Real Boxing

Real Boxing

Android

163 Görüntülenme

Real Boxing Android Oyun Apk İndir

OYUNDAKİ İNANILMAZ GRAFİKLER VE SESLER

Unreal motoru kullanan grafikler, gerçek yakalanmış hareket animasyonları ve ses tasarımıyla kendinizi boks dünyasının bırakın.

NAKAVT OYUNU

Çeşitli öldürücü yumruk ve kombinasyonlarla dövüş. Oyunu değiştiren güçlendiricilerle şansınızı dahada artırın. Yenilikçi ve hassas kontroller sayesinde her yumruğu, kroşeyi ve aparkatı hisset!

GERÇEK ONLİNE MOD

Meydan okuyan olun ve yüzlerce saatlik oyun süresinin keyfini özelliklerle dolu Real Boxing çok oyunculu modunda yaşayın.

HAFTALIK TURNUVALAR

Orijinal ve zorlu kuralları olan oyun içi ve gerçek ödüller kazanabileceğiniz Haftalık Turnuvalarda heyecan patlamasını hissedin.

HEYECAN VERİCİ MACERA MODE VE YER ALTI TURNUVASI

Boks becerilerini teste tabi tut ve öte dünyadan gelen patronlarla Real Boxing’in Macera Modunda dövüş ya da kabiliyetini sokaklara taşıyıp Yer Altı Turnuvasında dövüş karekterin için yeni eşyaların kilidini aç!

KAPSAMLI KARİYER

Dünya şampiyonu olmak için kariyer modunda kendilerine has dövüş stili olan 30’dan fazla boksörle dövüş!

GERÇEK BOKSÖR KAREKTERİNİZ

Kendi boksörünüzü yaratın ve açılabilen saç stilleri, dövmeler ve eşyalarla özelleştirin. Mini oyunlarla antrenman yapın ve tepeye giden yolda dövüşürken kondisyonunuzu koruyun.

ETKİLEYİCİ SOSYAL ÖZELLİKLER

Her gün ziyaret ederek Günlük Çevirmede harika ödüller kazan. Skorları karşılaştırmak, arkadaşlarına meydan okumak ve ezeli rakipler edinmek için Sosyal Paneli kullan.

DAHA FAZLA ÜCRETSİZ İÇERİK

Yeni özellikler ve meydan okuyanlar ile daha fazlasını getiren ücretsiz düzenli içerik güncellemelerinin keyfini sürün,  ücretsizdir!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • Güncelleme24.09.2015
  • Boyut33.3 Mb
  • Yükleme Sayısı10000+
  • Mevcut SürümBilinmiyor
  • Gereken Android SürümüAndroid 2.3 ve üzeri
  • İçerik DerecelendirmesiBilinmiyor
  • SunanBilinmiyor

0 Yorum

 

Yorum yap