Android Oyun İndir, Android Uygulama İndir, Android Hileli Oyun İndir

Amazing Spider

Amazing Spider

Android

385 Görüntülenme

Amazing Spider Android Uygulama Apk İndir

Resmi Amazing Spider-Man 2 Live Wallpaper favori kahraman gibi hissediyorum. Marvel Comics ve Spider-Man hayranları Android için özel, bu inanılmaz Live Wallpaper uygulaması ile hit film heyecanını yeniden olabilir!
Web ana ekranda doğrudan eylem sallanan, yüksek uçan hazır olun!

Onun kostümü Örümcek göğüs logosu yakın-up featuring Marvel / Columbia Pictures netice dayalı Amazing Spider-Man 2 canlı duvar kağıdı ücretsiz sürümü, indirin!

Sen, ol ‘web baş, Spider-Man bir tam animasyonlu ve etkileşimli 3D modeli özelliğine Canlı duvar kağıdı prim sürümünü kilidini hit filmi The Amazing Spider-Man 2 dayalı yaptığı kostüm giyen olabilir!

“Sen sorumluluğu istemiyorum demek? Ne oldu? Bizim gibi insanlar … Biz bir seçim alamadım. “- Spider-Man
Onun Örümcek Sense Android cihaz için bir pil göstergesi olarak iki katına, “sızlattı” olarak Spider-Man göğsüne örümcek logosu dikkat edin!

O vuruyor ve cihazınızın pil dolu ve güç tüketir gibi sonra yavaş yavaş karartır zaman Örümcek Sense parlak cıvata ile titriyor olarak izleyin.

Cihazınız sıfır iktidara yakın aldığında ücretsiz pil göstergesinin Spider-Man göğüs logosu kırmızı yanıp söner ve Spider-Man cihazınıza takın hatırlatan ses yardım sağlayacak!

Bir yükseltme birkaç unlockable prim seçenekleri ile sipariş daha o, sizin için yeterli Spidey eylem değilse.

Kilidi ve ekran sonra, birkaç müthiş animasyonlar çağırmak için Spider-Man dokunabilirsiniz.

Ayrıca, NYC herhangi bir potansiyel tehditleri-gel, web slinger, sen e-posta teslim edecek size yardımcı tüm ekranı kaplayan bir web patlamada şeklinde çağrı ve metin uyarıları cevapsız!

Eğer boşa zaman kaza gibi hissediyorsan, günü, saati ve yerel hava durumunun yanı sıra bilge çatlama web baş, Spider-Man sesini özellikleri prim Saat Widget kilidini.

Kırmızı kahraman duyun ve The Amazing Spider-Man 2 Saat Widget ana ekrana ayarlanmış durumdayken keşfetmek için mavi burada ve orada sizin gibi küçük sürprizler için zaman ezberden.

New York, dünyayı ve Android cihazınızı korumak için hazır mısınız? Sonra Sticker Widget paketi kilidini ve ana ekranda herhangi bir yere, ol ‘web diskini, Spider-Man, (mevcut 3 farklı pozlar) yerleştirin!

Yeterince karıncalanma değil spidey anlamda hala mı?

Tüm web-sallama manifatura misyonlar size yardım etmek için burada Spider-Man, NYC gururunu, sahip bir unlockable prim özel klavye cilt var!

Hatta en dengesiz OsCorp kötü adam etrafında Android telefonunuzda veya tabletinizde en kahraman cihaz yapma, bu app wields süper gücü ayağa mümkün olacak değil.

Bütün izliyor olacak, dünya, (ve indirme), The Amazing Spider-Man 2 … web sallama heyecanını kaçırmayın; bugün indir!

Tam cihaz ve tabletler için optimize edilmiştir.

The Amazing Spider-Man 2 Live Wallpaper cihazınızın gelen metinlerin tüm up-to-date kalmak ve cevapsız çağrıları yardımcı ol ‘webhead etkinleştirmek için READ_SMS ve READ_CALL_LOGS kullanır. Spider-Man 3D versiyonu kilidi varsa, o hem yeni metinler için uyarılar animasyonlu ve ekranı üzerinde doğrudan cevapsız çağrılar sunduğunuz olacak!

Değerlendirme Yap

 • Güncelleme15.12.2014
 • Boyut47.1 Mb
 • Yükleme Sayısı10000+
 • Mevcut Sürüm2.13
 • Gereken Android SürümüAndroid 2.3 ve üzeri
 • İçerik DerecelendirmesiBilinmiyor
 • SunanBilinmiyor

0 Yorum

 

Yorum yap

 

BENZER UYGULAMALAR

 • Battery Doctor (Pil Koruyucu)

  Battery Doctor (Pil Koruyucu)

  Değerlendir

  Battery Doctor (Pil Koruyucu) Android Uygulama Apk İndir Battery Doctor (Pil Koruyucu) Dünya çapında Android ve iOS'da 150 milyondan fazla indirildi. Battery Doctor¬profesyonel güç yöneticisi£¬pil ömrünü uzatabilen en iyi ücretsiz batarya koruma programıdır. ÖZELLİKLER (1) Kalan pil süresini kesin olarak tahmin eder (2) Kullanmadığınız halde güç harcayan uygulamaları sonlandırır (3) Pil ömrünü uzatan benzersiz 3 adımlı ...

 • GO Weather Forecast & Widgets

  GO Weather Forecast & Widgets

  Değerlendir

  GO Weather Forecast & Widgets Android Uygulama Apk İndir Hava durumu Widget - android pazarda tüm hava apps 4.5 yüksek bir derece ile 50 milyondan fazla kullanıcı tercihi, o GO Hava Durumu ve düğmeler olduğunu ! Olduğunu tüm dünyaya anlatmak için hava hisse bir yol "Bu dünya benim yerdir, o benim hayatım!" ...

 • UC Browser for Android

  UC Browser for Android

  Değerlendir

  UC Browser for Android Uygulama Apk İndir 500 Milyondan fazla kullanıcının tercih ettiği android için internet tarayıcısı. Düşük özellikli ve az depolama alanına sahip cihazlarda bile yüksek performans alacağınız UC Browser uygulaması android market en çok indirilen İnternet tarayıcıları listesinde ilk sıraları zorlamakta. Basit kullanışlı arayüzü ve daha hızlı internet de gezinmenizi ...