F18 3D Fighter Jet Simulator

F18 3D Fighter Jet Simulator

Android

97 Görüntülenme

F18 3D Fighter Jet Simulator Android Oyun Apk İndir

Herkesin büyük beğeni vasıtasıyla baktığı efsane savaş uçağı F18 pilotu olmanın anlatılmaz hazzını, o devasa aleti havalandırmayı olağanüstü riskli ve ayrıca bir o kadar da stratejik hamleler amacıyla ince ufak dokunuşlar yapmanın oldukça zorluğunu söz konusu oyun ile öğreneceksiniz. İşte bu oyun yoluyla bütün bu bilgilere yaşayarak sahip olabileceksiniz. Söz konusu oyun size gerçek bir F18’in pilotu olma imkanı sunuyor.

Birbirlerinden zorlu görevler, yapılması lazım gelen işler, yükleyip kaldırması ince beceri isteyen kocaman bir uçak ve de düşmanlara karşı uygun vakitte gerekli olan yere atılması gereken bombalar ve ayrıca daha fazlası hepsi bu oyunda.

Ana Kontroller:

Savaş uçağı uçağın uçuş tutum kontrol etmek için yukarı / aşağı, sol / sağ kolunu hareket ettirin. (Fren) yavaşlatmak / avcı uçağı hızlandırmak için yukarı / aşağı Gaz kolu kullanın.

İnce ayar kontrolleri:

Gaz kolu da ince ayar uçan sırasında uçağın uçuş tutum doğru döndü / bırakılabilir. Uçan sırasında uçağın herhangi bir uçuş tutumları değiştirmek için uçak simgesine dokunun.

Navigasyon:

Doğru uçuş yön bulmak için radar ekranında navigasyon bilgi okuyabilirsiniz.

Uçak içi görünümünü değiştirme:

Kokpit simge dokunarak kokpit görünümü içine, görünümü değiştirebilirsiniz. Kokpitten doğru yönde işaret bir ok olacak.

Oyunun amacı:

Her düzeyde, örneğin, size uçak çukur havada halkalar sinek veya verilen park noktasında da uçağı var, gerçekleştirmek için bir misyonu vardır. Bir belirtir Zaman limitli misyonu gerçekleştirmek zorunda. Daha fazla zaman misyonu nasıl büyük madalya ödül tamamladıktan sonra bıraktı.

3D Savaş uçağı simülatörü Oyun Özellikleri

– 20 farklı uçak misyonlar – iniş, hava alanları ve taşıyıcıları, kalktıktan.

– Yeni geliştirilmiş uçak fizik.

– Kokpit görünümü için görünümünüzü değiştirin.

– Gelişmiş bir savaş uçağı uçağı F18 Fly

– Zaman zorluk, sizin çevrenizdeki gökyüzünün sahne zevk verebilir ama zaman yanınızda değil. Zaman biterse önce uçak aşağı getir!

– Gökdelenler ya da başka da imdat, imdat dikkat edin ve bu uçuş kariyer için iyi değil.

– Senin uçak arazi ve yola çekmek için farklı hava alanları ve taşıyıcıları.

– Yeni havacılık misyonlar takip edecek.

– Yeni uçaklar eklenecektir.

NOT! Herhangi bir binaya veya zemine denize veya kilitlenme içine düşerse Sizin uçak kilitlenmesine. Ayrıca pist vurmak veya başka uçak patlayacak gerekir iniş dikkatli olun.

Bu VascoGames yeni bir Android 3D savaş uçağı simülatörü. Gökyüzünde senin uçak tutmaya çalışın, savaş uçağı taşıyıcıları, ve daha fazla çıkarmak, farklı hava alanları üzerinde uçağı. İyi eğlenceler ve hakkımızda daha fazla bilgi edinmek isterseniz bizim Facebook gibi ya da Twitter’da bizi takip edin. Yani sadece bu serin bir yeni 3D savaş uçağı simülatörü de yeni seviyeleri diğer uçak hakkında kadar güncel ve çok daha fazlası olarak yararlanamazlar.

  • Güncelleme08.01.2014
  • Boyut18.8 Mb
  • Yükleme Sayısı10000+
  • Mevcut Sürüm1.3
  • Gereken Android SürümüAndroid 2.0.1 ve üzeri
  • İçerik DerecelendirmesiBilinmiyor
  • SunanBilinmiyor

0 Yorum

 

Yorum yap