Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

Amazing Spider Android uygulama apk indir

Amazing Spider Android uygulama apk indir

Sürüm: 2.13
Boyutu: 47.0 MB
Güncelleme: 15.12.2014
Gereksinimler: Android 2.3 ve üzeri
Fiyat: Ücretsiz
spidermanlwp.apk [47,08 Mb] (İndirme: 62)
RESMİ Amazing Spider-Man 2 Live Wallpaper favori kahraman gibi hissediyorum. Marvel Comics ve Spider-Man hayranları Android için özel, bu inanılmaz Live Wallpaper uygulaması ile hit film heyecanını yeniden olabilir!
Web ana ekranda doğrudan eylem sallanan, yüksek uçan hazır olun!
Onun kostümü Örümcek göğüs logosu yakın-up featuring Marvel / Columbia Pictures netice dayalı Amazing Spider-Man 2 canlı duvar kağıdı ücretsiz sürümü, indirin!
Sen, ol 'web baş, Spider-Man bir tam animasyonlu ve etkileşimli 3D modeli özelliğine Canlı duvar kağıdı prim sürümünü kilidini hit filmi The Amazing Spider-Man 2 dayalı yaptığı kostüm giyen olabilir!
"Sen sorumluluğu istemiyorum demek? Ne oldu? Bizim gibi insanlar ... Biz bir seçim alamadım. "- Spider-Man
Onun Örümcek Sense Android cihaz için bir pil göstergesi olarak iki katına, "sızlattı" olarak Spider-Man göğsüne örümcek logosu dikkat edin!
O vuruyor ve cihazınızın pil dolu ve güç tüketir gibi sonra yavaş yavaş karartır zaman Örümcek Sense parlak cıvata ile titriyor olarak izleyin.
Cihazınız sıfır iktidara yakın aldığında ücretsiz pil göstergesinin Spider-Man göğüs logosu kırmızı yanıp söner ve Spider-Man cihazınıza takın hatırlatan ses yardım sağlayacak!
Bir yükseltme birkaç unlockable prim seçenekleri ile sipariş daha o, sizin için yeterli Spidey eylem değilse.
Kilidi ve ekran sonra, birkaç müthiş animasyonlar çağırmak için Spider-Man dokunabilirsiniz.
Ayrıca, NYC herhangi bir potansiyel tehditleri-gel, web slinger, sen e-posta teslim edecek size yardımcı tüm ekranı kaplayan bir web patlamada şeklinde çağrı ve metin uyarıları cevapsız!
Eğer boşa zaman kaza gibi hissediyorsan, günü, saati ve yerel hava durumunun yanı sıra bilge çatlama web baş, Spider-Man sesini özellikleri prim Saat Widget kilidini.
Kırmızı kahraman duyun ve The Amazing Spider-Man 2 Saat Widget ana ekrana ayarlanmış durumdayken keşfetmek için mavi burada ve orada sizin gibi küçük sürprizler için zaman ezberden.
New York, dünyayı ve Android cihazınızı korumak için hazır mısınız? Sonra Sticker Widget paketi kilidini ve ana ekranda herhangi bir yere, ol 'web diskini, Spider-Man, (mevcut 3 farklı pozlar) yerleştirin!
Yeterince karıncalanma değil spidey anlamda hala mı ..?
Tüm web-sallama manifatura misyonlar size yardım etmek için burada Spider-Man, NYC gururunu, sahip bir unlockable prim özel klavye cilt var!
Hatta en dengesiz OsCorp kötü adam etrafında Android telefonunuzda veya tabletinizde en kahraman cihaz yapma, bu app wields süper gücü ayağa mümkün olacak değil.
Bütün izliyor olacak, dünya, (ve indirme), The Amazing Spider-Man 2 ... web sallama heyecanını kaçırmayın; bugün indir!
Tam cihaz ve tabletler için optimize edilmiştir.
The Amazing Spider-Man 2 Live Wallpaper cihazınızın gelen metinlerin tüm up-to-date kalmak ve cevapsız çağrıları yardımcı ol 'webhead etkinleştirmek için READ_SMS ve READ_CALL_LOGS kullanır. Spider-Man 3D versiyonu kilidi varsa, o hem yeni metinler için uyarılar animasyonlu ve ekranı üzerinde doğrudan cevapsız çağrılar sunduğunuz olacak!
Ekran görüntüleri:
Amazing Spider Android uygulama apk indir
Amazing Spider Android uygulama apk indir
Amazing Spider Android uygulama apk indir
Amazing Spider Android uygulama apk indir
Amazing Spider Android uygulama apk indir
Amazing Spider Android uygulama apk indir
Yorumlar:
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin:
Şelale Canlı duvar kağıdı telefonunuz için mükemmel bir yeni canlı duvar kağıdı ! Dünyanın en güzel ve nefes kesen düşme birkaç görüntü ! Etkileyici Angel Falls , Niagara Şelalesi , Victoria Falls ve diğer düşme - size en gibi hangi birini seçin !
Yeni teknolojik gelişmelerle birlikte çıkan uygulamalardan biri olarak Shark Dash Live Wallpaper, kullanıcılara görsel açıdan zenginleşmiş bir duvar kağıdı deneyimi yaşatmaktadır. Uygulama indirildikten sonra seçilen tema ile duvar kağıtları hareketli hale gelmektedir.
Ana ekranda bir hakkı görüntüleyerek Android'in eşsiz Fotosfer özelliği yararlanın! Ana ekranlar arasında kaydırarak ve cihazınızı eğerken Fotosfer Live Wallpaper düzgün uygun kamera kontrolleri ile, herhangi bir Android cihaz üzerinde bir Fotosfer resim görüntüler! Bir örnek görüntü (Beach!), ve
Amazing Spider-Man 2 Live WP, Marvel’in resmi android canlı duvar kağıdı uygulamasıdır. Amazing Spider-Man 2 Live WP ile telefon ve tabletlerinizin arka planında canlı spiderman (Örümcek Adam) animasyonlarını kullanabilirsiniz.
Şehrin arka planda yer alır, bu heyecan verici ve ilgi çekici oyun ve kentin en sevdiği süper kahraman gibi hissediyorum.
Virüslere karşı temel koruma Dikkat! Light sürüm cihazınızı her türlü zararlıya karşı koruma için YETERLİ DEĞİL.Maksimum güvenlik için, kapsamlı koruma sunan
Komik Süper Kahramanlar Batman, Superman, Spider-Man karakterlerini adım adım çizmeye yarayan güzel ve eğlenceli bir uygulama. Çizim, çok karmaşık olduğu için kabul edilir. Çizimin çok karmaşık olduğu kabul edilir.
Photo FX Live Wallpaper uygulaması sizin kendi fotoğraflarınızı gösterir. Foto FX canlı duvar kağıdı olarak SİZİN fotoğrafları gösterir!
Sayaç