Android Oyun İndir, Android Uygulama İndir, Android Hileli Oyun İndir

Müzik ve Ses Uygulamaları

Android Müzik ve Ses Uygulamaları

TTNET Müzik

TTNET Müzik

Değerlendir

TTNET Müzik Android Uygulama Apk indir TTNET Müzik Android uygulaması ile her yerde müzik dinleyebilirsiniz! TTNET Müzik uygulaması ile her yerde müzik dinleyebilirsiniz! TTNET Müzik uygulaması ile abonelik ücreti ödemeden; - 3 milyon yerli ve yabancı şarkıyı dinleyebilir, - Favori müzik listeleri oluşturabilir, - Editörler tarafından hazırlanan değişik türlerde şarkı listelerine ulaşabilir, - Radyo menüsünden istediğiniz “Türe göre” ya da dilediğiniz “Moda göre” menülerinden seçim yaparak dilediğiniz tür ve moda uygun listelenmiş şarkıları dinleyebilirsiniz. TTNET Müzik uygulamasına mevcut TTNET kullanıcı adı ve şifrenizle ya da Tek Şifre hesabınız var ise bu hesabı kullanarak giriş yapabilirsiniz. TTNET Müzik kullanıcı adı ve şifresine sahip değilseniz “Üye Ol” butonuna tıklayarak ücretsiz üyelik oluşturabilir ve hemen müzik dinlemeye başlayabilirsiniz. Android cihazınızla şarkı dinlemek için ayrıca WiFi, 3G ya da EDGE bağlantısına sahip olmanız gerekmektedir. Bu uygulamayı tüm operatör aboneleri kullanabilirler.

Spotify Music

Spotify Music

Değerlendir

Spotify Music Android Uygulama Apk İndir Spotify ile müziğin dünyasına eriş. Sanatçıları ve albümleri dinleyebilir veya en sevdiğin şarkılardan oluşan kendi çalma listelerini oluşturabilirsin. Yeni müzikleri keşfetmek ister misin"? Ruh haline uygun hazır çalma listelerini seç veya kişiye özel öneriler al. Cep telefonunda ücretsiz müzik dinle • İstediğin sanatçı, albüm veya çalma listesini karışık çal Tablet bilgisayarında ücretsiz müzik dinle • İstediğin müziği istediğin zaman dinle Spotify Premium özellikleri: • İstediğin şarkıyı istediğin zaman istediğin cihazda dinle: cep telefonunda, tabletinde veya bilgisayarında • Çevrimdışı dinlemek için müzik indir. • Harika ses kalitesinin tadını çıkar. • Reklam yok, sadece sınırsız şarkı var. • Taahhüt yok, istediğin zaman iptal et.

Glee Forever!

Glee Forever!

Değerlendir

Glee Forever! Android Uygulama Apk İndir Unutulmaz McKinley High şarkıcılarına yer veren ÜCRETSİZ ritim oyunu Glee Forever! ile Glee’yi daha önce hiç olmadığı bir şekilde yaşayın! Glee Club’a katılın, serideki unutulmaz anlarda yer alın, kendi şov koronuzu oluşturun ve hayranların favorisi olan Glee şarkılarının ritmine ayak uydurun! Özellikleri: ♪ “Don’t Stop Believin’” ve “Loser Like Me” gibi 50’yi aşkın Glee şarkısıyla ritim tutun ♪ Karakter koleksiyonlarını tamamlamak ve özel solo şarkıların kilitlerini açmak için Rachel, Blaine ve Sam gibi tanıdık yüzleri toplayın ♪ Kendinizi, dizinin Sue’nun en iyi öfke nöbetlerini içeren klasik sahnelerine ve ödüllü New Directions performanslarına bırakın ♪ Özel nesneler ve ödüller kazanmak için özel etkinliklere katılın