Sniper Killer 3D

Sniper Killer 3D

Android

99 Görüntülenme

Sniper Killer 3D Android Oyun Apk İndir

Şimdi yeni bir misyonu var! Bir terörist grup hostages. As olarak iyi bir paralı asker masum yolcu kaçırma, S şehri işgal etti ve misyonu tüm teröristleri ortadan kaldırmak ve anomali analizi ve hızlı, agresif, hassas çekim teknikleri serin bir kafa gerekir hostages. Here kurtarmak için, Başınızı şimdi bu zorlu oyun keyfini, sakin izin!

Özellikler:

Seviye oyun modları: sınırsız düzeyleri ve ne kadar güçlü yetenek, ne kadar onu kırabilir denemek için, sonunda serin tutmak sağlar there yıldız derecelendirme sistemi için Oyun modu!

Oyun senaryoların çeşitli, farklı oyun senaryoları, çeşitli rıhtım, Şehir Meydanı, atık depo vardır. Zengin silah sistemi. Bir çeşit keskin nişancı tüfeği, tabanca, makineli tüfek ve el bombası yedek olabilir.

Tam düşman vardır: Düşman binanın arkasındaki toprağa gizleme bazı, her yerde ve onları tespit etmek ve ortadan kaldırmak için keskin bir göz gerektirir çatı bazı gizleme.

Esnek savaş modu: savaş, savunma ve saldırı oyuncular, güçlendirmek için eğlenceli mücadele eşsiz bir süreç yaşamaya yeteneği olsun yükselterek, HP düşen tıbbi kitleri satın veya tamamlayıcı olabilir.

Basit kullanım: Tam dokunmatik ekran çalışmasını, yani sadece hızlı düşmanın gölge ve çekim yakalayabilir, bir parmak hareket, çok basit.

Yoğun savaş sahneleri: Gerçekçi görsel efektler ve dünyanın en iyi savaş müzik, bir çılgın çekim his var.

Nasıl Oynanır?

Dokunmatik ekran çekim moduna girmek için ekranı kaydırın perspektifini taşımak için döndürülebilir.
yangın “F” düğmesinin sağındaki simgeyi tıklayın, farklı silahlar arasında geçiş yapmak için simgeyi döndürün.
Tıklayarak karakter simgeler duruş geçiş çömelme, ayakta olabilir; ? çapraz daire amplifikasyon sağ alt köşesindeki düğmesine tıklayın görme açılabilir. sağ üst sağlık kitleri simgesini tıklayın HP ekleyebilirsiniz bombası bombası bombalama için simgesini tıklatın.

Objektif zoom sağ mesafesinde için kolunu ayarlayarak, görüş içine büyütme moduna sonra.

Ana arayüzü oyun harita, silah alımları, oyun duyarlılık testi satın almak için alışveriş merkezi, altın, oyun içerik paylaşımı için seçilebilir.

  • Güncelleme24.02.2014
  • Boyut11.8 Mb
  • Yükleme Sayısı10000+
  • Mevcut Sürüm1.0.1
  • Gereken Android SürümüAndroid 2.0.1 ve üzeri
  • İçerik DerecelendirmesiBilinmiyor
  • SunanBilinmiyor

0 Yorum

 

Yorum yap