Sniper Killer 3D

Sniper Killer 3D

Android

124 Görüntülenme

Sniper Killer 3D Android Oyun Apk İndir

En popüler en eğlenceli keskin nişancı oyun “Sniper katil 3d” Tarihi nefis oyun ekranı var oyun platformu, basit bir işlem, tutku dolu, sen dünyanın biri haline olacaktır games.Here çekim duramazsınız izin indi iyi keskin nişancı, sen practices.Quickly, ellerinde silah almak, kan kadar kaynatın yapmak, görme dışında korkunç suçluları izin vermeyin serin bir kafa anomali analizi ve hızlı, agresif, hassas atış gerekir yaşamaya çekinmeyin oyun ve tutkulu keskin nişancı heyecan bu heyecan!

Oyun Özellikleri:

– Çoklu oyun modları: oyunu 2 modları, seviye modu ve özel modları vardır seçmek için kullanılabilir; Sınırsız düzeyleri modu serin tutmak ve bunu içine kırdı ne kadar görelim!

– Düşman istihbarat kontrol sistemi: düşman ve istihbarat sayısını ayarlayarak, böylece daha zengin ve güzel mücadele ile.

Oyun senaryoların çeşitli, böylece farklı senaryolar, kare, benzin istasyonu, çatı ve çeşitli vardır.

Zengin silah sistemi, gibi üzerine AWM-Blue Diamond, AWM-Gold, AWM-Kırmızı Crystal, TRG-Ink Jade, SR25-Gold, SR25-Obsidian, Desert Eagle, el bombası ve silah gibi birçok farklı türleri vardır .

Savaş duruş A çeşitli ?: ayakta çekim, bodur çekim, kartuşları geçmek için mücadele, farklı silah değiştirilmesi, HP, gerçekçi savaş deneyimi sürecinin eğlenceli tamamlayıcı tıp kitleri satın ile.

– Basit kullanım: Tam dokunmatik ekran, böylece sadece bir parmak hareket, hızlı düşmanın gölge ve yangın yakalayabilir.

Gerçekçi görsel efektler ve dünyanın en iyi savaş müzik ?.

Nasıl Oynanır:

– Dokunmatik ekran çekim moduna girmek için.

– Ekranı kaydırın oyunculara bakış açısı döndürülebilir.

– “Fire” Yangın ve farklı silahlar arasında geçiş yapmak için “döndürme simgesi” sağ düğmesini tıklayın.

– Çapraz daire amplifikasyon sağ alt köşesindeki düğmesine tıklayın görme açılabilir.

– Elde silah alımları, altın girmek tıbbi kitleri ve sistem ayarlarını satın almak için sağ üst silahta simgesini tıklatın.

– Sağlık kitleri solundaki simgeyi tıklayın HP ekleyebilir ve poz mücadele geçiş jest simgesini anlamaya olabilir.

  • GüncellemeBilinmiyor
  • Boyut11.7 Mb
  • Yükleme Sayısı10000+
  • Mevcut Sürüm1.0.4
  • Gereken Android SürümüAndroid 2.0.1 ve üzeri
  • İçerik Derecelendirmesi
  • SunanBilinmiyor

0 Yorum

 

Yorum yap