Rail Rush

Rail Rush

Android

139 Görüntülenme

Rail Rush Android Oyun Apk İndir

Bu epik macera için hazır olun!

Sepeti içine adım ve bu keşfetmek telaşı başlar! Devirme ve engelleri önlemek için Dokundururken bu delicesine hızlı raylar aracılığıyla hızlandırın.

İşiniz değerli taşları toplamak, böylece bu altın külçeler ve mücevherler almak için! Orada yol boyunca sürprizler olacak, ve eğer şanslıysanız özel hediyeler kazanmak için! Bunların içinde ne olduğunu ortaya çıkarmak ve kişisel kaşifin koleksiyonu için tüm taşlar almak için kaya yumurta kırın!

Maden genelinde keşfetmek ve daha fazla külçeler kazanmak için bu özel seviyeleri geçmesi için yeni ve heyecan verici yollarını bulun! 9 farklı ortamlarda pek çok heyecan verici ortamlar Featuring: çizgi Crazy Mağaralar aracılığıyla, en tatlı hayaller Tatlı Harikalar gerçeğe yemyeşil ve tehlikeli Amazon orman yoluyla atılıyor, müthiş Sualtı Dünyası batırmayın, Korku Land bir dalış almak, ziyaret harika Kar Kara, Buhar Fabrikası gezinmek Jurassic Jungle yolunuzu bulmak ve tüm bu ve onların renkli senaryolar ile sizi şaşırtacak birçok sürpriz seviyelerini Firavun’un Tomb keşfetmek.

Ayrıca görevleri tamamlayarak ve nihai kaşif olmak için, yukarı sıralaması ise, benim içinde şansınızı uzatmak için güç ups ile sepeti donatabilirsiniz!

ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİ:

–  17 farklı karakter

– Serin güç ups

– 9 farklı dünyalar ve birçok gizli düzeyleri

– Çarpıcı grafikler

– Aksiyon dolu oyun

– Birçok oyun başarılar

– Oyun istatistikleri

– Game Center lideri panoları

Ne zamandır rayların sürebilir? Şimdi Rail Rush indirerek, öğrenin!

  • Güncelleme27.06.2014
  • Boyut37.4 Mb
  • Yükleme Sayısı10000+
  • Mevcut Sürüm1.9.0
  • Gereken Android SürümüAndroid 2.3.3 ve üzeri
  • İçerik DerecelendirmesiBilinmiyor
  • SunanBilinmiyor

0 Yorum

 

Yorum yap