Android Oyun İndir, Android Uygulama İndir, Android Hileli Oyun İndir

My Boo - Your Virtual Pet Game

My Boo – Your Virtual Pet Game

Android

My Boo – Your Virtual Pet Game Android Oyun Apk İndir

My Boo – Your Virtual Pet Game, oldukça eğlenceli ücretsiz bir android oyunudur. My Boo – Your Virtual Pet Game android oyununu Pou’nun daha gelişmişi ve eğlencelisi olarak düşünebilirsiniz.

My Boo oyununda sevimli kahramanımız Boo’ya yemek veriyor, onu yıkıyor, hastalandığında ona bakıyor ve çeşitli oyunlar oynuyorsunuz.

Boo’yu istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Boo’yu ister kız ister erkek olarak seçebilirsiniz. Daha sonra farklı kıyafetler, gözlükler, göz şekli, şapkalar, yüz ifadeleri, rengi gibi birçok özelliğini değiştirebilirsiniz.

My Boo – Your Virtual Pet Game oyununda arka plandaki evi de istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Duvar rengini desenini, yerin şeklini, rengini, halıyı değiştirebilirsiniz.

My Boo’yu eğlendirmek için top ile oynayabilir veya ip atlatabilirsiniz.

My Boo – Your Virtual Pet Game içinde küçük oyunlar yer almaktadır. Mini oyunlar içinde, hafıza oyunları, bowling oyunları, Spor oyunları, Zıplama oyunları, Eşleştirme oyunlar ve balon patlatma oyunları yer alıyor.

Değerlendirme Yap

 • KategoriAndroid
 • Güncelleme29.08.2014
 • Boyut27.9 Mb
 • Yükleme Sayısı10000+
 • Mevcut Sürüm1.10
 • Gereken Android SürümüAndroid 2.2
 • İçerik DerecelendirmesiBilinmiyor
 • SunanBilinmiyor

0 Yorum

 

Yorum yap

 

BENZER UYGULAMALAR

 • Çocuklar için Hayvan Bulmaca

  Çocuklar için Hayvan Bulmaca

  Değerlendir

  Çocuklar için Hayvan Bulmaca Android Oyun Apk İndir Başlangıç, Yeni Yürümeye başlayan çocuklar için olan bu hayvan bulmaca oyunu çocuk zeka gelişiminde faktörü bulunan eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Arka planda çalan sesler sayesinde çocuğun görsel hareketin çeşitli kullanımı yoluyla çocukların tanıma yeteneğini ve konsantrasyonunu arttırır ve aynı zamanda hayvanlara ve doğaya ilgi ve afinite gelişebilir çeşitli hayvanları içinde barındıran bu oyun çocukların zevk alarak oynayabileceği bir oyundur. Oyun mekaniği temelde sürükle ve bırak mantığıdır.

 • Eyes Makeup Salon - Kids Games

  Eyes Makeup Salon – Kids Games

  Değerlendir

  Eyes Makeup Salon - Kids Games Android Oyun Apk İndir Merhaba kızlar büyük parti için hazır mısınız? Eğer parti içinde en güzel gözlü prenses olmak istiyorsanız bu oyun tam size göre. Hayalinde barby bebek gibi bir çift göz mü? var işte kendin yarat Göz salonuna gelin ve gözlere makyaj yapın Bu inanılmaz prenses rüyası gerçek oluyor. Bu android sürümü ücretsizdir.

 • LEGO Juniors Create & Cruise

  LEGO Juniors Create & Cruise

  Değerlendir

  LEGO Juniors Create & Cruise Android Oyun Apk İndir LEGO Juniors Create & Cruise, çocuklar için geliştirilmiş ücretsiz bir android oyunudur. LEGO® Juniors Create & Cruise android oyunu 3-7 yaş arası çocuklar için geliştirilmiştir. Oyunda Legolar ile kendi arabamızı ve gittiğimiz yoldaki alanları inşa ediyoruz. Her bölüm sonunda yeni lego parçaları açılıyor ve bunları arabamıza veya yola ekliyoruz. LEGO Juniors Create & Cruise oyununda yapılan legolar gerçek hayattaki lego oynama mantığını da çocuklarda geliştiriyor. LEGO Juniors Create & Cruise oyununu çocuklar için yapıldığı için arabayı sürmek ve yoldaki paraları toplamak oldukça kolay. Arabamız yeşil çayırların olduğu ayçiçeği tarlalarından geçiyor. Arabayı kullanırken bir gaz ve birde Lego kahramanımızın selam vermesini sağlayan bir buton yer alıyor.

 • Okul Öncesi Eğitim Oyunu

  Okul Öncesi Eğitim Oyunu

  Değerlendir

  Okul Öncesi Eğitim Oyunu Android Oyun Apk İndir Okul öncesi çocuklar için eğitici ve zeka geliştirici oyun, Çocuklarınızın sevimli hayvanları, lezzetli meyve ve sebzeleri, renkleri, şekilleri ve sayıları öğrenmesine yardımcı olmayı amaçlar. Hem de sadece resimlerle değil aynı zamanda Türkçe seslendirmeleriyle. Bu eğitici mobil uygulama; çocuğunuzun çevresindeki dünyayı keşfetmesine ve hayal dünyasının gelişmesine yardımcı olurken, aynı zamanda okul öncesi eğitimine de katkıda bulunur. ÖZELLİKLER: - Bütün objeler Türkçe seslendirilmiştir. - Tabletler için uygundur. - Hayvanlar, meyveler, sebzeler, şekiller, renkler ve sayılar öğretilir. - Çiftlik hayvanlarından vahşi doğa hayvanlarına onlarca hayvanın sempatik grafiklerle gösterilmesi, çocuğunuzdaki hayvan sevgisinin gelişmesine yardımcı olur. - Meyve ve sebzelerin sempatik grafiklerle gösterilmesi çocuğunuzun beslenme alışkanlığının gelişmesine katkı sağlar. - Kategorilerdeki objeler, “bulmaca” bölümünde çocuğunuza tekrar hatırlatılır ve doğru cevabı seçmesi istenir. Böylelikle çocuğunuzun düşünme ve problem çözme yeteneğine de katkı sağlanır. - 1’den 20’ye kadar sayılar sırasıyla gösterilir. - En temel renkler ve şekiller gösterilir.

 • I Love Pasta

  I Love Pasta

  Değerlendir

  I Love Pasta Android Oyun Apk İndir En Venedik, İtalya romantik bir çevre içinde makarna restoran yapalım. Taze malzemelerle yapılmış ★ Lezzetli makarna ★ Oli Olio Penne all'arrabbiata vb Gorgonzola, Taze malzemelerle yapılmış kaliteli makarna sunarak müşteri tatmin ★ Şaraplar çeşitleri daha da makarna ★ İltifat ★ Şaraplar çeşitli makarna ile servis edilebilir! ★ Müşterilerinizin zevkinize uygun şarap tavsiye. ★ Eğlenceli mini oyunlar ★ Sen mini oyunlar oynayarak menüsüne yeni makarna yemekleri ekleyebilirsiniz. ★ Resim eşleştirme ve ritim oyunları bulunmaktadır mini oyunlar çeşitli keyfini çıkarın. ★ Restoran biz için biz iç işleyişini ★ Popüler bir restoran için bir nedeni var! ★ Her heves tahmin ve müşterilerinize ikram BY, restoran gelişmek olacak ★ Adlı parti başlayalım, hadi! ★ Balonları patlatmaya ve ödüller kazanmak için hazır olsun! ★ Parti puan toplamak arkadaşlarını davet ve parti!

 • Fixies The Masters

  Fixies The Masters

  Değerlendir

  Fixies The Masters Android Oyun Apk İndir Eğitici oyunlardan bir tanesi daha Fixies The Masters. Çocuğunuz evde genellikle aletlerin nasıl çalıştığını merak ediyor. Bu oyun tam ona göre çocuğunuzun teknik becerilerini geliştirebilecek. Çocuğunuzun öğrenmesini geliştiren ev aletlerinin pek çoğunu barındırmakta. Çocuğunuzun eğlenceli ve keyifli dakikalar geçireceği bir oyun. Çocuğunuz oynarken sizde ev işlerini yapabilirsiniz.