Arabalar Şimşek Hızı

Arabalar Şimşek Hızı

Aksiyon Oyunları

4.251 Görüntülenme

Arabalar Şimşek Hızı Android Oyun Apk İndir

Şimşek McQueen ve Mater Radyatör Kasabası’nda bir YARIŞ ŞENLİĞİ düzenliyorlar ve biraz hıza ihtiyaçları var! Sende Mücadeleye var mısın? Nitro dolu atari tarzı yarış oyunuyla Arabalar karakterleri kadar hızlı ve özgürce yarış! Şimşek ve arkadaşlarının evi olan Radyatör Kasabası’nı kendine özel şekilde 3B olarak inşa et, küçük bir kasabadan gelişen bir şehre dönüşümünü izle!
Kendini gösterme ve Şimşek kadar hızlı olma vaktin geldi!

RESMİ DISNEY

– PIXAR ARABALAR OYUNU!

– Şimşek McQueen’i seslendiren Owen Wilson’ın da dahil olduğu muhteşem seslendirmeler ve yüksek kaliteli animasyonlarla dolu ara sahneler!

– Efsanevi Şimşek McQueen’den coşkulu Francesco Bernoulli’ye; yükseltebileceğin, kişiselleştirebileceğin ve değişik boyalarla süsleyebileceğin 20 Arabalar karakteri!

YÜKSEK OKTANLI, KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR YARIŞ!

– Hıza var mısın? Öğrenmesi kolay kontrollerle, hızlı Nitro artışlarıyla ve diğer yüksek hızlı sürprizlerle bu ivme yüklü yarış deneyiminde kaportanın altındaki ısınmayı hisset!

– Tamamen kişiselleştirilebilir bir yarış oyunu! Taş hatlardan hız trenlerine, eğlenceli akrobasiler yapmak için bir 3B pist inşa et!

– Arkadaşlarınla yarış ve herkese açık olan haftalık turnuvada pist sürelerini geçmek için elinden geleni yap!

KENDİ RADYATÖR KASABANI İNŞA ET

– Luigi’nin Lastik Evi ve Filmor’un Lezzet Evi dahil 30 interaktif kasaba binasıyla eğlenceli bir Radyatör Kasabası inşa etme tecrübesi!

– Neredeyse tamamı harika 3B grafikler ve şirin animasyonlarla yaratılan ve Disney – Pixar filmlerinde simgeleşen karakterler, binalar ve mekanlar!

Disney – Pixar filmlerinin, şehir veya kasaba inşasının, ücretsiz atari oyunlarının, yarış oyunlarının; Şimşek McQueen, Mater, Francesco ve diğer Arabalar karakterlerinin hayranları için!

 • Güncelleme28 Haziran 2015
 • Boyut23.8 Mb
 • Yükleme Sayısı1000+
 • Mevcut Sürüm1.3.0v
 • Gereken Android Sürümü4.0 ve üzeri
 • İçerik DerecelendirmesiBilinmiyor
 • SunanBilinmiyor

2 Yorum yapılmış

 
 1. Çınar Pamik dedi ki:

  Oyun çok güzel

 2. Gazapizm dedi ki:

  Bence çok güzel bir oyun tavsiye ederim

 

Yorum yap