Star Wars Commander

Star Wars Commander

Aksiyon Oyunları

132 Görüntülenme

Star Wars Commander Android Oyun Apk İndir

Uzak gezegenlerde savaşa ücret ve bu aksiyon dolu, savaş strateji oyunu zafer için kurşun asker! Star Wars ™, Star Wars evreninin genelinde oyuncu, bir üs inşa durdurulamaz bir güçle işe ve meydan: Komutan!

Galaktik İç Savaş bir dönemde, rekabet güçleri uğruna müttefik gerekir. İmparatorluğu galaksinin kontrolünü istiyor ise İsyanı, adalet ve özgürlük için mitingler. Nerede sadakat yalan mı? Eğer imparatorluğun gücünü ve amansız veya İsyanı kahramanlık ve beceriklilik yanında olacaktır? Seçim sizin!

Stratejisi ve rekabet galaktik mücadele bu heyecan verici oyunda güçlü bir savaş komutanı olarak saflarını üzerinden yükselmeye!

Özellikler:

– Yan seçin: Eğer AT-YT’lar İmparatorluğu olarak ve TIE Fighters komuta edecek? Ya İsyanı olarak Han Solo ve Prenses Leia gibi ikonik kahramanlar çağırıyoruz?

– Oluşturun ve sizin temel savunmak: Her hizip özgü Tren eşsiz asker ve saptırıcı kalkanlar, Kuleler, ağır topçu, ve diğer savunma ile taban güçlendirecek!

– Destansı savaşları Kurşun: Stratejik galaksinin çevresinde düşmanları ve oyunculara karşı güçlü orduları, birimlerini ve araçlar dağıtmak!

– Nihai kadrosu Form: arkadaş ve diğer oyuncular ile güçlü ittifaklar kurmak!

– Birden gezegenler ve tam özel misyonları Seyahat: Galaktik İç Savaş ön hatları üzerinde bir yiğit lider olarak bir all-yeni bir hikaye oynayın.

– Vurucu takımı ve savunmasını Yükseltme: her birim için yükseltmeleri çok düzeyde ile güçlerini güçlendirin!

– Hemen indirin ve İngilizce, Çince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Portekizce ve İspanyolca seçtiğiniz oynamak!

Düşman topraklarını işgal ve egemenlik için savaşa katılmak gibi aşılmaz bir üs kurmak!

Yıldız Savaşları: Komutan Android OS 2.3.3 veya daha üst ve tabletler ve telefonları destekler.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • Güncelleme15.12.2014
  • Boyut32.8 Mb
  • Yükleme Sayısı10000+
  • Mevcut Sürüm2.3.5
  • Gereken Android SürümüAndroid 2.3 ve üzeri
  • İçerik DerecelendirmesiBilinmiyor
  • SunanBilinmiyor

0 Yorum

 

Yorum yap