Android Oyun İndir, Android Uygulama İndir, Android Hileli Oyun İndir

Balance 3D

Balance 3D

Android

Balance 3D Android Oyun Apk İndir

Balance 3D, Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek oynayabileceğiniz ve oynadıkça bağımlısı olacağınız bir bulmaca oyunudur. Oyundaki amacınız ise kontrolünü sağladığınız dev topu yönlendirerek bitiş çizgisine ulaşmak.

Oyunun bu versiyonunda tamamlanması gereken 31 farklı bölüm bulunmaktadır. Oyunun gelecek güncellemelerin de yeni bölümler eklenmeye devam edilecektir. Bu sayede oyunun yeni bölümleri ile oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. Oyunu dikey veya yatay olarak iki farklı ekran modun’da oynayabilirsiniz. Kendi oynayış zevkinize göre istediğiniz ekran modun’u seçebilirsiniz. Kontrol ettiğiniz topu dengede tutabilmek için oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir.

Oyunun oynanışını geliştirmek ve daha iyi bir deneyim sunmak için 3 farklı kamera açısından oynamanız sağlanmaktadır. Oyunda topun kontrolünü sağlamak için ekrandaki okları kullanabilir ve parmağınızı ekranda gezdirebilirsiniz. Oyunun grafikleri oldukça etkileyici diyebilirim. İsminden de anlaşıldığı üzere oyunun grafikleri 3 boyutludur.

Değerlendirme Yap

 • KategoriAndroid
 • Güncelleme24.07.2014
 • Boyut12.8 Mb
 • Yükleme Sayısı10000+
 • Mevcut Sürüm2.5.3
 • Gereken Android SürümüAndroid 2.0.1
 • İçerik DerecelendirmesiBilinmiyor
 • SunanBilinmiyor

0 Yorum

 

Yorum yap

 

BENZER UYGULAMALAR

 • 2048

  2048

  Değerlendir

  2048 Android Oyun Apk İndir 2048 uygulaması eğlenceli, bağımlılık yapan ve çok basit bir bulmaca oyunudur. Nasıl oynanır: Bulmak (Sağ Yukarı, Aşağı, Sol,) kiremitleri taşımak. Aynı sayıda dokunuşla iki fayans, onlar birine birleştirdiğinizde. 2048 kiremit oluşturulduğunda, oyuncu kazanır! Liderler ve Başarılara erişmek için, Google Plus hesabı kullanarak oturum açmanız gerekir. Özellikler: - Tüm dil destekleri - Yardımcı manzara modu da - Animasyon eklendi, üzerinde varsayılan - Animasyon hızını kontrol etmek için kontrol - Oyun otomatik olarak kaydedilir - Yüksek skor - Lider - Başarılar - Desteği geri al - Arkadaşlarınızla paylaşın - Ayar olacağı zaman oyun sona erer, animasyon geçiş, ses geçiş - Tamamen yerli - Açık ve basit UI - Tablet dahil tüm cihazları destekler

 • 2048 Numara Puzzle Oyunu

  2048 Numara Puzzle Oyunu

  Değerlendir

  2048 Numara Puzzle Oyunu Android Oyun Apk İndir 2048 Numara Puzzle oyunu, oynandıkça bağımlısı olup kurtulamayacağınız öte yandan oynarken oldukça keyif veren bir sayı oyunudur. Oyundaki amaç çok basit. 2048 sayılı kareyi elde etmeye çalışmak. Fakat bu söylendiği kadar kolay elde edilmiyor. Tam bir beyin fırtınası yaşatan oyunda saatlerce vakit geçirebilirsiniz. Daha önce 2048 oynamadıysanız ilk bakışta oyun biraz karmaşık gelebilir fakat hiç de karmaşık bir oyun değildir. Oyunda 16 ufak kareden oluşan tablodaki aynı rakamları birleştirerek daha yüksek değere sahip kareler üretmeye çalışmalısınız. Bu sayede rakamları gittikçe büyüterek 2048'i elde edebilirsiniz. Rakamları birleştirebilmek için sağ, sol, aşağı ve yukarı hamleleri yapabilirsiniz. Örneğin parmağınızı sağa doğru kaydırdığınızda, sağa doğru hareket edebilen tüm kareler hareket edecek ve yan yana olan 2 aynı rakam birleşecektir. Ayrıca her hareket ettiğinizde boş alanlarda 2 değerinde yeni bir kare oluşacaktır. Boş alanları dikkatli bir şekilde kullanarak karelerin değerini arttırabilirseniz 2048'i elde edebilirsiniz. 2048'i elde ettiğinizde oyunu kazanmış oluyorsunuz. Özellikler: Bağımlılık yapıcı Yüksek puanlar listesi 2048'den elde ettikten sonra daha yüksek puan için devam edebilme Eğlenceli oyun yapısı Mobil cihazlar için optimize edilmiş

 • Aptallık Testi

  Aptallık Testi

  Değerlendir

  Aptallık Testi Android Oyun Apk İndir Herkes size aptal diyor olabilir ya da siz herkese aptal diyor olabilirsiniz. Acaba gerçekten aptal mısınız? yoksa bir dahi mi? İşte bunca yıldır merak ettiğiniz sorunun cevabını bu uygulama veriyor. Zekanızı ve yaratıcılığınızı test edeceksiniz. Uygulamamızda şu an 25 farklı soru bulunmaktadır. Sorular yaratıcı ve değişik bakış açıları ile çözülmeye çalışılırsa cevapları kolaylıkla bulunabilir. Her soru için 5 can verilmiştir. Çözdüğünüz soru sayısı ve kullandığınız canlar işleme sokularak aptallık dereceniz belirlenmektedir. Kesin sonuç için tüm soruları cevaplayınız.

 • Bad Piggies

  Bad Piggies

  Değerlendir

  Bad Piggies Android Oyun Apk İndir Vakit mi geçirmek istiyorsunuz ? Sizi telefonunuza bağlayacak bir oyun geliyor. Yüzlerce farklı model oluşturabilirsiniz. Hatta binlerce. Çok fazla seçeneğiniz tamamen yaratıcılığınıza kalmış bir oyun. Oluşturun ve kullanın.

 • Büyük Risk

  Büyük Risk

  Değerlendir

  Büyük Risk Android Oyun Apk İndir Akış Ücretsiz basit ama bağımlılık yapan bir bulmaca oyunudur. Bir akış oluşturmak için boru ile renk eşleştirme bağlayın. Çifti tüm renkleri ve Akış Free her bulmacayı çözmek için tüm tahta kapak. Ama dikkat, boruları çapraz eğer kırmak ya da üst üste olacak! Yüzlerce düzeyleri, veya Time Trial modunda zamana karşı yarış boyunca ücretsiz oyun. Akış Ücretsiz oyun her yerde arasında zorlu ve çılgın, ve, basit ve rahat değişmektedir. Eğer oynamak nasıl size kalmış. Yani, Akış ücretsiz deneyin ve deneyim "zihin su gibi"! Özellikleri:  ★ 1,000 'den fazla ücretsiz bulmaca ★ Bedava Oyun ve Time Trial modları ★ Temiz, renkli grafikler ★ Eğlenceli ses efektleri Noodlecake Studios Özel teşekkürler, Akış Free kendi çalışmaları için Super Stickman Golf yaratıcıları! Keyfini çıkarın.

 • Cut the Rope 2

  Cut the Rope 2

  Değerlendir

  Cut the Rope 2 Android Oyun Apk İndir Harika! Cut the Rope 2 artık sizlerle ve bu maceranın tamamını ücretsiz yaşayabilirsiniz! Cut the Rope 2, dünya genelinde milyonlarca oyuncunun zevkle takip ettiği bu fiziğe dayalı şekerleme parçalama oyununa yeni zorluklar ve beklenmedik engeller katıyor! Cut the Rope'u sevdiysen, Cut the Rope 2'ye bayılacaksın! Yeni karakterler, tamamen yeni oyun öğeleri ve elbette ki Om Nom, şekerleme toplamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Madalyalar kazanmak için ustalık gerektiren görevleri tamamla ve oyunda ilerleyip özel seviyelere ulaş. Kimin en yüksek puanı alacağını görmek için arkadaşlarınla oyna veya bu bulmacalarla kendi başına mücadele et! Beklenmedik macerasında Om Nom kutusundan çıkıyor ve yemyeşil ormanlarda, kalabalık şehirlerde, hurdalıklarda ve yeraltı tünellerinde geziyor, sadece tek bir hedefi var şekerleme! Yol üzerinde küçük yeşil bir canavarın en çok isteyebileceği şeyle, şekerleme toplamasına yardımcı olan dünyanın en tatlı yaratıkları Nommie'lerle karşılaşıyor!

 • Flow Free

  Flow Free

  Değerlendir

  Flow Free Android Oyun Apk İndir Akış Ücretsiz basit ama bağımlılık yapan bir bulmaca oyunudur. Bir akış oluşturmak için boru ile renk eşleştirme bağlayın. Çifti tüm renkleri ve Akış Free her bulmacayı çözmek için tüm tahta kapak. Ama dikkat, boruları çapraz eğer kırmak ya da üst üste olacak! Yüzlerce düzeyleri, veya Time Trial modun'da zamana karşı yarış boyunca ücretsiz oyun. Akış Ücretsiz oyun her yerde arasında zorlu ve çılgın, ve, basit ve rahat değişmektedir. Eğer oynamak nasıl size kalmış. Yani, Akış ücretsiz deneyin ve deneyim "zihin su gibi"! Ücretsiz özellikleri Akış:  ★ 1,000 'den fazla ücretsiz bulmaca ★ Bedava Oyun ve Time Trial modları ★ Temiz, renkli grafikler ★ Eğlenceli ses efektleri Noodlecake Studios Özel teşekkürler, Akış Free kendi çalışmaları için Super Stickman Golf yaratıcıları! Keyfini çıkarın.

 • Plumber

  Plumber

  Değerlendir

  Plumber Android Oyun Apk İndir Plumber, ücretsiz, kolay, HD grafiklerle yapılmış bir puzzle oyunudur. Göreviniz ise sel basmasının önüne geçmek! Sadece borulara dokunarak boruları çevirin ve tam bir boru oluşturacak şekilde birbirine bağlayın. Tam bir boru oluşturduğunuzda su seviyesi azalacaktır. Herhangi bir taşkın olmadan görevinizi tamamlayın. İki oyun modu mevcut: - Zincirleme modu: Boruları istediğiniz gibi su taşmadan ayarlayabilirsiniz. (ödüller / cezalar var) - Düello modu: Bir dizi (200 bölüm) değişen zorluk düzeyleri. Plumber ile tartışmasız iyi bir tesisatçı olmak istiyorsanız, taktikler geliştirmelisiniz! Sızıntıları giderme zamanı!

 • Shoot Bubble Deluxe

  Shoot Bubble Deluxe

  Değerlendir

  Shoot Bubble Deluxe Android Oyun Apk İndir Bu en klasik ve şaşırtıcı çekim kabarcık buster oyunudur. Bu lüks versiyonu Puzzle modu ve Arcade modu hem de içeren tek. 3 veya daha fazla kabarcıklar kombinasyonları patlaması yapmak için yapmak. Yukarı düzeye tüm kabarcıklar temizleyin. Nasıl Oynanır: - Özel olarak topu istediğiniz yere sadece oyun tahtası üzerinde dokunun altındaki okları kullanmayın. Seviyeleri ve diğer seçenekleri seçmek için menü tuşuna tıklayın. Oyun Özellikleri: 1. Yapboz Mod; Bulmaca 300 eğlenceli düzeyleri 2. Arcade Mode; Hızlı bir şekilde ateş gerekir bu yüzden baloncuklar yavaş yavaş gidecek 3. Oyun Merkezi; Sen baloncuklar her patlama için 10 puan almak ve dünya lideri kartına yüksek puanı gönderebilirsiniz. Notlar: bulmaca modunda ilk 100 seviyeleri dondurulmuş kabarcık ve kalan seviyeleri türetilen kendine yarattığı bulunmaktadır.

 • SoS Oyunu

  SoS Oyunu

  Değerlendir

  SoS Oyunu Android Oyun Apk İndir Android de Şimdi SoS oyunu! Hepimiz kalem ve kağıt ile sınıf-oda genellikle oynamıştır sevdiğiniz klasik oyun, Android şimdi geliyor! Siz arkadaşlarınızla veya bilgisayara karşı oynayabilirsiniz. Orada normal ve sabit iki zorluk seviyesi vardır ve bilgisayarın aynı hamle her zaman yapmaz böylece SoS Oyunu rastgele motorunu kullanır. Burada sos Oyunu oynamak için nasıl bilmiyorum olanlar için kurallar vardır. 1) Sos 2D ızgara örneğin oynanan iki kişilik bir oyundur 7x7. 2) oyuncu boş bir kareye de S veya O ya koymak için seçeneğiniz vardır. 3) Her dönüş bir oyuncu oynar. 4) Eğer bir oyuncu oyuncu başka bir dönüş oynadığı bir SOS dizisi (yatay, dikey veya çapraz) yapar. 5) En SOS dizileri yapacak oyuncu kazanır. KEYFİNİ ÇIKARIN!

 • Sprinkle Islands Free

  Sprinkle Islands Free

  Değerlendir

  Sprinkle Islands Free Android Oyun Apk İndir Titan tekrar yakar Ödül kazanan, yangın söndürme, su-fizik bilinmez serpin tamamen yeni bir macera ile geri döndü! Bir çok uzak olmayan bir gelecekte, Dünya'dan uzay gemisi çekme bir çöp rotadan gitti ve yanan çöp tüm Titan'ın güzel adaları yere düşer. Masum Titanese köyleri çöp yakarak ateşe ve sizin yardımınıza ihtiyacımız edildi! Sezgisel dokunmatik kullanarak yangınları söndürmek için küçük fire truck kontrol kontrol eder. Ama yangınlar bazı ulaşılması zor - Titan kurtarmak için engeller, düğmeler, asansör, ve daha fazlasını kullanarak suyun akışı ile her bulmaca çözmek. Sizin su her düzeyde en damla kazanmak için çok su tasarrufu sınırlıdır! * İnanılmaz su fizik - Orijinal serpin mobil oyunlar su için yeni bir standart. Adaları sonsuz okyanuslar, havuzları ve yüzen nesneler ile bu konuda geliştirir serpin. * Yenilenmiş dokunmatik kontroller - Rafine kontrolleri, su topu en akışı ile beyin-karıncalanma bulmaca çözme, eldeki oyuncular görev odaklanalım. Orijinal serpin fazla sekiz milyon kişi tarafından zevk olmuştur. Bulmaca çözmek ve Titan kaydetmek için smarts ve su topu kullanarak bu yeni ve geliştirilmiş versiyonu eğlenceye katılın!

 • Subway Train Game

  Subway Train Game

  Değerlendir

  Subway Train Game Android Oyun Apk İndir Android için en iyi ücretsiz puzzle oyunu! Eğlenceli, heyecan verici ve son derece iddialı! Metro Tren Oyunu 3 bağımlılık mini oyun Özellikleri: - Sudoku oyunu; Rekor sürede sayıları çözmek için arkadaşlarınıza meydan - Metro Puzzle oyunu; Özellikleri kolay, orta ve zor seviyeleri, her yaş için eğlenceli! - Metro Blok oyunu; Tam 99 düzeyinde meydan tren ve lokomotiflerin bir güzel soyut bir arka plan üzerinde oynanan dünyanın içinde iyi 10 uzun metro ve demir yolları! - Top 10 en hızlı trenleri ve dünyada lokomotif! - Arka plan resimleri Chennai ifade ve Mumbai ifade tüm özel tasarlanmış ve özellikleri güzel 3d demiryolu sanat suret vardır! - Bonus bölüm; Arkadaşlarınızla sohbet edin ve yeni sohbet fonksiyonu ile internette sörf! Bugün bu büyük oyunu indirin!

 • The Croods

  The Croods

  Değerlendir

  The Croods Android Oyun Apk İndir DreamWorks Animation Angry Birds ve yaratıcı beyinlerin yaratıcıları: sinema fenomeni dayalı bir ÜCRETSİZ yeni bir oyun! Croods: dünyanın ilk modern aile karşılamak! Bu cavemen yeni bir r-evrimsel araç kullanımı ile Taş Devri patlak: IDEA! Fantastik ve-daha önce görülmemiş yaratıkları evcilleştirmek gibi Croods muhteşem yeni manzaralar aracılığıyla yol Hunt ve toplayın olacaktır. Croods vahşi ve birbirlerine hayatta Yardım! Pre-histerik Özellikler: ● Trap & uysal 11 evrimsel karışık-up yaratıklar! Sen Giralephant veya Molarbear gibi bir şey görmedim! Hepsini yakalamak düşünüyorsunuz? ● yeni alanlar açmak ve keşfetmek için Grug ile tuhaf buluşlar oluşturun! ● mağara adamı moda aksesuarları son ile tarih öncesi dünya süsleyin! ● DreamWorks Animation metrajlı animasyon filmi favori karakterleri tanışın! Lütfen Dikkat! Croods oynamak için tamamen ücretsizdir, fakat oyunda bazı öğeleri gerçek parayla satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, in-app alımları devre dışı bırakın. Ayrıca, bir ağ bağlantısı oynamak için gerekli olduğunu unutmayın.

 • Pastry Paradise

  Pastry Paradise

  Değerlendir

  Pastry Paradise Android Oyun Apk İndir Canın nefis ve sosyal bir üçlü eşleştirme bulmacası çektiyse eğlence için gerçek bir tarifi pişirmeye başladık bile! Bölgenin en tatlı aşçısı Hannah'ya katılıp sorundan (ve kötü yiyeceklerden) başka bir şey pişirmeyen kötü aşçı Bay Vıcık'ı durdur! PASTA YARIŞLARIYLA DOLU LEZZETLİ BİR MACERA - Zencefil Bahçeleri, Gofret Ormanı ve Islak Pasta Dağı gibi leziz haritalarda seyahat et. - Kendi yolunu seçip kötüleri kovalarken istediğin aşamaları seç. - Meydan okuyucu pasta yarışlarına gir: Gerçek bir pasta patronuna karşı nihai bir mutfak karşılaşması. ZAFER TARİFİ - Her nefis tatlının ve lezzetli kurabiyenin yerini istediğin yöne doğru, hatta çapraz olarak bile, değiştirerek üçünü veya daha fazlasını sıralayabileceğin bir bulmaca macerasına başla. - Mutfağında zamanı dondurmanı, tahtayı çırpmanı ve daha fazlasını yapmanı sağlayacak güçlendirmeler kullan. Çok kolay! DAHA FAZLA EĞLENCE - Çatalını çeşitli, taze meydan okumalara batır. - Sürekli olarak yeni günlük ve haftalık etkinlikler pişiriliyor. YİYECEK ARKADAŞLARI BİRLİKTE OLMALI - Arkadaşlarının lider panosundaki sıralamalarına bak. - Sosyal ol ve dostlarına yardımcı hediyeler gönder. - Arkadaş yardımıyla yeni haritaları hızla açıp yolculuğunda ilerlemeye devam et Üçlü eşleştirmeli bulmaca oyunlarını, lezzetli yemekleri, mutfakta leziz tatlılar pişirmeyi, arkadaşlarıyla yarışmayı ve her türlü sosyal eğlenceyi sevenler için!

 • Bee Brilliant

  Bee Brilliant

  Değerlendir

  Bee Brilliant Android Oyun Apk İndir Bu vızıltılı ve ücretsiz bulmaca oyununda Arı Diyarı dünyasını keşfedin ve şarkı söyleyen Bebek Arılarla, çılgın Çalışkan Arılarla ve arsız örümceklerle tanışın. Renkli Bebek Arı çizgilerini birleştirmeye, muhteşem kombolar yapmaya ve vızıltılı bir eğlenceye hazır olun! İçinizdeki bulmaca aşığı arıyı serbest bırakın ve göz alıcı maceraya bugün katılın! ÖZELLİKLER: • Kolay ve bağımlılık yapan bulmaca oyunu! Kombo yapmak için renkli arı çizgilerini eşleştirin ve art arda birbirine bağlayın! • 6 farklı oyun modu ve 120'den fazla bağımlılık yapan bölümle Arı Diyarında ilerleyin! • Arkadaşlarınıza meydan okuyun! Onların puanlarını geçmeye yetecek cesaretiniz var mı? • Çok sayıda çılgın arı! Bayan Honey, Çavuş Sting, Beecasso ve diğerleri! Elbette Bebek Arılar, vızıltılı berber dükkanı diskosu tonunda araya girme fırsatını kaçırmayacak! • Çok sayıda farklı oyun modu: Arsız örümcek ağını patlatmaca, bal küplerini toplamaca ve çok daha fazlası! • Ve unutmadan: Ömrünüzün sonuna kadar yetecek arılı kelime oyunu!

 • Best Friends

  Best Friends

  Değerlendir

  Best Friends Andoid Oyun Apk İndir Bu fiendishly eğlenceli, ÜCRETSİZ bulmaca macera minutia ve onun sevimli, cesur sakinlerinin dünyasını keşfedin! Tüm Best saldırganlardan toplayın, onları yukarı düzeye keşfetmek onların özel güçleri ve Dağı Boom Slugs savaş. Hayatınızın balçık için hazır olun! Hikaye; "İyi Fiends Dağı Boom Sümüklüböcekler ile bir savaşta ailelerini kurtarmak Yardım!" Gece meteor Dağı Boom içine ezilmiş kadar minutia küçük yaratıklar, barış ve uyum içinde yaşadı! Ve şimdi, Kurşunlar İyi saldırganlardan ailelerini yakalanan - Bir garip kuvvet yeşillik gobbling goons bir çete haline orada yaşamış sümüklü Slugs dönüştürdü! Slugs mücadele ve ailelerini barıştırmak için iyi Fiends büyümek ve yukarı seviye, onların özel güçleri keşfetmek ve Dağı Boom sizleri bekliyor gizem hazırlanmak zorunda. Dağı Boom almak için, onlar İyi saldırganlardan olmak gerekir. Özellikler: * Şeytani bulmaca Kolay master zor, oynamak için. Sonraki seviyeye alınan cana bulmaca oyun! * Göz alıcı grafik ve parmak vurma müzik! * Epik hikayesi minutia görkemli dünyasında kendi destansı bir yolculuğa iyi saldırganlardan katılın! * Topla & Level up tüm Best saldırganlardan toplayın ve onların özel güçleri keşfedin! * Sen bile her zaman en zor sorunları ile karakter ve güç kadar düzeyinde olabilir takılıp asla! * RPG-benzeri karakter gelişimi ile iki dünyası hattı eşleştirme puzzle oyunu of the best! * Dağı Boom Sümüklü böcekler karşı savaşa katılmak! * KAL TUNED Daha seviyeleri, karakterler ve oyun varyasyonları yolda!

 • Click, Click, BOOM!

  Click, Click, BOOM!

  Değerlendir

  Click, Click, BOOM! Android Oyun Apk İndir BOOM için açın ve yıkım blokları! Tıklatın, BOOM an en yenilikçi bulmaca macera, tıklayın: sizin için ne bekliyorsunuz? Not: "E", BOOM, Tıklayın! ücretsiz bir oyundur, ancak bu tür ekstra hayatları gibi bazı isteğe bağlı oyun öğeleri, bir ücret karşılığında kullanılabilir. Cihazınızın ayarlarında in-app alımları için yeteneği devre dışı bırakmak için olabilir. Şüphe durumunda, her zaman bir yetişkin danışın. E oyna: dünyanın dört bir yanından gelen insanlarla AĞACI, Tıklayın! Tanışma: "E", net sona erdi kayıp kahraman eleman! , E ve çılgın çevrimiçi dünyalar onun arkadaşlarını Yardım pozitif enerji ve yüksek hızda internet için bulmaca çözmek ve BOOM salmak! Yalnız internet gizemleri keşfedin ya arkadaşlar skorlar ve yıldız ile savaş! E-posta: BOOM tıklayın, tıklayın! güzel ekstralar her türlü sunmaktadır: - Tüm karakterleri toplayın - Internet boyunca arkadaşlarını bulma E yardım - Hediyelik güçleri ve ayarlamalar için güç paketi yükseltme - Zalimane grafik ve çamur fat patlamalar - 100 bulmacalar ve zorlukları üzerinde - Gerçekten internet'te neler keşfedin! - Sıralamasında üst puanları ve yıldızları arkadaşlarınıza karşı mücadele! - Dikenler ve ikramiye ücretsiz içinde inanılmaz yeni sırları oyna - Birçok paskalya yumurtaları, espriler ve diğer internet saçmalık için gözlerinizi açık tutun - Güçlendirin ile karakterler ile Form ekipleri, gök kuşağının tüm renkleri! - İnanılmaz dub step müziği ve etkileri Facebook ile oyunun; Synchroniseer yüzden her yerde, her zaman oynayabilirsiniz! - Tabletler ile uyumlu!

 • Fashionista DDung

  Fashionista DDung

  Değerlendir

  Fashionista DDung Android Oyun Apk İndir Şu anda, deha tasarımcı "ddung" ile oyun keyfini çıkarın! Akademisi misyonu çok meydan !! Ardından, rüya aşamasında olan Pist katılmak. Ddung Designer ücretsiz oyun. Away oyunda Run başarı elde zaman ücretsiz Ruby öğeyi alabilirsiniz. Oyunda bir şey satın istemediğiniz takdirde ödeme seçeneğini seçebilirsiniz. Ddung Desginer oyunu başka bir mini oyun ile çok daha eğlenceli alın. Ddung Designer sürekli gelişti edilecektir. Ddung Tasarımcı özellikleri: - Güzel ve şirin Ddung ve güzel grafik. - Challenge ve rüya sahne "Runway"! - Çok difficulty- çok çeşitli düzeylerde Senin dünya arkadaş -Ranking açık dışarı düzeyi ile sahne; Unlock - Öğeler net zor seviyesini yardım! Size ddung sevgi ve ilginç için herkese teşekkür ederiz.

 • Need A Hero

  Need A Hero

  Değerlendir

  Need A Hero Android Oyun Apk İndir - Pocket Gamer adlı Yılın 2014 adayı Android Oyunu - Kış Gecesi Konferansı İyi Mobil Oyun Ödülü - Playboard.me gelen "Oyun için Die" Eğer bir kahraman olmak ister misiniz? Güzel prensesleri kurtarmak ve korkunç ejderha mücadele etmek istiyor musunuz? Eğer bulmaca, macera ve RPG seviyor musun? Eğer sıkıcı maç-3 yorgun musunuz? Sonra sana ihtiyacım var! Ben bir kahraman gerek! Korkunç Ejderha yine vurdu! Prenses her zaman kulede hapsedilmiş ve bu arayış almak için mevcut tek Hero olarak, olduğunu. Epik görevleri tamamlamak ve bu ilgi çekici bulmaca RPG inanılmaz hazineler kazanmak! Maç üç mücadele ve RPG türlerini bizim akıllı almak korkunç ve komik canavarlarla savaş! Düşmanlarına güçlü büyüleri açığa - sel, Firestorms ve savaşlarda size yardım etmek için bile efsanevi yanan kılıcı çağıracağım! Fantezi Öykü olarak izlemek ve arazi boyunca ünlü olmak! Eğer ihtiyacı olan köylülere yardım edecek mi? Onlarla haydutlar ya da nedeni kavga mı? Öğrenmek için zamanı! Daha macera sizi bekliyor! Arkadaşlarınızla rekabet ve dünyayı meydan kraliyet turnuva katılın. Liglerde ilerlemek ve gerçek bir kahraman layık harika ödüller kazanmak için nihai turnuva şampiyonu olmak! Hala yeterli değil tehlike? Sonra Dark Portal ötesinden korkunç canavarlarla savaş. Benzersiz becerileri ile her, onlar kahramanların bile zor yemek için hazır! Efsanevi gücünü kanıtlamak ve onları vurun! Ama prenses arama diyara yolculuk gibi, sadık sayfa ve onun güvenilir eşek Eğer tüm büyük kahraman olmanıza yardımcı olacak, endişelenmeyin! Bunun Kahraman gerektirir araçları toplamak ve benim için hiçbir şey duracaktır. Bir dost, ama çok açgözlü tüccar yardımıyla yakında gerçek Hero için silah ve zırh uyum ellerinde olacaktır. * Eşsiz maç-üç-canavarlar savaş sistemi! * Öncesinde yolculuğa hazırlanmak için henüz ödüllendirici Buluşması düzeyleri rahatlatıcı! * Çarpıcı grafik ve nefes kesen soundtrack! * Güçlü büyüler ve düşmanlarına karşı kullanmak için destansı güçlerin sürü! * Farklı canavar tipleri, özel yetenek ve oynanış tarzı ile her! * Dünyadaki arkadaşlarınız ve kahramanları ile rekabet Turnuvaya katılın! * Nihai şampiyonu olmak için ahşap gelen elmas ligleri Advance! * Hiç en kahraman oyunu! * Sınırsız bir süre için ücretsiz oynayın! Ben bir kahraman gerek! Sana ihtiyacım var!

 • Farkları Bul 2

  Farkları Bul 2

  Değerlendir

  Farkları Bul 2 Android Oyun Apk İndir Zihninizi çalıştırın farkları bul 2 oyunu ile gözlem ve yeteneklerinizi geliştireceksiniz özellikle çocuklarınız için zeka geliştirme de birebir olan bu oyun sayesinde çocuğunuz oyun oynarken hem eğlenecek hem de oyun içerisinde bulunan birçok tema sayesinde nesneleri tanıyacak zeka gelişiminde yardımcı olacak bu oyun büyüklerin de severek oynayacağı klasik fark bulma oyunlarından bir tanesi