Battlelog

Battlelog

Aksiyon Oyunları

167 Görüntülenme

Battlelog Android Oyun Apk İndir

Her zaman Android telefonlar ve tabletler yardımıyla Battlelog uygulaması ile savaşa bağlı kalabilirsin. Bu oyunda üstün olmak için gereken tüm özellikler mevcut. Senin istatistikleri kontrol etme yeteneğin ile, kilidi kırmak ve savaşı kazanmaktır, Özel Görevler için arkadaşlarına meydan oku! senin oyunu özelleştirmek ve Geo Liderler yarattığını görmek için sırada neler var? Eğer oyun oynarken Battlelog uygulaması ile Battlefield ™ 4’e bağlanabilirsin! Artık uzaktan oyuna katılma seçeneği ile Battlelog uygulaması doğrudan arkadaşların ile oynamak istediğiniz sunucu katılabilirsiniz. Tablet üzerindeki bir hatta oynuyorsanız oyunu tam ekran, eş zamanlı minileri almak için BattleScreen seçeneğini kullanabilirsiniz. Ayrıca arkadaşların ve Battlefield ™ topluluğu ile bağlanabilirsin. En son çıkan haberleri okuyun ve forumlardaki diğer tutkulu taraftarlara katılın. Battlelog ile her zaman savaş ve zafer sizinle olacak!!

Battlelog Uygulamasının Özellikler:

– Askeri istatistikler ve ilerleme derecesi Bir sonraki rütbelere ne kadar uzakta olduğunu görmek için askerlerin ilerleme ve istatistik bilgilerini görebilirsin.

– Multiplayer ve uzaktan bağlantı sayesinde doğrudan sunucalara bağlanabilir ve sevdiğiniz istediğiniz sunucuya katılabilirsiniz.

– Forumlarda oyuncular ile iletişime geçebilir ve Battlefield ™ için tutkulu konuları paylaşın.

– Oyundaki turlarda ödülleri almak ya da en iyi tank imha olabildiğiniz görmek için özel görevleri seçin ve arkadaşlarınıza meydan okuyun.

– Tabletler için yapılmış bir uygulamadır.

Desteklenen Oyunlar:

– Battlefield ™ 4

– Battlefield ™ 3

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • Güncelleme28.08.2014
  • Boyut46.5 Mb
  • Yükleme Sayısı10000+
  • Mevcut Sürüm2.3.0
  • Gereken Android SürümüAndroid 4.0 ve üzeri
  • İçerik DerecelendirmesiBilinmiyor
  • SunanBilinmiyor

0 Yorum

 

Yorum yap