi korur.
Profesyonel Şarj İşlemi
Bu uygulama pilin en iyi şekilde şarj olmasını sağlamak için şarj oluşunu 3 adımlı bir sistem ile düzenler ve aşırı şarj etmemeniz için hatırlatır. Ayrıca güç tüketimini görüntüleme ve düzenleme özelliklerine de sahiptir.
Widget Destekli
"Görev Yöneticisi" widget'ı güç tüketiminizi uygun şekilde iyileştirir. 4x1 widget Wifi, Veri, Parlaklık¡­vb. özellikleri ve tasarruf modunu yönetmenizi kolaylaştırır.
Ekran görüntüleri:
Battery Doctor(Pil Koruyucu) Android Uygulama Apk indir
Yorumlar:
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin:
Sizin Özel dosyalarınızı koruma ve çeşitli seçenekleri ile , SMS , Rehber, Galeri, Pazar , Ayarlar , Arama ve seçtiğiniz herhangi bir uygulama kilitleyebilirsiniz koruyun.
200 milyon kezden fazla indirilmiş olan, dünyanın en güvenilir VPN'si. AnchorFree™tarafından üretildi. Şimdi ÜCRETSİZ deneyin!
Hızlı, hafif ve ultra-emniyetli çarpıcı, CM (CleanMaster) Security, Clean Master tarafından geliştirilen ücretsiz mobil güvenlik uygulaması - dünyanın en büyük Android İyileştiricisi
En çok indirilen Android Temizleyici ve RAM Arttırıcı, dünyanın en iyi 10 geliştiricisinden biri.
Merhaba herkes, Libii hayvan hastanesine hoş geldiniz! Bu kez hayvan doktor olabilmek ve bazı sıradışı hastalarını tedavi edeceksiniz, onlar bizim 4 sevimli hayvan bebeklerimiz komik köpek yavrusu, tatlı kedi, maymun, serin ve sevimli tavşan! Bu güzel hayvan bebekler korkunç bir şeyle karşılaştı ve
Tırnak doktoru, burun doktoru ve göz doktoru gibi piyasadaki pek çok doktor oyunları arasından, bu kesinlikle çarpıcı olacaktır. Saç Doktoru oyununu indirin! O evet! Prenses kafa yaralanmalarının bir sürü ile, onun beynini dışarı sıralamak için bir doktora ihtiyacı var.
Bu Muhteşem Uygulama ile istediğiniz yerde ücretsiz sigara içebilirsiniz.Tek yapmanız gereken mikrofona yaklaşıp çekmek.
Sayaç