Ara
X

Android cihazlar için oyun ve uygulamaları indirebileceğiniz ayrıca hileli oyunları da bulabileceğiniz bir platform

X

Biz kimiz, ne yapıyoruz…

Hikayemiz,

Apksehri.com, 2014 yılının ikinci yarısında Apkşehri takımı tarafından kurulan android akıllı telefonlar için çeşitli, Oyun ve Uygulamaların indirilebileceği bir web sitedir.

Misyonumuz

Web sitemizi kullanan tüm kullanıcılar için hızlı, güvenli ve engelsiz bir yazılım indirilmesini sağlamak. Oyun ve Uygulamaları en güncel halleriyle kullanıcılarımıza sunmak. İndirme işlemlerinde kullanıcıların önüne çeşitli engelleri çıkarmamak, engelsiz sade ve kolay hızlı ulaşılabilir indirme sağlamak. Tüm cihazlarda sorunsuz kullanımı sağlamak. Kullanıcıların mobil ve masaüstü yaşamın tadını çıkarmalarını sağlamak ve bu süre zarfında güncel olma, hızlı bir şekilde sorunları çözme konusunda yardımcı olmaya çalışmak.

ÖNEMLİ UYARI!

Apksehri.com, Android, Google ve Google Play ile hiçbir şekilde ilişkili DEĞİLDİR veya bağlı (ortak) değildir. Android, Google Inc.’in ticari markasıdır. Tüm Oyun ve Uygulamalar, kendi geliştiricilerinin veya yayıncılarının mülkiyet ve ticari markalarıdır. Sadece HOME veya PERSONAL kullanımı için geçerlidir.

Apksehri.com da bulunan orijinal apk dosyaları Google Play Store’da bulunan Oyun ve Uygulamalar ile aynıdır. Bunların dışında bulunan Hileli, Mod’u değiştirilmiş veya düzenlenmiş çeşitli uygulamalar da bulunmaktadır. Bu Oyun ve Uygulamalar da çeşitli Yamalar, Sınırsız Altın, Para, Elmas vb. gibi değişiklikler olabilir, bu değişikliklerden kaynaklanan sorunlardan apksehri.com sorumlu değildir. Mod’u değiştirilmiş olan Oyun ve Uygulamaların tüm sorumluluğu değişikliği yapan kişi, kurum veya kuruluşlara aittir.

Apksehri.com’u Sosyal Medyada Takip Edin

Facebook’ta Apksehri.com

Instagram’da Apksehri.com

Youtube’da Apksehri.com

Teknik Sorunlar

Teknik sorunlarınız için apksehri.com takımından yardım isteyiniz. İletişim bölümünde bulunan form dan takımımıza ulaşabilirsiniz.

Apksehri.com web sitesiyle ilgili sorunlar

Web sitemize, Oyun ve Uygulama sayfalarının açılışlarında veya karşılaştığınız herhangi bir sorun karşısında bizlerle paylaşın. İletişim bölümünde bulunan form dan takımımıza ulaşabilirsiniz.

Diğer görüş ve önerilleriniz için (Genel geribildirimler, öneriler vb.)

Diğer görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşmaktan çekinmeyin tüm bildirimler için

Çerez Politikası

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanmaktayız. Tarayıcı ayarlarınızı değiştirmeden web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, çerez kullanım koşullarını kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.