Real Steel World Robot Boxing

Real Steel World Robot Boxing

Aksiyon Oyunları

192 Görüntülenme

Real Steel World Robot Boxing Android Oyun Apk İndir

10 milyon indirme ile hit Gerçek Çelik Hayranları Daha Robotlar, Daha Fazla Eğlence ve Eylem ile birlikte bir sonraki sürümü geliyor!

Real Steel Dünya Robot Boks büyük yumruklar, sert vuran savaşlar ve selefi Makara daha iyi grafikler, yeni robotlar, daha modları ve kafa kafaya multiplayer ile çalmak çift eylem paketleri. Boks aşırı alınır çok da uzak olmayan bir gelecekte, insanlar ve robotlar daha büyük-daha-yaşam eğlence deneyimi için senkronize. Zafer için pilot bot-kırma devi ve yumruk, aparkat ve patoz yol!

Real Steel Dünya Robot Boks özellikleri:

– Zeus, Atom ve Twin Cities olarak fan favori superstars dahil 24 ortalama makineleri, toplam. Şimdi, sekiz yeni yarışmacıları halka girmiş, kavga Touchdown, HollowJack, Blockbuster, Biowar ve daha fazlası gibi!

– Ancak bu hantal mekanik canavarlar içeren 10 farklı arenalarda.

– Championship, Time Attack, Günlük Sergi ve Serbest Müsabakaların; cesaretini VE sizin metal test edecek dört farklı modları.

– Bigger daha iyi ve artık sosyal! Canlı yerel Wi-Fi ve Bluetooth multiplayer arkadaşlar üzerine atın ve yarışçıların kadar yolunuzu mücadele.

– Çıkartmalar ile özelleştirme yükseltmeleri ile yük ve güç-up ile mücadele kenarı olsun!

– Film yeni özel hareket ve sinematik Rip-Off Maçları ile hayata yaylar.

– Strateji ve refleksleri iki test Gerçek zamanlı eylem … sen ne alır var mı?

Hugh Jackman oynadığı Dreamworks ‘2011 filmi Real Steel cesur aksiyon boks yüksek teknoloji gitti çılgın bir alanda yer alır dayanarak. Oyuncular, kavga toplamak ve 9feet uzun boylu ve tartı üzerinde 2000 pound üzerinde yükselen devleri müthiş bir kadrosu özelleştirmek olacaktır. Oyuncular Ultimate Dünya Robot Boks Şampiyonu olmak için gerçek çeliği var kim olduğunu kanıtlamak için onu sümüklü böcek zengin oyun ve yüksek tekrar değer özellikler.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • Güncelleme07.08.2014
  • Boyut44.9 Mb
  • Yükleme Sayısı10000+
  • Mevcut Sürüm10.10.198
  • Gereken Android SürümüAndroid 2.3.3 ve üzeri
  • İçerik DerecelendirmesiBilinmiyor
  • SunanBilinmiyor

0 Yorum

 

Yorum yap