Android Oyun İndir, Android Uygulama İndir, Android Hileli Oyun İndir

Benim Konuşan Tom

Benim Konuşan Tom

Android

Benim Konuşan Tom Apk İndir

Benim Konuşan Tom Android Oyun Apk İndir

Benim Konuşan Tom

135 ülkede bir numara oyunlar arasına giren bu uygulamayı keşfetmelisiniz. Kendi yavru kedini edin ve onun tamamen büyümüş bir kedi olarak yetişmesine yardımcı ol.

Onu istediğin şekilde giydir ve geniş bir yelpazedeki kürk renklerinden ve diğer aksesuarlardan seç.
Onun evini dekore et ve diğerlerinin Benim Konuşan Tom evlerini nasıl dekore ettiklerini gözden geçir.

Tom’un ile oyunlar oyna ve o günlük yaşamının bir parçası haline gelirken izle.

ÖZELLİKLER:

– 10’dan fazla mini oyunu oyna: Hafıza Oyunu, Fare Dövme, Birleştirme ve daha fazlası! Altın akçeler kazan ve eğlen!

– Kendi Tom’unu büyüt: Onunla oyunlar oyna, onu sevdiği yiyeceklerle besle ve onu yatağa yatır.

– Arkadaşlarının ve diğer oyuncuların Konuşan Tom’larını ziyaret et: Daireleri ve diğer Tom’ların görünüşlerini gözden geçir, hazine sandıkları bul ve akçeler kazan!

– Gerçek gibi duyguların keyfini çıkar: Tom mutlu, aç, uykulu ve sıkılmış olabilir… duyguları onunla nasıl oynadığına göre değişir.

– Yaratıcılığını ortaya çıkar: Binlerce kürk, giysi ve mobilya kombinasyonlarından seçerek kendi Tom’unu yarat.

– İlerledikçe ödüller kazan: İlerledikçe yeni öğelerin ve akçelerin kilidi açılan 9 farklı aşama ve 110 seviye boyunca Tom’un büyümesine yardım et!

– Tom’la etkileşime gir: Konuş ve Tom söylediğin her şeyi yine tekrarlasın. Onu dürt, okşa, gıdıkla ve nasıl tepkiler verdiğini izle.

Bu uygulama şunları içerir:

– Outfit7’nin ürünlerinin tanıtımı ve içeriğe bağlı reklam

– Müşterileri web-sitemize ve diğer Outfit7 uygulamalarına yönlendiren bağlantılar

– Kullanıcıları uygulamayı tekrar kullanmaya ikna etmek için içeriğin kişiselleştirilmesi

– Sosyal ağlar aracılığıyla arkadaşlarla bağlantı kurma olanağı

– Uygulama içi satın alımlar yapma seçeneği

– Oyuncu tarafından erişilen mevcut seviyeye bağlı olarak, öğelere sanal para birimi cinsinden farklı fiyatlarla ulaşılabilir

– Gerçek para kullanarak uygulama içi satın alım yapmaksızın uygulamanın tüm işlevselliklerine erişmek için alternatif seçenekler

Değerlendirme Yap

 • KategoriAndroid
 • GüncellemeBilinmiyor
 • Boyut13.8 Mb
 • Yükleme Sayısı10000+
 • Mevcut SürümBilinmiyor
 • Gereken Android SürümüAndroid 2.2
 • İçerik DerecelendirmesiBilinmiyor
 • SunanBilinmiyor

0 Yorum

 

Yorum yap

 

BENZER UYGULAMALAR

 • Candy Crush Saga

  Candy Crush Saga

  Değerlendir

  Candy Crush Saga  Android Oyun Apk İndir Candy Crush saga, oyunları arasında beğeni toplamış Candy Crush Saga aynı renkteki şekerleri birleştirmesini konu alan eğlenceli ve bir o kadar bağlayıcı bir oyundur. Oyunun tamamı ücretsiz olan bu uygulama gelenekleşmiş bulmaca oyunlarından birini oyunuyor gibi olsanızda grafikleri ses animasyonları sayesinde bunu hissetmeyeceksiniz. Tatlı ve neşeli bir oyunun içinde hissedeceksiniz kendinizi. Oyunun tamamına kendinizi kaptırıp neşeli zaman geçirmeniz dileğiyle. Facebook bağlantısı ile dostlarınızın sıralamasını öğrenebilir ve ayrıca onlarla eğlenceli bir yarışın içerisine girebilirsiniz

 • Çılgın Hırsız

  Çılgın Hırsız

  Değerlendir

  Çılgın Hırsız Apk Oyun Apk İndir Çılgın Hırsızlar filminin oyunu Android kullanıcılarıyla birlikte. Oyunun gayesi verilen vazifeleri tamamlayarak daha sonraki bölüme geçmek. Oyunda yüzlerce görevi yaparken eğlenebilir, filmdeki Gru'nun laboratuvarı ve de Gru'nun yerleşim alanı gibi bilinen eğlenceli mekanlarda koşuşturabilir, Minyon adı verilen karakterinizi özgün kostüm, silah ve güçlendirmelerle kişiselleştirebilir, filmin kötü karakteri olan Vektör'le ve özel olarak oyun için yaratılan bütün yeni kötülerle savaşabilirsiniz. Yenilikçi ve ayrıca orijinal bir oyun olan Çılgın Hırsız ile birlikte; gizli bölgelerle, eşsiz boss savaşlarıyla ve ayrıca inanılmaz güçlendirmelerle karşılaşabilir, özel animasyonları, seslendirmeleri ve de son teknoloji 3B grafikleri tecrübe edebilir ve değişik, hareketli kamera açılarının keyfini çıkarabilir, aynı zamanda çeşitli hediye oyunlara katılabilirsiniz. Çok eğlenceli ve hoş, sürükleyici aynı zamanda keyifli bir koşma oyunu olan Çılgın Hırsız iki ile beraber başından saatlerce kalkamayacağınız maceralara atılabilir ve neşeli zamanlar geçirebilirsiniz.

 • Ekran Çatlak Şakası

  Ekran Çatlak Şakası

  Değerlendir

  Ekran Çatlak Şakası Android Oyun Apk İndir Ekran kırın: Artık Telefonunuzun ekranını kırmak için gerçerli bir sebebiniz var bu kırık ekran oyunuyla arkadaşlarınıza şaka yapabilir onları korkutabilirsiniz.

 • Farm Heroes Saga

  Farm Heroes Saga

  Değerlendir

  Farm Heroes Saga Android Oyun Apk İndir Farm Heroes Saga, 3 veya daha fazla ürünü bir araya getirip eşleyerek toplamanız gereken ve oynadıkça bağımlılık yapan bir Android bulmaca oyunudur. Oyun içerisindeki renkli meyvelerden oluşan ürünleri eşlemek ve toplamak için yapmanız gereken şey ise yerlerini değiştirmek. Fakat bunu yaparken bazı önemli noktalara dikkat etmelisiniz. Bunlar, sınırlı sayıda sahip olduğunuz zaman ve hamle sayısı. Size verilen süre ve hamle sayısını kullanarak herhangi bir bölümde toplamanız gereken ürünleri toplayamazsanız bölümü geçemezsiniz. Bu yüzden zamanınızı ve hamle sayınızı doğru bir şekilde kullanmalısınız. Dünyanın en popüler bulmaca oyunlarından biri olan Candy Crush Saga'nın yapımcıları tarafından hazırlanan Farm Heroes Saga, Candy Crush gibi oynadıkça bağımlılık yapan bir oyun yapısına sahip. Oyunu oynamak tamamen ücretsiz fakat uygulama içerisinde bulunan mağazadan gerçek para ile satın alabileceğiniz ekstra can hakkı veya ekstra hamle sayısı gibi özellikler bulunmaktadır. Bunları satın alarak daha rahat ve eğlenceli bir oyun oynayabileceğiniz gibi satın almadan da oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Özellikler: - Hamle sayınız ve tanınan süre bitmeden tüm gerekli ürünleri toplamalısınız - Candy Crush gibi oynaması kolay ve bağımlılık yapıcı - Öğrenmesi kolay fakat zorlayıcı - Arkadaşlarınız ile yarışma fırsatı - Güçlendiriciler, eksta hamle sayıları ve özel güçler Android telefon ve tabletleriniz üzerinde Farm Heroes Saga oynayabilmek için tek yapmanız gereken oyunu ücretsiz olarak indirmek.

 • Pet Rescue Saga

  Pet Rescue Saga

  Değerlendir

  Pet Rescue Saga Android Oyun Apk İndir Android Bulmaca Oyunu. Oyunculara sevimli hayvanlarla aynı zamanda harikalarla dolu harika bir dünya sunan Pet Rescue Saga’da çirkin kalpli soyguncuların eline düşen evcil hayvanları kurtarmanız gerekir. Bundan ötürü tek tek yapmanız gereken aynı renkteki blokları bir araya getirmek. Öyle duyulduğu kadar kolay olduğunu sanmayın. Pet Rescue Saga’nın heyecan dolu maceralarında toplamda 147 tane karmaşık ve zorlu bölüm sizleri bekliyor. Rengarenk ve ayrıca bir o kadar da göz kamaştırıcı oyun faaliyetinde bir taraftan sevimli hayvancıkları kurtarırken, bir yandan da güçlendiriciler ve bununla birlikte hediye ödüller kazanacaksınız. Seviyeler ilerledikçe kazandığınız elmasları, bombaları, kafesleri ve anahtarları kullanacağınız bir sürü görev bizleri bekliyor olacak. Mobil telefonunuza kurduğunuz Pet Rescue Saga’yı Facebook sürümüyle kusursuz bir şekilde senkronize edebilir ve ayrıca başarılarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Oynayan kişiler tarafından oldukça beğenilen, bir kez başladığında bırakılamayan, bağımlılık yaratıcı bu oyunu test etmenizi tavsiye ediyorum.

 • Pou

  Pou

  Değerlendir

  Pou Android Oyun Apk İndir Android için hayvan besleme oyunu. Pou, oldukça yaratıcı ve eğlenceli bir hayvan besleme oyunu. Android işletim sisteminin yüklü olduğu mobil cihazlarda oynanabilen oyun her ne kadar hayvan besleme oyunu olsa da görüntü olarak herhangi bir hayvana pek de benzemeyen ancak en az evcil hayvanlar kadar sevimli bir canlının beslenmesini konu alıyor. Zira söz konusu canlı bir bit. Bit besleme ifadesi kulağa garip gelse de oyun oldukça eğlenceli ve sevimli grafikleri ve iç unsurlarıyla kısa sürede sizi kendisine bağlayabiliyor. Bitinize isim verebiliyorsunuz. Onu çeşitli yiyeceklerle besleyebiliyorsunuz. Kimi zaman da temizlemeniz gerekiyor. Ve de canı sıkılmasın diye onunla ya da onun merkezinde oyunlar oynamanız gerekiyor. En önemlilerinden biri de Pou'ya gözlük, giysi gibi eşyalar satın alarak kişiselleştirebiliyorsunuz.

 • Farm Heroes Saga

  Farm Heroes Saga

  Değerlendir

  Farm Heroes Saga Android Oyun Apk İndir Artık çiftlik kulübü yenilendi ve geliştirildi! En çok indirilenler arasında olan Candy Crush Saga'nın yapımcıları tarafından yepyeni bir oyun Farm Heroes Saga! Bu muhteşem ve nefes kesen macerada aynı olan ürünleri eşleştir ve yerleştir. Kötü Rakun'un senin değerli çiftliğini yok etmesine asla izin verme. Bunun için çiftlik kahramanlarıyla birlik güçlerini birleştir ve Rakun'u çiftliğinden kurtarmak için üç yada daha fazla ürünün yerini değiştir ve eşleştir. Karışık ve nefes kesen bir meyve çılgınlığıyla dolu nefes kesen bir maceraya ne dersin? Farm Heroes Saga indirilmesi ve oynaması tamamiyle ücretsiz olup ek hale ve can yenileme gibi bazı oyun içi öğeleri gerçek para karşılığıyla satın alabilirsin. Oyun özellikleri: - Hamlelerin bitmeden seviyesi geçebilmek için elinden gelen her şeyi yap. - Oynaması kolay ve nefes kesen bir oyun ama ustalaşması biraz zor. - Tamamlanacak dönümlerce lezzetli ve sihirli fasulyeleri topla - En iyi puanı toplamak için arkadaşlarını rakabete çağır ve kimin daha iyi olduğunu göster. - Zor seviyelerde yardımcı olması için sarj edilinir güçlendiriciler, ek hamleler ve özel güçler alabilirsin.

 • Cooking Dash 2016

  Cooking Dash 2016

  Değerlendir

  Cooking Dash 2016 Android Oyun Apk İndir Cooking Dash 2016 pişirme oyununda ünlü bir şef olarak tv ekranlarında şöhret yolunu aç. Şimdiye kadar çıkarılan en inanılmaz pişirme oyunu. Becerilerini keşfet yemekleri hazırlamaya başla. Enterasan bir stüdyoda seyirci önünde yemek pişireceğin akıl almaz bir oyun. Her bölümde kazanmak için oyna. Müşterileriniz ilginç olabilir, Özel süperstar VIP müşteriler olabilir. Tv Ekranlarında Şöhret seni bekliyor. Çılgın Müşterilere yemek hazırlayacaksın.

 • Coco Parti - Dans Kraliçeleri

  Coco Parti – Dans Kraliçeleri

  Değerlendir

  Coco Parti - Dans Kraliçeleri Android Oyun Apk İndir Coco'nun büyük dans partisi yaklaşıyor ve profesyonel sitil alanında senin yardımına ihtiyacı var! Coco'yu Dans Kraliçesi yapacak kapasiteye sahip misin? Coco'yu havalı dans kıyafetleriyle giydir ve onu büyük partiye hazırla! Coco ile dans et ve profesyonel jürilerin önünde en harika hareketlerini göster! Benzersiz sitil anlayışını bu lüks, 3D moda uygulaması ile ifade et! Coco'yu istediğin gibi tasarla ve 200'den fazla harika ve modaya uygun kıyafet ve aksesuar arasından seçim yap! Coco'nun saç ve cilt rengini de seçebilirsin! Spaya git, profesyonel makyaj yap ve yeni muhteşem dans kraliçesi sitilini göster! Özellikler: - Coco ile dans et ve büyük partide hareketlerini göster! - Jüriler için performansını sergile ve dans et! Alacağın puanı bekle! - Coco'nun Dans Kraliçesi stilisti ol! - Coco'ya en son modaya göre sitil ver! En görkemli ve modaya uygun kıyafet ve aksesuarlar arasından seçim yap! - Coco'nun görünümünü özelleştir cilt rengini, gözlerini, dudaklarını, saçını ve daha fazlasını seç! - Spanın tadını çıkar! Coco Spa'da rahatla! - Kameraya gülümse! Coco'nun yeni muhteşem görünümünün fotoğrafını çek!

 • Orbits

  Orbits

  Değerlendir

  Orbits Android Oyun Apk İndir Yörüngeler oyunu basit ve tek yapman gereken dokunmaktır. Yörüngeler bulmaca oyunudur. Hızlı düşünmek ve hızlı tepkileri ölçmek için tasarlanmış bir oyun türüdür. Her seviyede bölüm biraz daha hızlanır ve becerilerini geliştirebileceğin harika bir oyundur. Oyun deneyim, odak, zamanlama ve konsantrasyon gerektirir. Basit Oyun: - Seviye kilitlerini açarak elmas toplayın. - Daire içinden, daire içine atla. - Bu oyundan zamanlama herşeydir. - Sivri kısımlara dikkat edin. Oyun Özellikleri: - Temiz ve basit tasarım. - 70'in üzerinde farklı düzeylerde seviye türleri. - Harika müzik ve ses efektleri. - Tamamen ücretsiz. Başarı oyunları veya fizik oyunları türünden oyunlardanmı hoşlanıyorsun bu oyun tam sana göre.

 • Retimo Adventure

  Retimo Adventure

  Değerlendir

  Retimo Adventure Android Oyun Apk İndir Bu oyunu oynamaya başladığınız andan itibaren bağımlılık yapar. Elden düşüremeyeceğiniz bir oyun daha. Oyun zeka patlaması yapar. Oyunu oynamak ücretsizdir. 1. Bir zekâ aşırı için bu sevimli anime karakterleri üzerinden ellerinize alın - Canlı animasyon karakterinde keyifli dakikalar geçirmenizi sağlar. 2. Rogue gibi zindan keşif sistemi asla sıkıcı alır! - Farklı aşamalara geçeceksen oyunu heyecanlı hale getirir. 3. söylemek beceri transferi sistemini kullanın "seninkinden daha benim kahramanım en iyi!" - Becerilerini aktararak kendi kahramanın Craft! 4. özelliklere sahip yeni stratejiler geliştirin! Her kahraman sayar !! - Karşıt özelliklerini birleştirerek zorlu düşmanları bozguna uğrat!

 • Running Circles

  Running Circles

  Değerlendir

  Running Circles Android Oyun Apk İndir Bu oyunu oynamak için yeteri kadar hızlı olduğunu düşünüyor musun? Daire çizmek seni tekrar tekrar çizmek ve denemek için zorlayacak. Sersemleşmiş ve şaşkına dönmüş bir şekilde etrafa döndürüp duracak seni. Bu basit tek dokunuşlu Çok oyunculu atari oyunları tarihindeki oyun alışkanlık yapacak elden bırakılmayacak bir oyun. Ya sen ne kadar ileri gidebilirsin? Oyundaki amacın, ekrana doğru zamanda dokunarak daireden daireye geçmek hareket etmek. dairelerin hem içi hem de dışını hareket ettirebilirsin ancak saniyeleri boşa harcama. Tehlike etrafında pusuya yatmış bekliyorlar. İleri gidebilmek için sana gereken tek sey, doğru zamanlama ve yıldırım hızındaki refklekslerin olacak. Yolculuğun sırasında sana yardımcı olacak bir sürü harika karakterler bulunmakta bu karakterlerin kilidini kaldırarak ilerle ve altın mücevherleri topla. Çok oyunculu modu Sıraya dayalı olarak oynanan çok oyunculu modu sayesinde arkadaşların ile birlikte oynayabileceksin. Hanginizin en hızlı olduğunu ve reaksiyon süresinin olduğunu görmek için çevrimiçi onlara meydan oku. Daireler çizerek dönme sayesinde, Sana daha fazla daire çizme ve dönme olanağı sunacak. Oyun Özellikleri: - Ücretsiz oynanmaktadır. - Basit dokunuşlarla oynanır. - Gerçek zamanlı oyun özelliği. - Oyun zorluk seviyesi 2 seviye zorluk seviyesine tabidir. - Hoş ve minimal çizimler içerir. - Tablo düzenleri sayesinde lideri belirleme. İlerleyen Versiyonlarında: - Android Tv desteği eklenecek. - Oyun kumandası desteği eklenecek

 • Spider Square

  Spider Square

  Değerlendir

  Spider Square Android Oyun Apk İndir Spider Square, Bu oyunda salıncaklarda sallanarak zorlu engelleri aşmalısın ve yeni seviyelerin kilitlerini kaldırarak bir üst seviyeye atlamalısın. Yolda ilerlerken parlak elmasları topla. Bu tek oyunculu fantastik, keyifli bir oyundur. Çok oyunculu mod ile dünyanın her yerindeki oyunculara meydan okuyabilir, birlikte oyun oynayabilirsin. Becerilerini geliştirecek ve refklekslerini hızlandıracak bu oyun ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksın. Bu oyun son derece bağımlılık yapıcıdır. Elinizden düşürmeyeceğiniz aklınıza her geldiğinde her boş vaktinizde oynayabileceğiniz bir oyundur. Oyun Özellikleri: - 100% ücretsizdir. - Sezgisel ve Dokunuşla kontrol. - 2 zorluk modu bulunmaktadır. Kolay ve Normal. - Etkileyici minimal grafikler ile yapılmıştır. - Tablolama ile liderleri ve seviyeni görebilirsin. Yakında Eklenecek Özellikler: - Android TV Desteği (çok yakında) - Game Pad Desteği (çok yakında) - Bağımlılık Yapıcı Multiplayer Oyunu!

 • The Simpsons

  The Simpsons

  Değerlendir

  The Simpsons Android Oyun Apk İndir Bu oyun günlük ev yaşamını temsil eden bir oyundur. Fakat Spring Field onu sildi yani yaşam şuanda durdu yaşamı yeniden oluşturmak için oyunu kur ve inşa etmeye başla. Kendi karakteristik özelliklerini de ekleyebilir yaşamı oluşturabilirsin. Binaları yolları, bahçeleri her ne varsa sen oluşturacaksın. Keyifli dakikalar. Özellikleri: - Oyunu oynamak ücretsizdir. - İstediğiniz karakteri seçin. - Hd grafikler kullanılmıştır. - Yeni bölgeler oluşturabilirsin. - Günlük hayatta yapılması gerekenleri dizayn edebilirsin.

 • Papertoss

  Papertoss

  Değerlendir

  Papertoss Android Oyun Apk İndir Sizde iş yerinizde sıkılırken kağıt buruşturarak çöp kovasına basket atmaya çalıştınız mı? bunu patronunuz göremeden hızlı bir şekilde denemişsinizdir illaki bu oyunda aynı mantık yürütülmektedir fakat bu oyunun zorlukları da mevcut sizin için fan'lar getirildi attığınız kağıdın girmemesi için gereken tüm zorluklarla karşı karşıyasınız becerilerinizi sergileyebileceğiniz aynı zamanda eğlenebileceğiniz keyifli bir oyun vakit geçirmek için tasarlanmış bir oyun. Arkadaşlarınız ile puanlarınızı karşılaştırabilirsiniz. Oyun Özellikleri: - Gerçekçi Grafikler. - 6 zorluk seviyesi. - Animasyonlu efektler. - Gerçek ofis sesleri.

 • Smash Hit

  Smash Hit

  Değerlendir

  Smash Hit Android Oyun Apk İndir Bu oyunda akıl almaz bir boyutta yolculuğa çıkacaksınız. Müziğin ve sesin uyum içinde olduğu bu oyunda hareket etmek ve yolunuza çıkan her şeyi parçalamak gerekmekte. Odaklanmak, konsantrasyon içinde olmak ve aynı zamanda zamanlamayı iyi bir şekilde ayarlayarak cam nesneleri parçalamalısın. Oyun Özellikleri: - Mobil cihazlara göre uyarlanmıştır en iyi optimizasyon sağlanmıştır. - Müzik ve sesler sahnelere göre uyarlanmış ve değişiklik göstermektedir. - 11 farklı grafik stili bulunur. - Gerçekçi cam kırılma efektleri ile oyunun içinde hissedeceksiniz kendinizi.

 • Red Ball 4

  Red Ball 4

  Değerlendir

  Red Ball 4 Android Oyun Apk İndir Dikkat Kırmızı Alarm. Kötü yaratıklar gezegenimizi bir küpe dönüştürmek istiyor. Dünya'yı kurtaracak cesaretin varmı? Kırmızı topa yardım et. Maceralarla dolu 60 heyecan verici seviyede kırmızı topu yuvarla, atlat ve zıplat. Hileli tuzaklarla dolu yollara dikkat et onları geçerken ve ilerlerken tüm canavarları yen. Özellikler: - Yeni kırmızı top macerası. - Tam 60 dolu seviye. - Kaydetme desteği. - Destansı patron savaşları. - Heyecan yaratan fizik özellikleri. - Eğlenceli müzikler. - HID kumanda desteği.