Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

GO Weather Forecast & Widgets Android Uygulama Apk indir

GO Weather Forecast & Widgets Android Uygulama Apk indir

Sürüm: Bilinmiyor
Boyutu: 11,16 Mb
Güncelleme: 2 Eylül 2014
Gereksinimler: Android 2.2 ve üzeri
Fiyat: Ücretsiz
GO_Weather_Forecast_Widgets.apk [11,16 Mb] (İndirme: 58)
GO Weather Forecast & Widgets Android Uygulama Apk indir


Hava durumu Widget - android pazarda tüm hava apps 4.5 yüksek bir derece ile 50 milyondan fazla kullanıcı tercihi, o GO Hava Durumu ve Düğmeler olduğunu !
Olduğunu tüm dünyaya anlatmak için hava Hisse bir yol "Bu dünya benim yerdir, o benim hayatım!" - Sadece GO Hava ana ekranda yukarı kaydırın! Size sürpriz için gidiyoruz!
Ücretsiz Özellikleri
- Dünya çapında 100.000 + yerler için Doğru ve yerel tahminleri
- 1000'den fazla kişiselleştirilmiş temalar (tutmak artan)
- Keşfetmek ve Fotoğraf Paylaşımı onları göndererek tüm dünya ile çevrenizdeki güzelliği paylaşmak
- İnteraktif dinamik haritalar, radar ve belirli şehirler için uydu görüntüleri
- Çoklu şehirler özelliği bir gezi planı için idealdir
- Zaman, tarih, vb yüksek ve düşük sıcaklık, rüzgar, nem, görünürlük, gündoğumu ve günbatımı, şiddetli hava uyarısı, gibi duygu içeren ayrıntılı hava raporu,
- 2 * 1, 4 * 1, 4 * 2 güncel hava durumu widget'ları
- Widget temalar ve gündüz ve gece modunda 7 + hava koşulları için canlı duvar kağıdı: güneşli, yağmurlu, karlı, gök gürültüsü, bulutlu kapalı ve sisli
- Resmini alarak arkadaşlarınız ile mevcut hava durumu bilgisi paylaş
Pro Özellikleri
- Yağış tahmini Olasılık
- Hayır sponsorlu mesajlar veya reklamlar
- Dünya saati geçerli zaman ve seçilen şehirler için hava durumu bilgisi görüntülemek için entegre
- 24 saatlik ve 10 günlük ayrıntılı hava tahmini
- Münhasıran (artırarak devam) Premium Sürüm Widget temalar tasarlanmış
Bu hava durumu uygulaması Widget temalar ve canlı duvar kağıtları çeşitliliği ile en doğru hava durumu bilgileri, detaylı hava durumu raporu, doğru hava tahmini, interaktif haritalar görüntü, inanılmaz güzel bir kullanıcı arayüzü almak hangi şehirlerde onbinlerce kadar destekler. Android telefonunuzda yüklü Bu uygulama ile, her yerde ve her zaman en son hava durumu bilgileri alabilirsiniz.
Ekran görüntüleri:
GO Weather Forecast & Widgets Android Uygulama Apk indir
Yorumlar:
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin:
✔ Namazdayım Modu ✔ Ezan Vakitlerinde Uyarı. ✔ Vakitler girmeden Hatırlatma.
Dünyanın en güçlü savaş helikopterleri sizleri bekliyor. Bir helikopter pilotu olmak ve dünyanın çeşitli köşelerinde savaşlar yaparak uçma zevkinizi sonuna kadar kullanmak isteyenler için harika bir Android helikopter oyunudur.
Eğer spor müsabakalarının sonuçlarını düzenli şeklinde takip ediyorsanız ve Android işletim sistemi bir mobil cihazınız varsa, işte bu sonuçlara ulaşmak artık daha basit.
Hava Durumu uygulaması hava şartları hakkındaki en güncel bilgileri dilediğin her an alabilmen için hazırlanmış kullanımı son derece kolay bir uygulamadır.
Mynet Haber yenilendi! Üstelik artık email de var. Yepyeni tasarımıyla Mynet Haber Android uygulaması beğeninize sunuldu. Gündem, magazin, gazeteler ve tüm haberlere android telefonunuzdan ulaşın.
Canlı Hava Durumu uygulamasıyla tanışın. En güzel ve gerçek hava durumu uygulaması. Şimdiye kadar böyle bir uygulama görmediniz.
Akvaryum Canlı Duvar Kağıdı Uygulamasında Animasyonlu bir şekilde balık ve hava kaparcıkları Akvaryum hissi veren canlı duvar kağıtları telefonunuzu süslüyor.
Efsane araba Şahin geri döndü. Mükemmel bir şahin oyunu.
Sayaç