Takip Et

Giriş YapGiriş Yap

UygulamalarHileli Oyunlar

Android Mobil DestekAndroid Mobil Destek

Need for Speed™ No Limits

Need for Speed™ No Limits

Sürüm:Bilinmiyor
Boyutu:11.93 Mb
Güncelleme:06.09.2015
Gereksinimler:4.0.3 ve üzeri
Fiyat: Ücretsiz
nfs_no_limits.apk [11,93 Mb] (İndirme: 140)
Zombi, dünya çapında saldırı alan şehirler, zombi uçağı yüzlerce spawn ve gerçek zamanlı strateji oyunu güçlü özel zombiler mutasyona geçeçir. Eğer insanları seçerseniz, stratejik, şehirler etrafında birimleri ve vatandaşlara yer vermelisiniz.Binaları savunmak ve kuleler oluşturmak için oynayın.

Her iki tarafda da yeni birimler.Tren kazanmak ve onları onları daha güçlü yapmak ve oynamak için seviye atla.

Özellikler:
* Iki eşsiz taraf ile ücretsiz multiplayer online oyun oyna: Virüslü, kalabalık zombi grubunun ortasında oyna.


* Yapı ve üzerinde 50 benzersiz birimleri, kendi özel davranışlarının ve unlockable becerileri ile her ordu düzeyini güçlendirin.

* Arkadaşlarınızla lonca oluşturmak ve dahada güçlendirmek için oynayın.

Apksehri.com’dan şimdi bu oyunu ücretsiz indirebilirsin.
Apksehri keyifli oyunlar diler.
Web sitemizi geliştirebilmek için sizin yorumlarınıza beğenilerinize ihtiyacımız var. Birkaç dakikanızı ayırıp yorum veya FACEBOOK sayfamızı beğenerek sende destek ver.
Ekran görüntüleri:
Need for Speed™ No Limits
Need for Speed™ No Limits
Need for Speed™ No Limits
Need for Speed™ No Limits
Need for Speed™ No Limits
Need for Speed™ No Limits
Yorumlar:
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin:
Google Play Store'da en hızlı, sonsuz oyun. Düşman ordularını uzak tutmaya çalış!
Kalabalık bir zombi grubu dünyayı etkisi altına almak için uğraşıyor.
★★★ Spartan Wars Gerçek Zamanlı Strateji Oyunudur ★★★
Bağımlılık yapıcı bir oyun "ZombieBolt" geldi!
Zombiler isyan ediyor. Talihsiz kurtulanlar var ise bunlarda aç, saldırgan ve dehşet şaçan zombilerden şehrin kalabalığında...
Uzaylılar burada ve barış gelmedi. Dünyayı Kaybedebiliriz. Kule savunma oyunu ile çoşkunun ve destansı savaşların tadını çıkaracaksın.
Milyonlarca kişi tarafından takip edilen liste başı Earn to Die oyununda arabanızla birlikte zombi kıyametini doğru yol alıyorsunuz.
Transformers Optimus prime, Megatron, Starscream ve Bumblebee de dahil olmak üzere 75’in üzerinde transformers karakterleri kadrosu içeren heyecan verici ve sıra tabanlı strateji oyunudur.
Age of lord ücretsiz oynanan bir savaş oyunudur aynı zamanda strateji. Güçlü bir lord olarak muhteşem kaleler inşa et diğer krallıkları bozguna uğrat mükemmel ordular eğit. stratejik ya da diplomatik seçimler seni bekliyor kendi yolunu yarat.
Küresel bir askeri imparatorluk kurmak ve Milletler Savaşı'nda düşmanları ezmek! Savaş diğer oyuncular, dünyayı ele geçirmek ve en baskın ülke haline!
Zombi parçalamak eğlenceli bir oyundur.
Dünyanın en çok eğlendiren ve bağımlılık yaratan zombi fizik oyunu Zombie Ragdoll, ölümcül silahlarla zombilere nişan alır, ateş eder ve onları yere serip seviyeleri tamamlarken size eğlence dolu saatler vaat eder.
Sayaç